Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
558 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 05:19 PM

Torej opažam, da se v ocenah izdelkov pojavljajo razni off topici, čeprav je bilo večkrat povedano, da so te teme namenjene samo in zgolj ocenam posameznih izdelkov ... zakaj imam filing, da skos govorim sama sebi? biggrin.gif In ker se mi res ne da tle cele dneve dežurat in brisat te zablodele poste prestopniških ali delikventnih (kar vam bolj paše) forumašev, bom v vsakem sklopu odprla tole temo, kamor lahko sproti postavljate vprašanje, ki se vam porodijo ob branju ocen izdelkov.

Ne težim vam zato, ker me to rajca. Ne težim vam zato, ker sem control freak. Vsekakor ne težim zato, ker sem hudobna. In še manj zato, ker bi me to zabavalo. Težim zato, ker drugače tle ne bo nobenega reda in bo čez 14 dni takšna zmešnjava, da bo vse skupaj popolnoma nepregledno. Torej še enkrat - prosim, če v posamezne ocene izdelkov ne pišete off topicov, kakšnih koli neumestnih komentarjev, vprašanj in podobnega, ampak se za takšne zadeve sproti poslužujte te teme.

Vaša s šibo mahajoča in z bičem tleskajoča moderatorka DiLeMa.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 August 2006 - 12:15 PM

Hem, ni mi jasno, zakaj mi ni objavilo ocene 1, kljub temu, da sem jo vpisala...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 August 2006 - 12:47 PM

Sej js pregledujem pa sproti spreminjam ... tvojih linkov pa udi meni noče spremenit v slike ... ne vem zakaj. ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 August 2006 - 12:49 PM

Tudi sama ne vem, verjemi. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 August 2006 - 12:50 PM

Sonchika poglej pod svojo temo kjer si nalimala Total Fresh tonik, moramo namreč nekaj razčistit, ker še meni ni jasno. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6

  • Guests

Posted 31 August 2006 - 03:21 PM

Pri Soncikinih linkih manjka na koncu .jpg
ocitno to ni cel oz. popoln link do slike, zato je pa ne prilepi..
  • 0

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 August 2006 - 05:12 PM

Ne, sem gledala. Pri toniku Garnier je bila jpg slika, ampak je ni pokazalo. Očitno imam samo jaz te probleme, drugim, vidim, da gre lepljenje slik.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2006 - 05:54 PM

A je Garnierjev tonik Clean&fresh v bistvu Essentials zeleni? Je zdej kakšno preimenovanje ali gre za različni stvari?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#9 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 31 August 2006 - 06:12 PM

QUOTE(sonchika)
Ne, sem gledala. Pri toniku Garnier je bila jpg slika, ampak je ni pokazalo. Očitno imam samo jaz te probleme, drugim, vidim, da gre lepljenje slik.

Ej meni se isto dogaja s ful izdelki. Navadno sledi več desetminutno brskanje za novimi slikcami, ki pa so navadno ničeve kvalitete.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 August 2006 - 06:28 PM

Jaz sem lepila sliko Tarte cheek staina. Celo prvo stran iz Googla sem kopirala - vse slike. Pa nič. Čudaško.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11

  • Guests

Posted 31 August 2006 - 07:06 PM

E, zmotla sm se, bourjois puder sm dala v tole rubriko namesto k licenju obraza. My mistake.
  • 0

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 August 2006 - 07:14 PM

.
bluberry, odpiraš teme, ki so že odprte (L'Oreal - Happyderm). Pred odprtjem teme poglejte, če slučajno ni že odprta. IN PROSIM, ČE PIŠEŠ ANKETE ZRAVEN, kot to počnemo vsi ostali in kot je pravilo! Delanje anket ni tako težavno, vsaka se jih lahko nauči. Midve z DiLeMo ne bova podpirale vaše lenobe in jih delali namesto vas. IPB Image


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 August 2006 - 07:58 PM

Ja, Jenna ... kr povej jim! biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14741 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 31 August 2006 - 08:29 PM

Ja, pa ko daste anketo zraven, kaj, ko bi jo katera še izpolnila? Odprta je anketa, ki pa je kljub 3, 4im postom nedotaknjena?! recimo.. http://www2.lepa-si....opic.php?t=5404
Potencial ankete popolnoma neizpolnjen! biggrin.gif ni fore?!
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#15 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 31 August 2006 - 08:34 PM

ej a se vam ne zdi, da je anketa brezveze zraven, ker itak noben ne klika, vse zmeraj napišemo mnenje in oceno spodaj
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#16 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14741 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 31 August 2006 - 08:51 PM

HVALAA for jor suport! biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 August 2006 - 08:59 PM

.
Ja ne vem, zakaj se jo ne izpolnjuje. Ker se mi zdi zelo uporabna. Takoj vidiš, koliko naklonjenosti ima določen izdelek, brez, da bi bral komentarje. Ampak pač..... na vse se pozablja. Na delanje ankete, na izpolnjevanje. Krasno. Najprej toliko navdušenja okoli te pridobitve, potem pa se jih polovica ne trudi, da bi reč tekla kvalitetno in pošlihtano... ampak da je čimbolj vse po kavbojsko.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18

  • Guests

Posted 31 August 2006 - 09:02 PM

QUOTE(Chandra)
ej a se vam ne zdi, da je anketa brezveze zraven, ker itak noben ne klika, vse zmeraj napišemo mnenje in oceno spodaj


Se strinjam.
  • 0

#19 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14741 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 31 August 2006 - 09:11 PM

[quote=Jenna].
Ja ne vem, zakaj se jo ne izpolnjuje. Ker se mi zdi zelo uporabna. Takoj vidiš, koliko naklonjenosti ima določen izdelek, brez, da bi bral komentarje. Ampak pač..... na vse se pozablja. Na delanje ankete, na izpolnjevanje. Krasno. Najprej toliko navdušenja okoli te pridobitve, potem pa se jih polovica ne trudi, da bi reč tekla kvalitetno in pošlihtano... ampak da je čimbolj vse po kavbojsko.



.

Ja nevem, sej ti tud ne počneš tega? biggrin.gif
http://www2.lepa-si....opic.php?t=5508 (anketa untouched)

In ne, nočm bit pikolovskiš, sam na začetku je kar lepo laufalo, mislim prvi dan, dva. Tisti izdelki, ki sem jih sčekirala, so imeli ankete lepo izpolnjene.

Več ko je stvari, manj je tega. Nihče ne klikne tiste ferdamt ocene tam gor.

Men se je pa to fino pregledno zdelo, nek splošn vtis, a se sploh splača naprej brat. In ja, sej nisem računsko matematično whateva nepismena, lahko seštejem in dobim povprečno oceno, ampak je vseeno fino videt zadeve še gor, v grafu. Sej zato je tam.

Aja, še to. Ne, ni brezveze, da je zraven. Predlagam vsem, ki ste izdelek ocenile, da dodate še svojo pikico tam gor pri anketici ;)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 August 2006 - 09:13 PM

.
O čem pa ti govoriš? Anketa je izpolnjena. In ne, ne zdaj, ampak takoj, ko sem podala oceno.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users