Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
558 replies to this topic

#541 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 17 November 2008 - 10:18 AM

Tudi jaz se spomnim zadev o mereličnem pilingu, ker sem se zanj odločila na podlagi vaših ocen ... huh.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#542 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 December 2008 - 11:28 PM

Vijoličarka, v svoji oceni za Akamuti zeleno glino si napisala, da se je ne sme mešat z vodo. No, to ni res, samo toliko da te opozorim. Ne vem sicer kdo ti je to rekel, ampak gre za navaden 'nateg', verjetno zato, da bi se kupilo še njihovo rožno vodo ali kakšen drugi tonik. Jaz sem jo skos mešala z vodo, je pa res tudi to, da ni fajn, če je voda onesnažena. Jaz sem uporabljala prečiščeno ionizirano vodo (imamo doma prečiščevalec in ionizator in v pitne namene ter za kuhanje ne uporabljamo vode direkt iz pipe), kar pa je verjetno še najboljša in najbolj neoporečna izbira.

Aja, pa še tole - imela sem tudi neem prašek, pa me na žalost ni navdušil ne samostojno, ne v kombinaciji z zeleno glino. Meni se zdi isto sranje. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#543 Vijoličarka

Vijoličarka

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 13 December 2008 - 08:48 PM

DiLeMa, ne vem od kod imam v glavi, da gline (katerekoli) ni dobro mešati z vodo iz pipe. Ja, bila sem nenatančna, ker sem napisala samo 'z vodo'. oops.gif

Ne glede na to, da gre pri Akamutijevem kompletu prav gotovo za komercialno potezo, pa mi nekje logika, tako kot tebi, zaradi vsega hudiča, kar je v vodi, govori da je pametneje uporabiti čaj ali tonik. Iz varčnosti raje čaj. Kajti hidrolat damaščanske vrtnice je enostavno preveč dober, da bi ga takole neracionalno porabljala. To je res boljši del kompleta in že zaradi tega sem vesela, da ga imam. Samo ne vem, kam bom z vso to glino. smile.gif

Po moje si se ti, s prečiščeno vodo, čisto super znašla, ampak ker si tudi ti napisala samo 'z vodo', sem jaz kar sklepala, da si direktno iz pipe nalila.

Hvala ti za informacijo o neem prašku, si mi prihranila cca 8 EUR, sem ravno danes naročala tonike in olja, prašku sem se pa odpovedala, saj res nima smisla nabaviti si še eno vrečko, ki se tako počasi porablja in preprečuje, da bi človek še druge stvari preizkusil. wink.gif



  • 0

#544 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 January 2009 - 03:18 PM




Res naprošam še enkrat vse ocenjevalke, da v naslovu teme napišejo originalno ime izdelka in ne slovensko izpeljanko. Danke!
Pa pohvaljene vse tiste, ki odprejo temo v skladu s pravili. Za tiste, ki tega ne storijo, nimamo več usmiljenja. sleep.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#545 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 28 January 2009 - 03:25 PM

Se opravičujem, ker sem pozabila napisat originalno ime - sem imela to v mislih, potem pa čisto pozabila pogledat na flaško, ker na netu je bilo samo slovensko ime (na njihovi spletni strani). oops.gif Se ne bo več zgodilo. biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#546 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 January 2009 - 03:27 PM





Na njihovi strani je tudi originalno ime (Orca, right?). ;-)
Pa opravičilo sprejeto, itak, si tak lepo vse ostalo naredila. ;p

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#547 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 28 January 2009 - 03:32 PM

Sm šla še enkrat pogledat in je res napisano tud original ime, ampak samo tam, ko izbiraš med izdelki, ko pa nanjga klikneš (za opis in ostalo), pa to original ime izgine, zato sem pol mislna, da nikjer ne piše. No, nima veze, bom za naslednjič vedla. biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#548 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 January 2009 - 03:40 PM



Ja, to je pa res. ;-)



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#549 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 14 July 2009 - 09:35 PM

Am ja, sej vem, tu moram vprasati.

Za tole kremo me zanima, ce so ze kje sestavine ocenjene, iskalnik mi ni nasel nicesar.

http://www2.cudovita...mp;#entry621999
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#550 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 July 2009 - 12:55 PM

Jaz tudi nič ne najdem. hmm.gif

Če ima katera sestavine za to čudo, naj jih prosim nalima v Sestavine.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#551 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 15 July 2009 - 01:06 PM

Dilema, sicer Immortelle je v oceni navedla sestavine:

Sestavine: Aqua, Sweet Almond (Prunus Dulcis) meal, Anthyllis Vulneraria extract, Calendula Officinalis extract, Alcohol, Peanut (Arachis Hypogaea) oil, Wheat (Triticum Vulgare), Germ oil, Matricaria (Chamomilla recutita) extract, Witch Hazel (Hamamelis Virginiana) extract, Sweet Almond (Prunus Dulcis) oil, Acerola (Malpighia Punicifolia) extract, Xanthan Gum, Algin.


Samo ne vem, ce je to prava nomenklatura, na podlagi katere lahko Sonchika (ali katera druga, ki se spozna) poda oceno/komentar.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#552 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 09 March 2010 - 07:13 PM

V Cosmerbi klepetulje NE PODAJAJO OCEN tongue.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#553 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 July 2011 - 09:59 AM

Katero pinceto mi priporočate? Moja mi ni več kul, ker se moram kdaj prav trudit, da zagrabim kocino...
Mal predlogov plizzzz smile.gif
  • 0

#554 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2011 - 10:21 AM

joj s temi pincetami je čista jeba. Jaz sem jo kupila pri moji kozmetičarki, kamor hodim na depilacijo. Super dela. 7€.
  • 0

#555 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 July 2011 - 08:07 PM

Jaz imam eno od Wilkinson, tudi super zagrabi tudi najtanjše dlake.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#556 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 July 2011 - 09:27 PM

Aha aha, a misliš da je vseen katero vzamem? A še kej druzga piše na tej pinceti?
  • 0

#557 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 July 2011 - 09:34 PM

Hm.. samo Wilkinson piše. Pa moja je zgoraj (na ročajih) srebrne barve, spodaj pa zlatkasto pobarvana.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#558 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 July 2011 - 09:35 PM

O hvala lepa!! smile.gif
  • 0

#559 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 July 2011 - 11:03 AM

Jaz imam že par let eno navadno pinceto za manj kot 3€ iz Tuševe Drogerije. Fino zagrabi in spuli. Sem zadovoljna z njo.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users