Jump to content


Photo

Intimna nega


  • Please log in to reply
314 replies to this topic

#41 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 May 2006 - 07:36 PM

Jz imam Lactacyd pa Seba med
  • 0

#42 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 21 May 2006 - 12:55 PM

Lactacyd...Robčki za intimno nego p nek deo v spreju or sth...
  • 0

#43 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 21 May 2006 - 03:16 PM

Jst mam pa od Dove in mi je OK. Nisem mela nikol problemov s kakimi vnetji!
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#44 smarties

smarties

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:primorska

Posted 21 May 2006 - 03:44 PM

QUOTE(_M_)
Vonj je bil meni zelo všeč od Nivee, tisto milo v taki belo-zeleni embalaži. smile.gif  
sam sem ga le enkrat kupila, potem pa ne več.


jst uporabljam ze par let od niveje
  • 0

#45 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2006 - 07:33 PM

Jaz sem najprej mela Niveo, potem neko Carefree milo, zdaj pa imam Dove, ampak je premočno parfumirano.
Kar sem jaz ta mila gledala, ima Nivea najnižji ph-4,7, če se ne motim. In če se prav spomnim, je ph vagine ravno tako 4,7, al tam nekje.

Tudi mene je zmedlo, k nekje piše, da intimna mila niso dobra, ker lahko škoduje itd. Prej sem jih vsakodnevno uporabljala, zdej pa samo tu pa tam in razredčenega. Ko pa ne uporabim intimnega mila, pa se umijem kar z Babylove gelom za umivanje, prav tako razredčenim. Če se samo z vodo umijem nekako nimam tistega občutka čistoče. Na srečo nisem imela še nikoli problemov tam dol.
  • 0

#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 January 2007 - 10:46 AM

Malo obujam tole temo, namreč tudi sama opažam, da mi vsakodnevna uporaba intimnih mil ne dene dobro. Imam zdej pravilo, da se spodaj temeljito umijem samo s toplo vodo, razen med menstruacijo uporabim intimno milo (ker imam filing, da mi v teh dneh samo voda nekak ne da dovolj čistega občutka) in poleti ga občasno uporabljam, če se nekoliko bolj spotim. Sem pa drugače sprobala že ogromno intimnih mil in zaenkrat mi najbolj ustreza Bionsen, ga pa vedno uporabljam tako, da ga najprej v dlani zmešam z vodo in šele nato uporabim.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#47 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 January 2007 - 10:48 AM

Jaz tudi ne uporabljam vsakodnevno teh mil. Imam pa Carefree, ki je res zelo nežno in skoraj brez dišav.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#48 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 20 January 2007 - 11:27 AM

Tudi jaz uporabljam Carefree pa mi je thumbup.gif . Kaj pa uparobljate kakšen kreme, tko za po britju al pa kr tko?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#49 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 January 2007 - 11:43 AM



Jaz pa uporabljam intimno milo in to večkrat na dan (ja, sem higienski frik). Če se samo z vodo, je to zame ne tič ne miš, sploh mi ne da filinga čistoče. Lactacyd Femino pa uporabljam že od pamtiveka (niti nimam najmanjše želje druga mila sprobavat, ker sem ziher, da so vsa slabša - zame), strašno dobro se mi obnese, nič ne draži ali karkoli, ultra zadovoljna sem z njo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#50 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 January 2007 - 12:01 PM

Ker se enkrat dnevno tuširam, takrat uporabim za celo telo gel za tuširanje in nimam težav.
Na bideju pa imamo tud eno tako intimno žajfo, ki jo uporabim, če se umijem še kdaj vmes čez dan - ob menstruaciji ali pa, če se moram osvežit, pa se ne tuširam.
  • 0

#51 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 20 January 2007 - 12:38 PM

Tudi jaz uporabljam Lactacyd Femino ( drugih niti še nisem ) in sem z njo res zelo zelo zadovolnja. Lep nežen vonj, žajfica je prijetne teksture in lepe barve, lepo očisti in ne izsuši preveč cool.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#52 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 January 2007 - 02:34 PM

QUOTE(_M_ @ 20. 1. 2007 - 12:01) View Post

Ker se enkrat dnevno tuširam, takrat uporabim za celo telo gel za tuširanje in nimam težav.


enako. imam nekje neko neutro roberts intimno milo, kupljeno kar tako za brezveze in mi tut stoji zdej na polički kr tko brezveze. isto kot DiLeMa, si luliko umivam znotraj s toplo vodo, okoli pa kar z navadnim gelom/oljem za tuširanje in nimam problemov.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#53 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 20 January 2007 - 02:40 PM

jz uporabljam bionsen, drugo mi ful ne sede, nekak preveč izsuši, probala sm pa vse živo, najmanj mi je bil od nive-e všeč, na splošno mi ful ne sedejo niveine stvari za telo.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#54 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 20 January 2007 - 04:01 PM

QUOTE(Špela @ 20. 1. 2007 - 14:34) View Post

enako. imam nekje neko neutro roberts intimno milo, kupljeno kar tako za brezveze in mi tut stoji zdej na polički kr tko brezveze. isto kot DiLeMa, si luliko umivam znotraj s toplo vodo, okoli pa kar z navadnim gelom/oljem za tuširanje in nimam problemov.

tudi jaz uporabljam gel za tuširanje za celo telo.
kako to misliš znotraj špela?

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#55 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 20 January 2007 - 04:13 PM

jz si znotraj s skoraj ničemer ne šarim oops.gif laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#56 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 20 January 2007 - 05:19 PM

hahaha laugh.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#57 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 January 2007 - 05:24 PM

Zunaj je verjetno mišljeno pač kot bližnja okolica češplje, zunanjost okoli velikih sramnih ustnic. Notranjost se verjetno pojmuje kot okolica ščegetavčka in okoli vhoda v nožnico.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#58 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 20 January 2007 - 05:26 PM

aha oops.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#59 ŁoŁika

ŁoŁika

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 28 February 2007 - 11:09 PM

QUOTE(DiLeMa @ 28. 2. 2005 - 20:29) View Post

Jaz uporabljam milo za intimno nego od Avona in sem izredno zadovoljna. wink.gif





ija jst mam tut tega in je zlooo dobr res!
  • 0
**What would you do, if your friends die tomorrow, and you never go to tell him have you fell? I just want you to know: even, if i never talk to you again in my life, you are special to me, and you have made a difference in my life! I will be there till the end, I will always and forever be your friend.**

Če bi prijatelji imeli etiketo, bi na tvoji pisalo: 100% edinstvena barva: ZLATA cena: NEPRECENLJIV in na koncu bi pisalo... MADE IN HEAVEN*

MeJtE sE ŁaDi Pa Ne BiT zAlOsTnI (hAhA) ŁaDa VaS mAm _sarčyy_*

#60 Rafinesse

Rafinesse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 304 posts

Posted 01 March 2007 - 10:40 AM

Jst sm pa ful obcutljiva in sm zele ze drugič fasala vnetje pa sploh ne vem od kje, zakaj in kako. Umivam se samo z vodo, ker drugih stvari, glede na to da se bojim d bi kj fasala spet, raje sploh ne poskusim uporabit. cry.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users