Jump to content


Photo

Hej! :)


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Črtica

Črtica

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 29 August 2006 - 07:45 PM

Pozdravljeni!

Sem nova na forumu pa vas želim samo pohvaliti in pozdraviti!

Se še ne znajdem najbolje, pa mi oprostite biggrin.gif

LEP POZDRAV!
  • 0

#2 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 August 2006 - 07:47 PM

lol biggrin.gif dobrodosla na forumu črtica IPB Image
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 07:47 PM

Črtica, želim ti, da bi na našem forumu izbrskala veliko koristnih nasvetov, prebrala veliko zanimivih objav in predvsem spoznala veliko prijetnih in zanimivih osebkov. wink.gif

Tečnoba DiLeMoVsKa
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 07:54 PM

.
Jaz sem tu gori najlepša in najpametnejša in imam skos prav. V koraku s to mislijo ti želim prijetno druženje s forumom.




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 07:57 PM

Poleg tega imaš zelo bujno domišljijo. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 07:58 PM

QUOTE(DiLeMa)
Poleg tega imaš zelo bujno domišljijo. biggrin.gif

Sploh pri seksu, hvala. To boš ti najboljše vedla. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Črtica

Črtica

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 29 August 2006 - 07:58 PM

Jenna, si bom zapomnila wink.gif
Ostale pa hvala za dobrodošlico!
  • 0

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 08:02 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(DiLeMa)
Poleg tega imaš zelo bujno domišljijo. biggrin.gif

Sploh pri seksu, hvala. To boš ti najboljše vedla. IPB Image


Hahaha, OMG ... you're killin' me!! biggrin.gif biggrin.gif Ampak res ... jaz že vem, kakšno neprekosljivo krasotico imam ob sebi. :love5:
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 08:13 PM

.
Rajši nehajva z igranjem violin tukaj v javnosti tako očitno, saj dobro veš, da nama vsi zavidajo.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 08:18 PM

Imaš prav.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 29 August 2006 - 08:28 PM

biggrin.gif

welcome ;)
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#12 angel_girl

angel_girl

    sramežljivec

  • Člani
  • 91 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 August 2006 - 09:43 PM

QUOTE(Črtica)
Pozdravljeni!

Sem nova na forumu pa vas želim samo pohvaliti in pozdraviti!

Se še ne znajdem najbolje, pa mi oprostite biggrin.gif

LEP POZDRAV!

Pozdravljena biggrin.gif pa sej tudi jaz sem malo več časa kot ti tukaj pa se tudi ne najbolje znajdem...tako da ne se sekirat biggrin.gif
  • 0

#13 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 30 August 2006 - 08:35 AM

Dobrodošla Črtica! Veseli smo vsakega novega člana! :flower:
  • 0
IPB Image

#14 *sarca*

*sarca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1149 posts

Posted 30 August 2006 - 08:50 AM

wELCOME!!upam,da ti bo med nami lepo!!
  • 0
Nasmeh prinaša veliko pozitivne energije - ne hranite ga v dnu duše - nosite ga na obrazu.

#15 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 24 September 2006 - 06:58 PM

DOBRODOŠLI NOVINČKI (fazani twisted.gif )
upam da se bote fajn počutl, povedal čimveč pametnga, smešnga , zanimivga..... pa da bote našl čimveč stvari zase



lep pozdravček
hudička twisted.gif

  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users