Jump to content


Photo

Lepe noge


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 24 June 2008 - 09:03 AM

Mene pa zanima, če ima katera kakšen nasvet oz. priporočilo glede nog...

Stvar je taka... ker je vroče, je čas za kratka krila.
Jaz sem pa zgroženo ugotovila, da moje noge niso ravno pripravljene na to... koža je bleda in brez leska.
Za barvo bo itak poskrbelo sonce, ampak...

jaz bi rada imela lepo, sijočo kožo na nogah.

Torej... ali obstaja kakšna krema, ki bi to omogočila? Da bi bile dodane kakšne mikro bleščice noter ali kaj podobnega, za res lep shimmer? hmm.gif

Sem že poskusila z nekaj navadnimi kremami, pa z oljem, ampak se kreme ne obnesejo, olje je pa sila neprijetno met na koži v tej vročini... ermm.gif

Vem, da imajo v tujini take in drugače kremice in spreje za lepe noge, ampak a se dobi kaj takega tud pri nas? Sem že iskala po trgovinah, pa nič ne najdem... sad.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 24 June 2008 - 09:34 AM

jaz uporabljam losijone za telo z mikro bleščicami (npr. dove ali nivea, trenutno imam od hoferja). in se na soncu lepo posveti. tako, da noge malce lepše izgledajo.
  • 0

#3 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 24 June 2008 - 11:18 AM

Mogoče kak puder za telo. Tako kot imata Loccitane al pa LUSH? Verjetno se ravno ne bleščijo, nej pa bi naredili lepo kožo. smile.gif

  • 0

#4 Pokica

Pokica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts

Posted 24 June 2008 - 01:01 PM

meni najbolj pomagajo butter-i, ali kako kakavovo maslo.
  • 0

#5 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 24 June 2008 - 01:10 PM

ja kakavovo in kokosovo maslo nardita zelo lep lesk na nogah.
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#6 bela

bela

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 377 posts

Posted 24 June 2008 - 01:14 PM

ali pa mandljevo olje, res imam suho kožo.
  • 0

#7 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 24 June 2008 - 02:22 PM

Hvalabogu s kožo nimam težav, je vredu ...

Žal pa imam ful mišičaste noge - že apriori ne morem imeti lepih nog (marsikdo me je že vpraša,l če sem športnica, če kaj treniram - r ...) in kratkih hlač pa mini kril ne nosim ...

Bom pa z veseljem smuknila v kakše oblekce do kolen.
  • 0

#8 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 June 2008 - 06:21 PM

Js tut nimam nekih težav s kožo..so pa precej svetle barve-kar mi je všeč, ker mislim da mi ne paše zagorel videz.Zgledam kot cigan(pretiravam ampak nisem daleč od tega če se malo posnčim)
  • 0

#9 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 June 2008 - 06:21 PM

Immortelle, losjon iz češnjeve kolekcije v L'Occitanu ima mini bleščice in bi morale lepo povdarit kožo, pa ni pretežek, je tak lahen a hranljiv.

Jaz imam pa drugačen problem - namreč tako prejšnje, kot letošnje poletje me koža po nogah NENORMALNO srbi. Podobno kot po piku komarjev, taka orenk srbečica, ki se ji ne morem upret. Kakšne znajo bit noge po takem napadu ne bom niti razlagala. rolleyes.gif
Najbolj me srbijo notranje strani stegen - tam kjer imajo hlače šive, pa po piščali, nartih in ob straneh meč. Nižje od kolena morda tudi zaradi britja, hkrati pa se srbež pojavi tudi če sem kosmata (ker se švic lažje nabira?), a v malo manjši meri. Losjoni in kreme za telo ne zaležejo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#10 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 24 June 2008 - 06:59 PM

crna, poznam to. Meni se pogosto dogaja, ampak pride in gre. Če s čemerkoli mažem je sam še slabše.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#11 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 June 2008 - 07:21 PM

Jaz sem nekje slišala, da je to lahko zaradi preveč suhe kože. In morda je res manj tega če se vsakodnevno mažeš s kakšno kremo hmm.gif . Meni pomaga.
  • 0

#12 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 June 2008 - 07:31 PM

Ja sej jaz se vsakič po tuširanju namažem. Pa ni baš orenk razlika.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#13 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 25 June 2008 - 08:28 PM

mogoče bi ti pomagal kakšen bepanthol ali krema na bazi kamilice. vprašaj v lekarni, če nisi že.
  • 0

#14 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 26 June 2008 - 09:25 AM

Pa pit še več tekočine? Vitamin B, pa mogoč proso uživat kake 2, 3 meseca pred tem, če veš, da se ti to redno dogaja?
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#15 155

155

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 735 posts

Posted 30 June 2008 - 06:35 PM

bi znala kera še men pomagat ?
in sicer .. zarad depilatorja mam vse uničene noge.
ker so se mi vrasle dlake (ne nekaj, ampak kar veliko) in sem pač z šivanko nekaj da sem jih spravla ven. zaj mam pa take grde rdeče flekce, prov ogabno zgleda, ko da bi mela alergijo ermm.gif
pa me zanima ... če bi se z čemerkoli dalo to popravit ? mogoče kka krema ... alpa če bom bolj rjava ratala, bi se še kaj poznalo ? ali pa MOGOČE to samo izgine ?

help cry.gif
  • 0
You can't buy happiness. Steal it.

#16

  • Guests

Posted 30 June 2008 - 06:41 PM

155 Jaz sem v identični situaciji... ampak res... epilator, šivanka... vse. Jaz ti priporočam, da probaš čim bolj pri miru pustit. Meni gre zdaj precej na bolje, mažem si z Bepantholom, da malo pomiri kožo. Če ima katera kakšen revolucionaren nasvet se pa tudi priporočam. (Epilatorja pa nočem več videt)
  • 0

#17 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 June 2008 - 06:44 PM

Itak da zgine. To se ti bo umirilo po kakem dnevu, dveh. Maži se s hranilno kremo za telo, pa bo bolje. Piling tudi baje pomaga proti vraščanju dlak, a z njim počakaj, da se ti noge "zacelijo".

QUOTE(Cvetka* @ 26. 6. 2008 - 10:25) View Post

Pa pit še več tekočine? Vitamin B, pa mogoč proso uživat kake 2, 3 meseca pred tem, če veš, da se ti to redno dogaja?

Pijem ful tekočine, samo vode nekje 2l dnevno, če delam al sem na soncu celo več, pol pa še kako drugo tekočino zraven.
B mi ne pomaga, proso oz. proseno kašo sem tudi jedla skoraj kako leto, pa ni bilo neke ober razlike.

Me je enkrat zdravnica že napotila k dermatologu, a nisem šla. Se mi ponavadi vsaj luščenje kože kar hitro pomiri, ta srbečica pa kar ne in ne. ermm.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#18 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 June 2008 - 06:46 PM

Meni so se ti flekci naredili, ko sem začela uporabljat epilator, ampak ne da bi si kakokoli šarla z šivanko, brez tega. Pozimi je bilo ok, ko sem nehala uporabljat epilator in začela spet uporabljat britvico. So vse zginle, čeprav so rabile res kar precej časa. Problem je v tem, da so se mi zdaj, ko se je začelo poletje spet začele dlake vraščat, čeprav sem še vedno pri uporabi britvice in nič kaj drugače ne skrbim za noge kot pa sem pozimi. Bi pa bila tudi jaz zelo vesela recepta kako to vraščanje dlak preprečit in odpravit rdeče pikice.
  • 0

#19 155

155

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 735 posts

Posted 30 June 2008 - 06:48 PM

QUOTE
Itak da zgine. To se ti bo umirilo po kakem dnevu, dveh.

misliš rečt mesci ?
ker mam že kr fajn dolgo te 'brazgotince'.
  • 0
You can't buy happiness. Steal it.

#20

  • Guests

Posted 30 June 2008 - 06:52 PM

Jaz upam na dva tedna... (dva dni v mojem primeru definitivno ne)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users