Jump to content


Photo

Makeup primerji


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#21 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 23 July 2017 - 03:46 PM

A primerji pa puder v kamnu oz. prahu ne grejo najbolj skupaj? Ko hočem nanesti puder v kamnu čez fluid primer, se mi začne vse skup svaljkat.

 

Kdo ve?

 

HA Blur je znižan, da ne bo katera zamudila akcije :)


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#22 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 August 2017 - 08:36 PM

Včeraj sem ga prvič probala in sem navdušena. Nanesla sem ga samostojno, ker pudra in BB kreme sploh ne uporabljam več in mi je pore naredil skoraj nevidne, kožo pa prav sfotošopirano.

 

Jaz sem ga prejšnji teden dobila, na moji koži nima tega učinka oziroma jaz imam enako kožo pred in po. Pač kot primer mi je okej, kupila sem ga za pol cene kar je tudi okej, polne cene mi pa ni vreden.

Nasla sem ga brez pudra, naslednjič bom na brh pudra še poskusila.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#23 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 August 2017 - 08:57 PM

Odvisno, kakšno kožo imaš. Jaz nimam česa prekrivat in imam enakomeren ten, zato mi je dovolj, da mi zabriše pore in naredi lep satenast finish.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#24 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 August 2017 - 09:00 PM

Saj to, meni se je v zadnjem času ful polepšala koža, nepravilnosti pa itak nikoli nisem imela. Pomoje zdaj prvič po dolgem času uporabljam samo malo osvetlejvalca pod očmi in ničesar drugega, nič pudra že nekaj mesecev. Mogoče zato ne opazim razlike, ne vem.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#25 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 August 2017 - 09:03 PM

Aha, mogoče. Meni je pa vit C ful izenačil polt, medtem ko imam pore malo širše, odkar sem maja prekinila z retinoidom. Saj bom kmalu spet uvedla nazaj.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#26 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 08 August 2017 - 09:24 PM

Pri meni bi znal HA primer narediti čudež, sprobam jutri :D


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#27 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 August 2017 - 11:50 AM

Matilda, in..? :)


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#28 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2017 - 05:45 PM

Fajn je, ampak ne vem, ne opazim, da bi bil znatno boljsi od fluida. Uporabila sem ga sele 2x, tako da niti nisem bila ful pozorna. :)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#29 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 August 2017 - 05:50 PM

Meni tudi ni, ne opazim razlike med dvema. Morda mi je fluid celo pikico boljši, razen porazne embalaže.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#30 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2017 - 03:19 PM

Tudi jaz sem takrat v akciji naročila HA Blur. Uporabila sem ga 2x. Enkrat samostojno in enkrat kot primer. Ob samostojni uporabi se mi je zdel bolj kot neka krema in dovolj vlažilen. Meni por ni niti približno čudežno zradiral, isto tudi fluid od The ordinary ne. Pač koža je bila po uporabi gladka, kaj drugega pa nisem opazila. Je pa zelo gost in bolj težko mazljiv, tako da se ga pomoje hitro porabi.

 

No, drugič pa sem ga nanesla pred tekočim pudrom. Sem na Youtubu videla, da so ga nekateri drugi tudi, čeprav v navodilih piše, da se ga nanese nad tekoči puder ali pa se ga zmeša z njim. Čez primer sem puder nanesla s čopičem. Nanos je bil težji kot brez primerja in skoraj takoj se mi je na nosu naredil tak cakey efekt. Skratka, nisem bila zadovoljna. Imela sem tudi občutek, da mi je puder po več urah bolj oksidiral kot brez primerja, ali pa se mi je samo zdelo.

 

Bom morala probat še ostala dva načina. Glede nanosa čez tekoči puder pa mi res ni jasno, kako to narediš, brez da bi se ti puder razmazal in ali naj bi ga namazal čez puder, tapkal s prsti... :hmm:


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#31 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 August 2017 - 03:25 PM

Saj res, jaz moram v kratkem probat nanos čez puder, da ne bom kot strašilo, ko bi morala izgledati vse prej kot to. :D Tudi mene mede predvsem zaradi strukture, moj puder je pa še ekstra tekoč. Med nanosoma bom počakala par min. Drugače pa škoda, da niste bolj navdušene, meni je res fantastičen, čisto neprimerljiv z The Ordinary primerjem. Skupno jima je edino to, da se obeh veliko porabi.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#32 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2017 - 04:48 PM

Ne vem, jaz moram prav probat na pol face z enim in pol z drugim, bom tako ziher videla, če je kaj razlike. :lol:


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#33 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 24 October 2017 - 01:23 PM

Ne spomnim se, če je katera že pisala primerjavo med The Ordinary Fluid primerjem in High Adherence Silicon Primerjem. Je katera že preizkusila oba? Razmišljam, da bi naročila High Adherence, zaradi boljše embalaže. Steklenička od Fluid Primerja je res obupna, na koncu se mi je že ful zgostil in ga niti ven več nisem dobila.

HA Blur pa bom imela za pod mineralni puder, ker mi nanos nad tekoči puder enostavno ne potegne.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#34 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2017 - 07:01 PM

Jaz bom pa naslednjič tega vzela, je ful pohvaljen:

ageless-illuminating-primer.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#35 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 11 November 2017 - 01:26 PM

Poročam, da se mi HA Blur odlično obnese kot podlaga za mineralni puder. Pomoje mi poleti mineralni puder ni ustrezal zaradi vročine. Zdaj pa ga lahko spet uporabljam in z HA Blur je ful bolj obstojen kot sicer, pa tudi svetiti se ne začnem.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#36 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 February 2018 - 07:33 PM

Clarins ima nov primer v različnih barvnih odtenkih. Izgleda zanimivo, ampak stane skoraj toliko kot njihovi pudri.

https://www.escentua..._eid=6e9248c1c1

 

Clarins-SOS-Primers-Product-Shot-Banner-


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#37 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14917 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 13 April 2018 - 07:43 PM

Jaz imam od catrice prime and fine. Odkar sem odkrila primer ne vem kaj sem prej delala brez njega. Super mi je,podlaga mi ostane cel dan, zelo malo ali nic se ne nabira v gube.
Bi pa poskusila se kaj drugega, je kaj novega dobrega in ugodnega na vidiku? Sicer si bom narocila od the ordinary.
  • 0
 

#38 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 12 September 2018 - 09:54 AM

Katere primerje uporabljate pod senčili? Meni se ful vsedajo v gube in bi rabila nekaj spodaj. Po možnosti nekaj kar se dobi pri nas. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#39 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 12 September 2018 - 11:06 AM

Jaz imam od art decoja 3 in 1 primer in sem zadovoljna z njim, mi je boljši kot njihov navaden (eyeshadow base), tisti se je kar hitro posušil in se začel svaljkat, ker jaz imam to po eno leto vsaj, saj senčila uporabljam bolj poredko

 

3-in-1-eye-primer-artdec.jpg


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users