Jump to content


Photo

prvič


  • Please log in to reply
273 replies to this topic

#1 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 03 April 2005 - 04:27 PM

No, k ste vse nekam "navalile" na spolnost, mam pa še jst za vas tukej neko novo temo.

In sicr: zanima me, pri katerih letih ste izgubile nedolžnost, kolk je bil on star, kakšen je bil tist prvič.. Kje, kako, s kom-je bil to tudi njegov prvič?Je bolelo? oops.gif Skratka mal se razpište-saj sem vam postavila dovolj vprašanj o tem se mi zdi, pa kej povejte:če se vam ne zdi preveč osebno..

Jst sm zaenkrat še kar nedolžna-se mi zdi da bo že čas za to.. smile.gif
  • 0

#2 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 03 April 2005 - 04:37 PM

Prvič mi je blo pri 17-tih,bil pa je moj dober kolega,(starejši,izkušen)sma prej hodla kar dolgo skupaj ven,blo pa je v njegovem novem mercedezu he he laugh.gif
bolelo pa ni,no mogoče malo biggrin.gif
  • 0
LP,Sanja

#3 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 03 April 2005 - 05:00 PM

-pri 18 (še vedn full ponosna na to)
- pri meni doma
- s takratnim tipom, ki je na mojo nedoložnost "čaku" skor 2 leti smile.gif)
- bolelo ni

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 05:01 PM

Prvič je blo pri 20ih letih (hja, dolgo sem šparala svojo nedolžnost... pač, ni mi vseeno, kdo ga potunka vame... sploh prvič). Z enim zelo seksi in pozornim fantom. On je bil star 18 let oops.gif , tudi devičnik. oops.gif Takorekoč nič me ni bolelo. Zgodilo se je pa pri njem doma v njegovi sobi, ko so stari odpotovali čez vikend.
Uh, je blo fletno. Še zdaj dobim mravljince, prav zares.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 April 2005 - 05:14 PM

Jaz tudi pri 20. Kje... sej ne vem točno. Mislim, da v študentskem pri meni. Bolelo pa ni. Se mi zdi. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 03 April 2005 - 05:22 PM

IPB Image

hehe
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 05:24 PM

IPB Image

hi hi hi
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 April 2005 - 05:26 PM

Joj, v smeh ste me spravile s temi smeškoti . smile.gif :glasses2:
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 05:29 PM

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 April 2005 - 05:36 PM

Pri 17 ih in ni nič bolelo, tudi krvavela nisem, tako kot nekatere, ko izgubijo nedolžnost. Pasalo pa tudi ni...Še dolgo po tem se spraševala v čem je fora biggrin.gif

LP N
  • 0

#11 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 03 April 2005 - 05:39 PM

tko IPB Image
al pa tko
IPB Image

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#12 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 03 April 2005 - 05:40 PM

Kim,IPB Imageura spolne vzgoje! biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#13 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 03 April 2005 - 05:56 PM

laugh.gif laugh.gif
Ste smesne.

Jaz prvic pri 17, pri njemu doma. Bilo je....nerodno oops.gif Ni bilo lih vrhunca, ampak led sva prebila laugh.gif
Ni mi zal, da sem z njim, ker sva bila se nekaj let skupaj.
  • 0

#14 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 03 April 2005 - 05:56 PM

japano IPB Image
sej pravjo de moreš sebe tud poznat, da lahka partnerju razložiš kaj ti paše IPB Image

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 06:03 PM

Pomembno je, kako začeti verbalno: http://www.smilieman...p?smile_ID=1748


Sicer pa še nekaj predlogov:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

http://www.smilieman...p?smile_ID=1655
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 Ninchy

Ninchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 03 April 2005 - 08:19 PM

Pa se je še ena našla, ki je svojo nedolžnost izgubila pri svojih 20letih oops.gif v tipa sem bila res zaljubljena. Mislila sem, da je pravi in da bo trajalo večno. No pa sem se motila. cry.gif Ampak kar sva storila mi ni žal. Aja mogoče me je malo bolelo, drugače pa niti ni bilo tako slabo. Seveda pa vaja dela mojstra wink.gif
  • 0

#17 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 03 April 2005 - 08:20 PM

kwa je zanimiv brt tele vase prigode biggrin.gif
  • 0
user posted image

#18 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 April 2005 - 08:22 PM

QUOTE(Nadi)
ni nič bolelo, tudi krvavela nisem, tako kot nekatere, ko izgubijo nedolžnost. Pasalo pa tudi ni...Še dolgo po tem se spraševala v čem je fora biggrin.gif



men ni blo nič posebnega prvič, stara sem bla pa 15. blo je pri njem doma, sva se kao full neki trudla z romantiko (svečke pa to ... ), sam ni blo to to. sicer pa: z leti se učimo ....
  • 0

#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 08:22 PM

QUOTE(LINKY)
kwa je zanimiv brt tele vase prigode biggrin.gif

Tudi tvojo bi bilo zanimivo prebrati. twisted.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 03 April 2005 - 08:31 PM

Jest mam pa en problemček...pač jst bi mogla počakat oz.oba bi mogla počakat do konca mesca k grem h ginekologu takat po tabletke. Sam u zadno sva bla oba res too much potrebna ( oops.gif ) in midva se spravva k zadevi, on da kondom gor pa vse... Pol je pa začel pač "porivat not" ( oops.gif oops.gif oops.gif ) in mene je tko zabolel na eni točki da sm rekla da nj plis neha pa kr solze so mi začele lit, bolečina je bla nepopisljiva. Seveda je on koj nehal pa vse... A se je to že kateri naredl?

PS: A sm zj še jumfr a nism več?? oops.gif oops.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users