Jump to content


KORISTNE INFORMACIJE O SESTAVINAH


  • Please log in to reply
315 replies to this topic

#241 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 03 April 2008 - 08:01 PM

Hvala. Sicer sem tud sama že mal pogoglala, sam kaj vem, raje vseeno prašam na forumu.

Js mam tonik s tem alkoholom, pa mi ne izsušuje kože.
  • 0

#242 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 03 April 2008 - 08:44 PM

Pol pa ni problema. Fino je vedet tako stvar prej, preden si človek vzame čas za odgovor na zastavljeno vprašanje.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#243 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 03 April 2008 - 09:07 PM

najbrz je bilo ze govora o komedogenih sestavinah...zanimajo me tiste najpogostejse...
vem za isopropyl pa še neki; trygliceride (spredaj tui se neki) in ethylhexyl...se kasne??
  • 0

#244 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 03 April 2008 - 09:14 PM

Tega seznama ne uporabljam, ker brskam kar po netu (zvem še več drugih stvari), sem pa našla tidve razpredelnici na Planetu lepote. Koliko sta popolni, ne vem. Za prvo silo bo.

[attachmentid=4329][attachmentid=4330]
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#245 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2008 - 09:21 PM



Boga Adriane, mora iskat namesto vseh ostalih, ker si sami ne znajo nič poiskat. twisted.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#246 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 03 April 2008 - 09:24 PM

Ej, to sme čist slučajno mela na računalniku. Zdaj se mi tega resda ne bi dalo drugače delat.

Je pa kul zadeva. Jo maš lahko v denarnici :clsedeyes:

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#247 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2008 - 09:27 PM



In pol s tem hodiš med policami... ko kak preverjatolski inšpektor. woot.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#248 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 03 April 2008 - 09:39 PM

Ja, kako pa kupuješ drugače? Sama tega seznama ne nosim poleg, ker sem menjala denarnico in mi ne paše več not. Zdaj se poskušam iz glave spomnit kako stvar. Včasih sestavine prepišem na papir in doma preverim oops.gif
Nič več na blef ne kupujem. Predragi šport je to.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#249 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 03 April 2008 - 09:40 PM

ne da ne znam poiskat...mi je lazje prasat nekoga, ki ve kje to najt...npr, kot Adriane, ko mi je pomagala...pa najbrz je njej manj cajta vzelo, kot bi meni oops.gif ...temu se tui rece solidarnost...bravo Adriane thumbup.gif
  • 0

#250 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2008 - 09:42 PM

QUOTE(exotica @ 3. 4. 2008 - 22:40) View Post

mi je lazje prasat koga, ki ve kje to najt...

To pa lenoba in neinteres za učenje. twisted.gif

Malo se hecam, saj jaz tudi kaj komu poiščem, a čedalje manj. twisted.gif




  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#251 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 03 April 2008 - 09:45 PM

ni lenoba...pa neinteres za ucenje se manj...se lih kar ucim, sicer neki o svoji stroki, dalec od kozmetike...to ucenje kozmetike mi nekako ne potegne wink.gif ...zato imam vas tle, da mi pomagate...jaz pa lahko vam pomagam na drugem podrocju biggrin.gif
  • 0

#252 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2008 - 10:10 PM




Ja, ni pene, malo sem sitna laugh.gif
Grem si lase prat. dry.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#253 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 22 April 2008 - 08:30 AM

http://www.majchek.e...4/20/deodorant/ hmm.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#254 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 24 April 2008 - 05:02 AM

OjlA
Mene pa zanima če je možno da ti naredi mozolje puder ki ima komaj na 18.mestu komedogeno sestavino??

  • 0

#255 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 April 2008 - 06:27 AM

Očitno je kakšna druga snov, ki ti povzroča preglavice.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#256 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 April 2008 - 09:52 AM

Potrebujem pomoč, moje vseznalke. wink.gif Bega me tale sestavina:

GLYCERETH-8 RICE OIL ESTERS

Kaj pravzaprav sploh so ti oljni estri, kako nastanejo, kakšna je njihova funkcija v npr. šamponu za lase? Sem gledala na netu, pa ne najdem nič oprijemljivega, samo eno engleško strokovno razlago, ki pa je ne zastopim - ne zaradi angleščine, ampak zaradi zapletenosti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#257 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 30 April 2008 - 10:08 AM

Dilema to je olje z vitaminom F in E,olje kot ostala olja,hranilno in bogato.

Mislim pa da si to vidla v Revlonovem šamponu.Se motim?
Ga mam tud js doma(sicer za barvane lase...ti maš onega za poletje ane?)in vem da ima moj to tud noter.

Skratka,ni škodljivo če te je to skrbelo.
  • 0

#258 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 28 May 2008 - 08:12 PM

Mene pa nekej zanima... če ima mleko za telo ali pa krema za telo na prvem mestu aqua to pomeni da je na vodni osnovi ane?
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#259 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 May 2008 - 01:09 PM

To pomeni, da je v kremi največ vode.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#260 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 29 May 2008 - 08:44 PM

Kako pa potem vem kateri losjon oz. krema je na vodni osnovi?
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users