Jump to content


Photo

Krema/serum - DR. HAUSCHKA Moisturizing Day Cream


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 August 2007 - 11:43 AM

A light, activating moisturizer. Lightweight oils and healing plant extracts encourage the skin's ability to retain moisture, normalizing dry, mature and normal skin conditions.

* Anthyllis, carrot and St. John'swort combine with nurturing oils to regulate moisture content
* Absorbs quickly
* Provides light protection
* Refreshes and enlivens skin


Tole kremco je enkrat domov prinesla moja mati, na koncu pa je pristala v skupni rabi, po njej rad seže tudi moj ati. Dobi se jo v meni zelo lepi in classy ovojnini, gre za masivno stekleničko z doziranjem na pumpico, skozi steklo preseva motno bež tekočina in s tem omogoča, da smo si ves čas na jasnem, koliko kreme je še ostalo. No, glede na konsistenco zadeve, jaz temu ne bi rekla krema, ampak losjon.

Torej, 'krema' je zelo redka (zato tudi s pumpico ni problema, se ne zapacka) in izredno dobro mazljiva, za namazat cel obraz in še vrat zraven, zadostuje en potisk na pumpico. Vonj je precej močan, tak zelo naravno-zeliščen, jaz sem se ga morala malo privadit, ampak sedaj mi je zelo všeč, se pa tudi razdiši precej hitro, tko da ni problema. Sestavine so, če odštejemo alkohol na 4. mestu, izjemno kvalitetne - krema vsebuje veliko naravnih olj (marelično, mandljevo, olivno, jojobino, arašidovo, pšenično) in prav tako zavidljivo število naravnih ekstraktov (ranjak, nepozebnik, korenje, šentjaževka, ognjič). Mene alkohol ne moti, krema se je namreč izkazala kot zelo nežna in učinkovita, kožo na obrazu izdatno poneguje in navlaži, da kar zažari. Kljub visoki vsebnosti olj ni zelo mastna, jaz bi rekla, da nekaj srednjega in bi jo priporočala vsem, razen tistim z izredno izsušeno ali mastno kožo. Vpije se zadovoljivo hitro, ne sicer v trenutku, ampak po kakšni minutki zagotovo. Cene žal ne vem natančno, je pa verjetno okoli 15€, kar se mi zdi za tako velikodušno količino, torej že omenjenih 100ml in glede na visoko kvaliteto, zelo ugodno.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Sanchyika

Sanchyika

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 20 April 2008 - 01:30 PM

Ta losjon je res super, ima zelo lahko, fino in nemastno strukturo, se hitro vpije. Jaz ga uporabljam v kombinaciji z oljem, ker imam rahlo aknasto kožo, pa klub temu po nekaterih predelih rahlo huho (koža se mi lupi). Res sem navdušena nad to kozmetiko, katerikoli izdelek poskusim, me prepriča. + ne vsebuje strupenih parabenov! Cena pa je 13.90€. Priporočam!

5/5
  • 0

#3 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 27 April 2008 - 04:57 PM

Kremo uporablja moja mami, sama sem jo le dvakrat probala. Krema niti ni tako mastna, za suho kožo bo premalo. Pusti pa super občutek na koži in je dobro mazljiva ter prijetnega vonja. Prednost te kreme je še embalaža na pumpico.

Spreminjam oceno: Zdaj sem kremo kupila. Vonj po alkoholu je premočan in pokvari splošni vtis.

4/5
  • 0

#4 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 25 March 2009 - 02:00 PM

Kremo sem kupila fantu in jo tudi sama preizkusila. Je zelo tekoča,se lepo razmeže. Smrdi pa po jegermaistru, a se hvala bodu hitro razdiši. Drugače je res prijetna.

4-izključno zaradi vonja.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users