Jump to content


Cosmerba - rjava energijsko prevodna krema


  • Please log in to reply
379 replies to this topic

#341 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 07 October 2007 - 02:40 PM

Ja sm jo kupla in jo rabim že kakih 7 tednov smile.gif In zdej morm kupit novo ker je mam not samo še za kakih trikrat . Bom pa kupla zdej uno za 100ml.
  • 0

#342 155

155

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 735 posts

Posted 07 October 2007 - 03:02 PM

In? Kakšno je stanje? A to uporabljaš na obrazu al drugje?
  • 0
You can't buy happiness. Steal it.

#343 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 07 October 2007 - 03:11 PM

Js mam že tko ok kožo, tko da ni neke zelo opazne razlike. Sam je pa na začetku mi vrglo neki mozoljev ven in jih takoj posušilo. Mozoljev je manj, vendar še vedno pride kak ven. Lih zdej mam spet nek mozolj. Vendar s to kremo mi prej zginejo z obraza. Sam vseeno, meni je koža zdej ko rabim to kremo bolj všeč.
Seveda zdej mora it še zima mimo, da vidim kako mi ta krema pomaga pozimi, ko mam določene dele na koži izsušene. Edino včasih mi pusti malo masten film na koži, vendar me ne moti več. Rabim pa jo za obraz 2krat na dan in tudi po vratu, dekolteju ko pridem izpod tuša, se pravi še tam 1krat na dan.
  • 0

#344 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 22 November 2007 - 10:56 PM

men je krema ful fajna, samo mi je izsušila kožo... kaj naj naredim, vztrajam naprej, pa se povrh mažem s še kakšno kremo ali jo zamenjam?
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#345 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 23 November 2007 - 04:10 PM

Če uporabljaš malo časa, probaj še malo vztrajat.
  • 0

#346 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 23 November 2007 - 04:36 PM

saj to mi ni problem, dokler ne nanesem pudra, pol je pa kriza, no ampak zadnjič sem dala pol čez cosmerbo še eno bolj mastno kremo in čez puder, pa je bilo malo boljše, bom probala drugič tudi tako, itak se ne pudram vsak dan, bolj redko, večino časa sem brez.
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#347 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 23 November 2007 - 04:57 PM

meni je tudi izsušila kožo, prav suhi fleki so se mi pojavili na čelu. po kakem mesecu se je stanje malo izboljšalo, samo s pudrom pa vseeno ne gre, ker ful izstopajo ti fleki, če veš kaj mislim. se pa itak pudram samo takrat, ko grem vun, torej mogoče enkrat na mesec, takrat pa pač uporabim eno bolj mastno kremo za podlago. če bi se vsak dan pudrala, pa kreme ne bi mogla uporabljat.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#348

  • Guests

Posted 09 June 2009 - 06:57 PM

Punce, ste se tk navdusene nad cosmerbo kot vcasih? In zanima me, ce ste preizkusale tudi druge barve ne samo rjavo? In kako se obnesejo?
  • 0

#349 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 June 2009 - 03:25 PM

Jaz sem jo vmes nehala uporabljat za kakšno leto in mi je blo ful žal, ker sem v tem času pridelala konkretno neenakomerno polt + koža se mi spet bolj masti. Zdej sem jo spet začela uporabljat in mi je tako fajn, da prav ne morem verjet, zakaj sem sploh prenehala z uporabo. Samo mene vedno premamijo nove stvari (četudi sem s starimi ultra noro zadovoljna) in to je moja ogromna napaka, ker grem ponavadi na slabše, ne pa na boljše. Drugače pa imamo doma trenutno še zeleno in oranžno, ampak jih ne uporabljam. Z oranžno se moj atasan maže poleti in ima vedno tako lepo porjavelo polt (nič izsušeno, gubasto, opečeno) pa čeprav je star 60. Nima nič vmesne rdeče faze, ampak avtomatsko pridobi tisto lepo zlato rjavo polt. Je enkratna tudi za sončne opekline (ven iz prve roke, sem uporabljala več poletij zaporedoma), ampak verjetno bi v ta namen služila tudi rjava Cosmerba.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#350 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 June 2009 - 03:26 PM



Jaz je ne uporabljam več. Mi je postala čist preveč mastna in težka. Na obrazu nimam več tako suhe kože, niti pozimi. Za telo je tudi ne uporabljam.
Sončnih opeklin pa tudi nimam, ker se ne sončnim.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#351 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25936 posts
  • Gender:Female

Posted 10 June 2009 - 03:57 PM

Uporabljam redno za suho/flekasto kozo na nogah in trebuhu. Ze nekaj let sem imela kar neke rdece pikice po spodnjem delu nog in po trebuhu v kombinaciji s suho kozo. Nic mi jih ni odpravilo, odkar se mazem z rjavo Cosmerbo imam kozo kot iz pravljice.
Za obraz sem jo pa hitro nehala uporabljati, mi je bila pretezka (imam mesano/mastno kozo).

Uporabljam se zeleno Cosmerbo, ker mi predvsem poleti nastajajo kar neki pigmentni madezi po rokah (zgornja stran dlani). cry.gif Ne bi mogla rect, da kaj posebno pomaga, se najbolj pomaga, ce se izogibam sonca. Sicer ne maram soncenja, ampak roke mi sonce mimogrede malo pobarva, ceprav pazim.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#352 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18190 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 04 November 2009 - 11:26 PM

Jaz sem danes kupila Cosmerbo, in ima malenkost spremenjeno embalažo (samo škatlica je malo ožja in višja, ostali napisi so isti), pa je drugačna notri!! Tut sestavine so mal spremenjene!

Aqua Purificata, Arachis hypogaea, propanediol, Cetearyl Alcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Calendula Officinalis, Jojoba Wax, Hedera Helix, Equisetum Arvense, Melilotus Officinalis, Verbena Officinalis, glyceryl stearate citrate, Cethyl Alcohol, Maris Sal, Potassium Sorbate.

Krema je drugačna, bolj "tekoča", prej je bila takšna bolj putrasta al kako bi se izrazla, sej tiste ki uporabljate veste. Zdej je pa kot kakšna čist navadna, ampak mastna krema. Hm sad.gif Pa še unega značilnega limončkastega vonja ni več.. Kakšne so pa sestavine? Sej ni velik drugač, ampak krema je pa čist druga... Ful se mi zdi bolj mastna.
  • 0

After all this time?

Always.


#353 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25936 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2009 - 12:14 AM

Super, Nincha, da si tole izpostavila, sem pred kratkim tudi sama kupila novo zalogo in opazila enako kot ti, samo nisem (se) preverjala sestavin.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#354 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18190 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 05 November 2009 - 12:27 AM

Evo, sem še z rdečo označila kaj je drugač, prej je bilo pa tole:
Hydrogenated Peanut Oil, Propylene Glycol

Me zanima kako se bo ta obnesla, no ermm.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#355 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25936 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2009 - 12:30 AM

Ne spoznam se na te sestavine nic, upam, da je se vedno OK.


Edit: hm, na netu nasla tole: The peanut, or groundnut (Arachis hypogaea)


Edit 2: in se tole:

Propanediol may refer to either of two isomeric organic chemical compounds:
1,2-Propanediol (Propylene glycol)
1,3-Propanediol (Trimethylene glycol)


smile.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#356 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 November 2009 - 10:26 AM

Skor isto je.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#357 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25936 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2009 - 11:24 AM

I was right, I was right! woot.gif sleep.gif

Hvala, Sonchika!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#358 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18190 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 05 November 2009 - 12:42 PM

Aha.. No če je skoraj isto, potem kul, samo menis e zdi naenkrat ful bolj mastna. Ampak dobr, sej moji koži to odgovarja, je precej suha, sploh zdej pozimi. Pršala sem zato, ker je bila ralika v mazljivosti kreme meni ful velika, če je sestavinsko enaka potem pa upamd a bo vseen kul smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#359 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 06 November 2009 - 10:31 AM

jaz sem tudi včeraj pogledala in sem videla, da imam kremo z novo sestavo. meni še vedno odgovarja, naredi mi tako dojenčkasto kožo tongue.gif je pa res razlika v konsistenci.
  • 0

#360 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 05 August 2010 - 01:47 PM

Mi zna katera povedat, če se jo dobi v Europarku (MB)?

edit: v tamkajšnji lekarni
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users