Jump to content


Photo

Puder - MAC Studio Sculpt Foundation SPF15


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (0 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 March 2009 - 11:37 AM

Že dolgo sem si želela sprobati famozni Studio Fix Fluid puder, vendar je MAC pred kratkim lansiral tale novi puder in me je seveda premamil in dobil prednost pred njegovim starejšim bratcem.
Premamil me je predvsem zaradi mamljivih reklam in opisov na spletu. Oglašujejo ga kot nekaj novega, posebnega, gelaste konsistence, nekaj kar sploh ne občutiš na koži, nekaj čisto naravnega a dobro prekrivnega – in moram reči da to tudi dejansko je. Jaz sem z njim zelo zelo zadovoljna in mi ni žal da sem »padla« na reklame in hvale.
Sama sem zelo svetlopolta in mi je trgovka dala odtenek NC15 ki mi je dobesedno pisan na kožo, barvo mi še noben puder ni ustrezal takole kot tale, vsi so bili pretemni, preoranžni, itd, tale pa je idealen match za mojo polt. Je pa treba paziti ker so odtenki tukaj malo temnejši kot pri ostalih njihovih pudrih, tako vsaj pravijo.
Puder se, za razliko od vseh njihovih prejšnjih ne nahaja v steklenički (brez pumpice, kjer si jo moram dokupit) ampak v zelo lični ozki in visoki tubici s pokrovčkom na navoj. Tubica je lepa, šik, okras kozmetični polički. Na prvi pogled zgleda kot da ga je količinsko zelo malo, a videz vara saj premore 40ml kar je v bistvu celo več kakor so ponavadi pudri (30ml).
Zadeva je po konsistenci res nekoliko drugačna od ostalih pudrov, ni tako kremasta ampak malenkost bolj gelasta, formula se mi zdi dosti lažja od ostalih pudrov, sveža, skratka res nekaj drugačnega in novega. Zaradi te njegove lastnosti bo idealen za poletje, ko sicer ne maramo ničesar na obrazu, saj se tega res – ne čuti.
Puder obljublja visoko prekrivnost, vendar to le delno drži. Sama sem bila glede tega ob prvi uporabi celo malo razočarana saj polne prekrivnosti ni bilo niti slučajno, zgolj nekje srednja recimo. Ampak .. dejansko drži kar obljubljajo pri MAC-u – prekrivnost se da intenzivirat s količino nanesenega pudra. Če torej nanesem eno normalno, tudi morda skromno plast, potem je, kot že rečeno prekrivnost nekje srednje dobra. Nato je dovolj da na kritične predele, ali pa pač tam ko je še potrebno nanesem še čisto malo pudra in voila, prekrivnost je res visoka. Ampak! videz je še vedno popolnoma naraven, sploh se ne opazi da si napudran, to obljubo dejansko izpolni. Ponavadi pri ostalih pudrih je tako da če ga naneseš malo več, ali pa dve plasti, se takoj vidi, tukaj pa tega ni. Super.
Sama imam normalno do mešano kožo in mi je tale zadeva super, ne vem pa kako bi se obnesla na mastni koži, če mene vprašate bi ga priporočila vsem razen tistim z res mastno kožo saj tale puder ne matira. Na to me je opozorila tudi trgovka in dejansko je temu tako, mat učinka ne pričakovati. Mene to ne moti, saj da lep natural svilen glow kar je meni še boljše kot neko močno matiranje. Se pa po njem ne svetiš, vsaj jaz se ne, kot sem pa že napisala ne vem kako bi se obnesel na mastni koži.
Jaz sem z njim super zadovoljna, in ga res priporočam, je dejansko kvalitetna zadeva vredna svoje cene (kak evro manj kot 30€ sem jaz odštela zanj).. Ker je res lahek in svež bo super za prihajajoče tople dni ko ne želimo ničesar na obrazu, predvsem pa ne želimo vidnega pudra. Dejstvo da vsebuje SFP pa mu govori zgolj v prid. ;) Bravo MAC.

OCENA: 5

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users