Jump to content


Photo

Spletne trgovine


  • Please log in to reply
581 replies to this topic

#41 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2007 - 02:08 PM

QUOTE(Sarah @ 3. 12. 2007 - 13:34) View Post

Jaz sem se malo sprehajala po spletni trgovini Vegea, pa mi je v oči padla ena izmed torbic v jesensko/zimski kolekciji. Ful mi je všeč.
A je katera mogoče že naročala tele torbice? Stella, če se ne motim si ti nekoč nekaj o tem govorila, a po najboljši volji zdaj tistega nisem našla. A ti mogoče kej veš cene, ker na spletni strani niso napisane?

Zaljubila sem se pa v tole torbico:
IPB Image

Meni je tudi ful všeč, samo ne v črni barvi smile.gif
Sem pa videla v grazu eno štacuno kjer imajo čevlje pa po moje tudi torbice, mislim da je bila ravno ta firma. Bom šla pošnofljat ob priliki
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#42 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 December 2007 - 02:13 PM

A res? No daj biggrin.gif . To je Emma Gordon drugače.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#43 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2007 - 02:15 PM

Čeprav tale seznam šnofljanja je že dolg. Fant me bo ubil... angel1.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#44

  • Guests

Posted 03 December 2007 - 02:32 PM

Frčica laugh.gif
Upam, da te ne bo smile.gif
  • 0

#45 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2007 - 02:36 PM

Ah ne, zdej me ne bo, kaki dve leti nazaj bi pa že ubijal s pogledi biggrin.gif Sem ugotovila, da mu moram samo en dan prej povedat število štacun ki jih bova obletala in je v redu. Ah, moški... offtopic.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#46 phobia

phobia

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 03 December 2007 - 10:58 PM

QUOTE(temida @ 3. 12. 2007 - 13:37) View Post
a je katera že naročala oblačila ali kaj drugega iz amerike? ali ti 100% pošljejo? kolik časa čakaš? kakšne so cene poštnine?


Meni je mož enkrat naročil škornje iz Amerike. Cena je bila mislim da okrog 100$, poštnina pa skoraj še polovico tega, okoli 40$. Čakala sem pa dobre 3 tedne.

  • 0

#47 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 04 December 2007 - 04:21 PM

Jaz sem že 2krat naročala iz amerike in ker pošljem denar po pošti, moram čakat kak teden da pride do tja in potem paket dobim tudi priblizno v enem tednu. Ravnokar čakam spet en paket iz amerike. Sem pa kupovala preko ebaya od zasebnikov. Poštnina pa, ja pride skoraj pol več. V redkih primerih tudi veliko več.
  • 0

#48 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 06 December 2007 - 03:38 PM

Baby kaj pa ponavadi kupuješ preko e-baya ? Oblačila, kozmetiko, čevlje ?
  • 0

#49 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 December 2007 - 04:18 PM

Tu je ena nova spletna trgovina, kjer prodajajo Aubrey cosmetics in Akamuti, ki je tudi popolnoma naravna:
www.srcek.si
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#50 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 December 2007 - 04:57 PM

AKAMUTI Vrtnica & Mandelj - maslena krema za roke

IPB Image

AKAMUTI Kakav & Mandelj - maslo za telo

IPB Image

AKAMUTI Med & Kamilica - balzam za ustnice

IPB Image

Oh my dear lord, somebody shoot me.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#51 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 December 2007 - 05:22 PM



Đizs!!!

IPB Image


Jaz bi vse to mela od DiLeMe (sploh balzam za ustnice in kremo za roke), pa še:


IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#52 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 December 2007 - 05:32 PM

Meni gre pa strašno na jetra, ker ponekod ni nobenega opisa in tudi sploh ne piše, koliko je česa količinsko ... mislim WTF? Mene zanimajo kreme za telo, pa pri nobeni ne piše, kakšna je količina. Če je samo 60ml, kot pri maslih, potem se vsekakor cenovno ne splača.

Aja, zdej sm vidla, da pri pačulijevi kremi piše 120ml. Mala količina glede na visoko ceno, mislim da se ne splača. Pogrešam opise in sestavine še pri drugih kremah, jaz bi imela tisto z lubenico. Skor 20€ stane, za 120ml - madness.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#53 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2007 - 05:41 PM

dilema, tukile so opisi in količine. samo cene so druge seveda.
http://www.akamuti.co.uk/
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#54 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 December 2007 - 05:42 PM

Sem jim že napisala mejl, hehe. Upam, da bodo dopolnili pomanjkljive informacije o izdelkih. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#55 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2007 - 05:50 PM

S tabo pa ni heca wink.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#56 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 December 2007 - 05:57 PM

Sej sem ful lepo napisala, pa pohvalila njihovo stran. Ampak res mi gre na živce, da tisti, ki prodajajo zadeve, ne dajo o proizvodih zadovoljivih informacij. Na podlagi česa bi se pa potem naj stranka odločila za nakup? Dan danes mislim (in upam), da smo že tolk osveščeni, da večina ne kupuje kr tko na blef, ampak se prej malo pozanimamo, sploh pa pri dražjih proizvodih.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#57 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 06 December 2007 - 06:19 PM

QUOTE(laLa° @ 6. 12. 2007 - 15:38) View Post

Baby kaj pa ponavadi kupuješ preko e-baya ? Oblačila, kozmetiko, čevlje ?


Do zdej sm kupla dve majci, zdej pa čakam na obarvano kremo. smile.gif
  • 0

#58 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2007 - 06:19 PM

Saj imaš prav, definitivno.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#59 stella*

stella*

    sramežljivec

  • Člani
  • 93 posts

Posted 06 December 2007 - 07:23 PM

QUOTE(Sarah @ 3. 12. 2007 - 13:34) View Post

Jaz sem se malo sprehajala po spletni trgovini Vegea, pa mi je v oči padla ena izmed torbic v jesensko/zimski kolekciji. Ful mi je všeč.
A je katera mogoče že naročala tele torbice? Stella, če se ne motim si ti nekoč nekaj o tem govorila, a po najboljši volji zdaj tistega nisem našla. A ti mogoče kej veš cene, ker na spletni strani niso napisane?

Zaljubila sem se pa v tole torbico:
IPB Image


Ja, jaz sem naročila torbico iz poletne kolekcije. Cena je taka kot je objavljena na spletu (okrog 50 EUR).
Te v zimski kolekciji so božanske (jaz imam 3 v ožjem izboru)! hmm.gif

Je pa tudi menen zanimalo, kje bi se jih dalo še kupit. Na uradni strani nisem našla Graza, niti drugega bližnjega kraja ne.
  • 0

#60 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2007 - 07:56 PM

A tako? Dopuščam možnost da sem se zmotila biggrin.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users