Jump to content


Photo

Nivea Visage Clear up-strips


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

Poll: Splošna ocena: (12 member(s) have cast votes)

  1. (5) odlično (2 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  2. (4) zelo dobro (2 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  3. (3) zadovoljivo (1 votes [8.33%])

    Percentage of vote: 8.33%

  4. (2) slabo (1 votes [8.33%])

    Percentage of vote: 8.33%

  5. (1) zelo slabo (6 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 02:57 PM


IPB Image

Ničvredni obliži, katerih nakupa močno odsvetujem. Imam kožo z veliko ogrci in v upanju, da jih bom popucala ven iz kože, sem si kupila tole. Na embalaži obljubljajo, da naj bi se z zmerno, a redno uporabo teh obližev zmanjševalo število novih ogrcev. Jap, my ass! Najprej sem obliž po navodilu pač prilepila na navlaženo kožo in pustila gor 10 minut. Pri odstranjevanju me je koža zelo pekla in bolela in celo po odstranitvi sem mela še čuden občutek zategnjenosti in izsušenosti kože. Na obližu ni bilo pa popolnoma NIČ! Kot da bi si navaden flajšter dala gor! To sranje je povrhu tega še drago. Za 6 obližev (toliko jih je v škatlici) sem plačala 1285 sit. Stvar je tudi preveč parfumirana in niti salicilne nima.

Ocena: 1/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 September 2006 - 03:20 PM

Meni so ti obližki naravnost fantastični, nalepim jih na očiščeno vlažno kožo, dobro pritisnem in pustim 10 minut, da se fino posuši. Nato počasi odstranim (kar zna bit nekoliko boleče) in na trakcu so rezultati zelo vidni, prav taki beli črveki se gor držijo, sej se sliši ful ogabno, ampak je zakon ... koža na nosu potem deluje vidno bolj čista, jaz sem se z redno uporabo teh obližev (enkrat na teden) ogrcev popolnoma znebila in sem bila super zadovoljna. Zdej jih bom počasi spet kupila, ker jih že dolgo nisem uporabljala in bom preventivno spet nardila eno kuro, čeprav mam zdej skos zlo lep ogrc-free nos. Ene parkrat sem tudi na sestrinem fantu tole uporabila in je bil navdušen, rezultat na nosu in trakcu je bil pa resnično WAU! Sem pa že dostkrat brala ocene teh trakcev, tudi s prijateljicami sem se pogovarjala in so si mnenja izredno nasprotujoča ... nekateri jih enostavno obožujejo, drugi pa pravijo, da so zanič.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 September 2006 - 09:53 PM

Kaki 2 leti nazaj sem jih preizkusla, ja.
Očistlo mi je mogoče polovico ogrcev, poleg tega pa sem bila še ene dva dni čisto rdeča tam kjer sem jih uporabla cry.gif
Ne vem, moram spet preizkusit, mogoče bo v drugo kaj boljše

Ocena: 3/5
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 01 October 2006 - 07:58 PM

jst sm tud uporabila te obliže in se mi zdijo zelooo slabi..jaz sem prićakovala vsaj kakšen rezultat a je bilo istko kot na začetku!!

ocena: 1/5
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#5 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 01 October 2006 - 08:56 PM

Za te obliže so me nasračkali samo enkrat in nikoli več. Itak ne potegne ogrcov ven le črno kapico na površju in zato se tisti mili ogrci ne vidijo tako zelo, pri trdovratnejših še to ne naredi. Predrago za takšno bedarijo.
Ocena:1
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#6 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 October 2006 - 04:20 PM

Po nekaterih dobrih ocenah sem tudi jaz kupila to stvarco, ampak nikoli več. Prvič ko sem si dala gor (nos) mi ni pobralo ven čisto nič od niča. Piše da se more to zalepit na vlažen obraz ker baje edino v stiku z vodo deluje. Recimo da sem imela prvič "premalo moker" nos ..in sem mu dala še eno priložnost. Drugič mi je sicer nekaj pobralo ven, ampak nič omembe vrednega, čisto malček malček. Pa še nek obupen in močen vonj ima. Tako kakor je rekla že ena pred mano, predrag štos za tako neumnost.

Ocena: 1/2
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#7 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 13 November 2006 - 08:27 AM

Tukej pa se popolnoma strinjam z Dilemo. Naravnost fantastični obliži! Nos navlažim, prlepm tale flajšerček in ko se posuši odlepim dol (ampak ne tko iz npr. leve proti desni ali obratno, ampak obe strani navzgor naenkrat) in... vauuuu! Rezultat: ko flajšer pogledam proti svetlobi, so ogrci prov dobesedno navpično tko gor štrleči da... Da sem prvič prov ostala brez besed res. In ko grem pol s prstom po nosu.... Gladkooooo!

5/5
  • 0

#8 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 14 November 2006 - 07:07 PM

Živijo!

Danes sem sprbala tele trakce, ampk samo na bradi in sem zelo zadovoljne. PTrakec je bil poln teh "belih črvičkov" thumbup.gif Super nakup, mislim da jih bom še kupla, ker je to tako enostavno. Pa toliko ogrcev kot imam.

Ocena 5/5
  • 0
IPB Image

#9 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 20 November 2006 - 11:02 AM

S temi obliži sem zelo zadovoljna, dejansko potegne iz kože umazanijo. Se mi je pa že zgodilo včasih, da ni bilo čisto nič z njimi, mogoče mora biti na koži ravno prav vode, da se trakec povsem nalima gor. Zaradi tega in zaradi visoke cene, jim gre ocena 4/5. Kupila pa jih bom zagotovo še.
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#10 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 December 2006 - 10:33 PM

Meni so zanič. Kupla sem jih že kar nekajkrat ampak ne pomagajo. Na traku ostaneta dva ogrca - mogoče trije. Pa še to tisti, ki že sami silijo ven. Škoda denarja.

1/5
  • 0
Viens, reste ici!

#11 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 February 2007 - 10:26 PM

Te obliže si je po daljšem pregovarjanju naj nekaj stori glede ogrcev, omislil moj fant. Po nekajkratni uporabi je zelo navdušen nad njimi, jaz pa z njim. Na vlažnem obrazu si je pustil obliž delovati pb. 10 minut in rezultat je bil, da je na obližu ostalo polno "črvekov", sama koža na nosu pa je bila prijetno gladka. Kože obliži niso razdražili, nos je bil po uporabi kakšne pol ure še rdeč, vendar je rdečica izginila.
Cena je malce več kot 4€, kar se mi zdi malo veliko za borih 6 obližev, koliko jih vsebuje paketek.

ocena: 4
  • 0

#12 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 26 May 2007 - 11:31 AM

Na začetku sem bila nad obliži izredni razočarana, ker mi niso odstranili čisto nič ogrcev. Pred kratkim pa sem jih kupila po pomoti (sem mislila, da so Baleini) in sem res prijetno presenečena nad njimi. Sama niti nimam toliko ogrcev, moj fant pa kar precej in res mu jih je odstranilo ful! Pustil je obliž gor okoli 10, 15 minut in na obližu je res ostalo ful ogrcev... thumbup.gif Se pa zdi cena tudi meni precej visoka, glede na to, da je notri okoli 6 obližov..

4
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#13 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 27 May 2007 - 05:10 PM

Tile obliži so meni zanič. Ven ne potegnejo skoraj nič in niso vredni svoje (visoke!) cene. So mi Baleini veliko boljši, in še cenejši.

2/5 (2, ker nekaj malega vseeno naredijo)
  • 0

#14 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 June 2007 - 12:49 AM

Fantu totalno totalno pomagajo, tok črvov belih in črnih je gor, da grem s prstom tapkat po trakcu, k mi je hud filing, sj si grem roke takoj umit !!!
Za tipa ocena 5/5

Men so odurni, ker so mi za šminkirat- na men ni učinka, ok, res jih mam mnogo mnogo manj ampak tud če se sam mal afnam z nimi bi lah kej vn potegnl, pa jih ne! Morm pol sama.
Zase ocena 2/5
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#15 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 11 August 2007 - 01:56 PM

Cenovno zame so to dragi oblizi.Potegnili so mi samo polovico ogrcev.Ostali trakec se mi je zlepil na kozi.Pri odstranitvi je zal nekoliko bolece in neprijetno. Baleine nisem zelela sprobat ker vsebujejo alkohol. Sem si pa nabavila Neutrogeno in stvar je veliko ucinkovitejsa in prijetnejse resena.

1/5
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#16 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 21 August 2007 - 10:15 PM

Sem kupila že dolgo nazaj. In nisem bila ne vem kako navdušena, ker sem pričakovala več. Sicer mi je pobralo nekaj ogrcev ven. recimo polovico ali kaj več. Koža je bila malo lepša. Mogoče bi še kupila če ne bi bla takšna cena.

3/5


  • 0

#17 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 22 August 2007 - 09:46 AM

useless

1/5
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users