Jump to content


Photo

Tonik - L'OCCITANE Angelica Face Toner


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2011 - 05:15 PM




IPB Image

INCI: Aqua, glycerin, polysorbate 20, peg-7, glyceryl cocoate, angelica archangelica root extract, angelica
archangelica root oil, amyris balsamifera bark oil, mentha piperita (peppermint) oil, phenoxyethanol,
parfum/fragnance, chlorphenesin, ethylhexyglycerin, tetrasodium edta, sodium benzoate, trisodium nta,
potassium sorbate, tocopherol, limonene.


Iz Angelika linije me je edino tonik zanimal, čez nekaj časa mi je bil podarjen. Z njim sem zelo zadovoljna. Je
ravno prav vlažilen, da ga uporabljam tudi samostojno, kadar sem doma in pred spanjem. Eterično olje je kar
visoko na seznamu, mene ne draži čisto nič. Res je tudi, kar obljubljajo, če so sledi ličil, jih bo do konca počistil
brez večjih težav. Na koži je nekaj časa po uporabi en tak lepljivejši film, s katerim niti slučajno ne simpatiziram,
vendar čez čas izgine in ostane lepo navlažena, mehka koža. Meni ima vonj po peteršilju, to je bila prva
asociacija, od katere ne odstopam. ;-) Mi je všeč, sveže zeliščen. Poraba ni velika, ponavadi ga nanesem na
blazinico in z njo osvežim obraz, vrat, občasno tudi dekolte. Dejansko mi nudi skoraj vse, kar od tonika pričakujem.
Ustrezno vlaženje, odsotnost filma na koži (ki se zgodi nekoliko kasneje kot bi neučakano želela), privlačen vonj,
dobre sestavine. Tudi embalaža mi je zelo všeč, plastična, prozorna in s pokrovom na navoj. Odprtina ravno
pravšnja. Vsebnost 200 ml, cena pa 17€, kar je morda kljub vsemu nekoliko zasoljeno. Zelo možen je ponovni
nakup, a čeprav čedalje manj, odkar sva se spoznala z malo prej ocenjenim Murad tonikom, ki mi je še bolj všeč,
tako po učinku kot sestavinah.

4/5


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users