Jump to content


Zadostno pitje tekočine


  • Please log in to reply
239 replies to this topic

#61 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 December 2005 - 06:16 PM

QUOTE(lala)
Ne vem kako je s cukrom me je pa sokiralo ko sem zvedla da moja profesorca nima nic sladkorja doma n da ga nikoli ne uporablja.

sam je res pametno,jaz ga niti povoham ne-še v kavo si ga ne dam biggrin.gif
drgač sm pa razmišljala....da itak tista voda k jo popijš takoj po obroku al pa par minut (manj kot 30 minut) ni tok učinkovita kokr,če upoštevaš da pijš 2 uri po obroku pa pol ure pred obrokom......tko,da jz se tega full zavedam in res ne pijm vode drgač kokr sam tko
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#62 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 December 2005 - 07:10 PM

Mene pa jezi to, da čez dan premalo pijem in sem zvečer totalno dehidrirana. In potem zlijem vase liter vode in potem moram vsake 5 minut letat na WC.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#63 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 December 2005 - 09:31 PM

QUOTE(sonchika)
Mene pa jezi to, da čez dan premalo pijem in sem zvečer totalno dehidrirana. In potem zlijem vase liter vode in potem moram vsake 5 minut letat na WC.

ja se tud men kdaj zgodi,ja....zjutri še spijm pol litra pol pa nekak tm do ene 17h cajt kr gre...tko da pol spet začnem pit.
Mislm,da si clo ti govorila,da je treba,če hoočš,da voda pravilno učinkuje spit po največ tam do 2dc na enkrat,ker ostalo gre sam vn oz. takoj polulaš,če pa piješ zmerno in večkrat po manj pa ne polulaš
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#64 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 29 December 2005 - 09:54 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(sonchika)
Mene pa jezi to, da čez dan premalo pijem in sem zvečer totalno dehidrirana. In potem zlijem vase liter vode in potem moram vsake 5 minut letat na WC.

ja se tud men kdaj zgodi,ja....zjutri še spijm pol litra pol pa nekak tm do ene 17h cajt kr gre...tko da pol spet začnem pit.
Mislm,da si clo ti govorila,da je treba,če hoočš,da voda pravilno učinkuje spit po največ tam do 2dc na enkrat,ker ostalo gre sam vn oz. takoj polulaš,če pa piješ zmerno in večkrat po manj pa ne polulaš



Jaz pijem po požirkih čez celi dan-nikoli več kot en deci naenkrat-ker skor nikol nisem žejna, ampak sedaj iz prisilne navade tak spijem 2 litra čaja na dan. Ampak na wc pa hodim vseeno nonstop na vsake pol ure. Ali manj. Verjetno še zato, ker se šele uvajam.
  • 0

#65 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 December 2005 - 09:55 PM

Ja fora je kao, da želodec naenkrat lahko največ 2 dl absorbira pa še za to rab 15 min. Tko da ni zdrav sploh naenkrat ful vode zeksat. Največ 2 dl. Itak pa pravjo, da je najbolš, če čez cel dan (vsake par minut) popiješ po kšn požirek vode, ampak to ne morš, sej nismo kravce na paši. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#66 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 29 December 2005 - 09:58 PM

QUOTE(miss*sixty)
Ja fora je kao, da želodec naenkrat lahko največ 2 dl absorbira pa še za to rab 15 min. Tko da ni zdrav sploh naenkrat ful vode zeksat. Največ 2 dl. Itak pa pravjo, da je najbolš, če čez cel dan (vsake par minut) popiješ po kšn požirek vode, ampak to ne morš, sej nismo kravce na paši. biggrin.gif


Ja, jst to delam. Kadr sem za compom, al pa na faksu, al pa če gledam tv pa to, pijem vsake par minut malo (ampak zato, ker ne morem naenkrat spit 2dcl, k se mi prec dvigne). Drgač je pa šit, k ob današnjih vsakdanjikih (kadr ne lenarim tk kot zdaj že 2 tedna brez faksa)....pa ful tega ne moreš. Pa še kje naj wc najdem , kamorkol grem...too much.
  • 0

#67 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 December 2005 - 10:08 PM

Estera, full dobr, da ti ratuje. Zame to sploh ne pride v poštev, ker že tko skoz pozablam pit, pol ko se spomnem sem ponavad že čist dehidrirana in zeksam kozarček. Ah..mejbi se bom pa kdaj popravla, delam na tem. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#68 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 29 December 2005 - 10:14 PM

QUOTE(miss*sixty)
Estera, full dobr, da ti ratuje. Zame to sploh ne pride v poštev, ker že tko skoz pozablam pit, pol ko se spomnem sem ponavad že čist dehidrirana in zeksam kozarček. Ah..mejbi se bom pa kdaj popravla, delam na tem. biggrin.gif


Ja, saj se ne bom "lepo in pametno" delala. Sem bila tut jst taka cvetka, da sem spila po 2dcl na dan max, ker enostavn nisem bila nikol žejna. Včas mogoč kak deci več. Pol, k me je usekal po ledvicah (pasje boli) sem si pa prisegla, da spijem pol soda, če bo treba-da se bolečina ne vrne. Zdej se pa že navajam...in če neham pit okol devetih zvečer...sem ob enajstih že dehidrirana-žejna in s suhimi usti.
  • 0

#69 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 December 2005 - 10:37 PM

No sj, da ne govorim kolkokrat sem mela že jst vnetje ledvic. Pa se še kar nisem navadla pit. Evo zdele grem kuj spit 2 dl čajčka. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#70 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 29 December 2005 - 10:40 PM

jaz tud premalo pijem čez dan.. ermm.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#71 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 29 December 2005 - 10:53 PM

QUOTE(miss*sixty)
No sj, da ne govorim kolkokrat sem mela že jst vnetje ledvic. Pa se še kar nisem navadla pit. Evo zdele grem kuj spit 2 dl čajčka. biggrin.gif


Uf, pa ni blo tk hudo, da bi se ustrašla? laugh.gif Ma, mene je tk bolel, da nisem čist nič mogla, sem bla 4 dni v bolnci čist fertig pa sam injekcije so pomagale. No, jst bom pa kr pila svoja dva litrčka na dan zihr. wink.gif
  • 0

#72 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 29 December 2005 - 10:55 PM

QUOTE(Estera)
Uf, pa ni blo tk hudo, da bi se ustrašla? laugh.gif Ma, mene je tk bolel, da nisem čist nič mogla, sem bla 4 dni v bolnci čist fertig pa sam injekcije so pomagale. No, jst bom pa kr pila svoja dva litrčka na dan zihr. wink.gif


jaz tud vrjetno.. si me pošteno prestrašla wink.gif :tongue:
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#73 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 29 December 2005 - 11:05 PM

[quote=pupa][quote=Estera]Uf, pa ni blo tk hudo, da bi se ustrašla? laugh.gif Ma, mene je tk bolel, da nisem čist nič mogla, sem bla 4 dni v bolnci čist fertig pa sam injekcije so pomagale. No, jst bom pa kr pila svoja dva litrčka na dan zihr. wink.gif[/quote]

jaz tud vrjetno.. si me pošteno prestrašla

To je bil moj namen wink.gif (dobronameren seveda)
  • 0

#74 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 29 December 2005 - 11:06 PM

QUOTE(sajk)
QUOTE(TASH)
Jst prijem preveč! Na dan spijem po 7-8l tekočine...obup rolleyes.gif

In koliko časa na dan prečepiš na WCju? Ti litri morajo valjda ven laugh.gif


Ej, sm mela neki časa probleme, nism dost na stranišče hodila wink.gif Sam zdej sm pa usake 10 min na stranišču biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#75 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 29 December 2005 - 11:13 PM

QUOTE(Titania)
[/color]
Živjo!
Tudi jaz premalo pijem, čeprav imam v službi na mizi vedno kaj za piti. Je res da bi morali več piti, ker nam tekočina odpravlja marsikatero nadlogo, celo odvečno težo.
biggrin.gif

[color=indigo]živjo... Titania
dobrodošla na forumu
IPB Image
  • 0
Posted Image

#76 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 30 December 2005 - 09:15 AM

QUOTE(sonchika)
Pametno. Sladkor je strup. Vedno ko ga jem, me boli želodec.


Resno?To pa prvic cujem blink.gif se bom cukra izogibala..hkm kaj pa cokolada? oops.gif
Kar se vode tice..zelo malo pijes komaj liter spravljam,preden se je pa ta tema odprla sem komaj kozarec vode v mene spravila. ermm.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#77 Titania

Titania

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 December 2005 - 10:32 AM

Hvala za dobrodošlico. Kle gor je precej zanimivo. Sploh ko je treba delat ko nekateri uživajo tongue.gif

:wav:
  • 0
Življenje je lepo izkoristimo ga

#78 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 December 2005 - 12:23 PM

Jest zdej pozimi zloooo težko pijem vodo, edino zjutraj, ko vstanem, mi res paše spit je ene pol litra mlačne.
Čez dan pa če se spomnim, kakšen kozarec, pa zvečer se tud prisilim, da je spijem vsaj 4 dcl, čeprav se pol bojim, da me bo celo noč lulat tiščal.
Spijem pa velik čaja in kakšnih sokov, tud če ti niso najboljši... ermm.gif
  • 0

#79 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 30 December 2005 - 03:03 PM

Glede lulanja pri meni je tako.. ce grem eno noc 'to pissss' hodim celi teden na wc zaradi navade neglede kolk sem spila oz. ce sem,ce se pa ponoci potrudim da NE grem lulat pol ni vec problema.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#80 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 December 2005 - 05:43 PM

Jest imam pa zmerej v glavi, da če me tišči, moram nujno lulat, ker sem imela že velikokrat probleme z mehurjem in sečnico, pa me je zdravnica vedno na to opozarjala.
In pol mi je tok hudo, če sem že v postli, pa začutim da moram in grem iz najvišjega nadstropja v bajt v srednje na wc, ampak..moram.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users