Jump to content


Photo

Toniki


  • Please log in to reply
647 replies to this topic

#621 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 01 April 2020 - 06:46 PM

Katere aktive imaš trenutno redno v uporabi, Podgana?


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#622 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 01 April 2020 - 06:52 PM

Tetraforce in Finacea (kot Skinoren, ampak v 15% gelu). Cistilno olje, gel za ciscenje, kremo in soncno. To je to. Sem pa nekaj casa vse iskala. Sploh kremo iscem ze leta :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#623 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 01 April 2020 - 07:00 PM

Katero kremo pa imas?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#624 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 01 April 2020 - 07:11 PM

SVR Cicavit+. Predvsem lekarniške uporabljam zadnja leta. Imam boljše izkušnje glede mašenja. Recimo shea butter mi pri njih načeloma ne maši por, kar je čudno. Ampak pomembne so formulacije, čistost sestavin, kvaliteta. In ne maram, da se krema popolnoma vpije, ker mi izsušuje. Zjutraj dam čez itak mineralne filtre in se izravna, zvečer je pa vseeno. Sem pa dolga leta uporabljala hialuronsko, tonike, korejske losjone. Več plasti vsega. Pa ni bilo kul. Prej je vedno koža rabila še eno plast pa še eno pa še eno, da se ni izsušila, zdaj ji je pa vseeno :D Saj nimam popolne kože, ampak zakaj bi toliko zapravljal, če je vseeno.

Zdaj po enem takem serumu šele vidim kako se mi brutalno zmasti koža od vse te silne vlage. Ali po salicilni kislini, ki tudi ni moja prijateljica.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#625 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 01 April 2020 - 08:02 PM

Zanimiva opažanja.
Ta SCR Cicavit sem ze enkrat gledala.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#626 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 02 April 2020 - 12:44 AM

Se strinjam glede zanimivosti opažanj, jaz pa ravno vlago in salicilno potrebujem, z olji pa ne smem blizu moji koži (razen jojobinega okrog oči).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#627 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 April 2020 - 07:16 AM

Jaz sem si že drugič kupila od Natura Siberica "bogati tonik" kao za zrelo kožo in mi zelo odgovarja

https://www.planet-l...-tonic-anti-age

 

 


  • 0

#628 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 02 April 2020 - 04:08 PM

Jaz imam od Nioda Superoxide.

 

3553916.JPG

 

Nisem ne vem kako navdušena oz. ne opažam nekih groznih razlik kot pred neuporabo. Prvi teden uporabe se mi je zdelo kul pa razpršilka mi je super, da te zjutraj zbudi in osveži, na koži razlik pa ne vidim. Se ga pa počasi rabi, jaz res ne šparam in bo sigurno vsaj za pol leta. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#629 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 02 April 2020 - 04:16 PM

Ja, tega je ogromno. Se pa strinjam. Sicer naj bi bil to zelo mocan antioksidant, ampak ne vem. Ni nekih hitrih ucinkov :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#630 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2020 - 07:37 PM

Mi priporočate kakšen tonik za mešano kožo? Brez alkohola, z AOK, da se lepo vpije in ni lepljiv ali preveč vlažilen. Himalayinega, ki sem ga dosedaj uporabljala, trenutno težko dobim.

https://venera-kozme...svezilni_tonik/
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#631 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 02 November 2020 - 12:37 PM

Na sosednjem forumu je bil tale pohvaljen. 

 

Je pa zadnje čase ful slaba izbira tonikov v drogerijah se mi zdi. Sem zadnjič nekaj iskala za sestro pa so skoraj same micelarne vode, tonikov pa samo ene par še. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#632 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 03 November 2020 - 06:59 AM

Ja! Jaz sem iskala enega za mamo, ki ji ga je zmanjkalo, pa ga sploh nimajo več. Sem ji potem kar Natura Siberica vzela, kot ga imam jaz...
  • 0

#633 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2020 - 10:35 AM

Hvala, Tasika, izgleda obetavno!
Jaz sem Himalayo potem našla online v outletu Tuš drogerije.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#634 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 April 2022 - 04:42 PM

Zakaj se meni tonik peni, ko je nekaj časa na blazinici, ko ga pač nanašam?
  • 0

#635 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 10 April 2022 - 05:17 PM

Ker ima notri neko sestavino, ki se peni. Nek surfaktant. Ponavadi kaksen sodium nekej nekej. Ali nekej nekej sulfat :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#636 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 April 2022 - 07:44 AM

Gre za tonik s hialuronsko od Nature Siberica:

 

Aqua, Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem ExtractWH*, Glycerin, Flavocetraria Nivalis WaterWH H*, Chamomilla Recutita Flower Extract*, Scutellaria Baicalensis Root ExtractWH*, Geranium Sibiricum ExtractWH*, Sorbus Aucuparia Fruit ExtractWH*, Eleuthetococcus Senticosus ExtractWH*, Panax Ginseng Root Extract*, Pinus Sibirica Seed OilWH*, Rhododendron Adamsii Leaf/Stem ExtractWH*, Sodium Hyaluronate, Caprylyl/Capryl Glucosides, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Oleate, Sodium Surfactin, Potassium Hydroxide, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Parfum, Limonene, Linalool. (*) Ingredients from organic farming. (WH) Wild harvested Siberian plants organic derivatives. (H) Siberian plants organic hydrolate. 20,1 % organic of total


  • 0

#637 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 11 April 2022 - 07:53 AM

Ja vec njih je 😁

Jaz tonik uporabljem samo se obcasno, kadar imam obcutek,da dvojno ciscenje ni opravilo svojega, da potem se z vatko pobrisem.
  • 0

#638 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 13 June 2022 - 03:39 PM

Lahko katera kaj pokomentira sestavine?

Attached Files


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#639 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 July 2023 - 07:12 AM

Katere tonike kaj uporabljate? Jaz sem zdaj kako leto brez pa bi ga nazaj uvedla, ker bom skenslala en kup druge navlake v negi obraza.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#640 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 30 July 2023 - 09:55 AM

Jaz imam od Balea Med tonik.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users