Jump to content


Photo

barva senčila za oči?????


  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#61 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 13 August 2006 - 12:21 PM

Hej!Mene pa zanima, če vidite to senčko od te dečve na sliki-pinky. Zanima me, če mejbi ktera ve, kje bi se jo dal dobit. Ker mi je res za popizdit dobra!
IPB Image
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#62 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 August 2006 - 12:58 PM

mogoce ad al pa manhattan
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#63 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 13 August 2006 - 10:12 PM

Ta senčka je skor 100% od Lizzie. V takem paketku je bla, v CDju. Ker sm sama tud povsod iskala tok močno roza in sm jo tko najdla.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#64 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 August 2006 - 06:58 AM

Samo Lizzie niso obstojne. A ni to kozmetika za zelo mlade najstnice?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#65 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 14 August 2006 - 09:36 AM

Aja?Hvala *pikica* in Princeska...Ehm glede obstojnosti ni problema, ker mam itak bazo od AD-kdaj si pa to kupila, Princeska, misliš da bi se še dalo dubit?
OT:*pikica*takoj menjaj avatar!!!! :angryfire:
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#66 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 August 2006 - 10:19 AM

porke? cry.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#67 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 14 August 2006 - 10:38 AM

Ker to nisi ti, no!Ona 2 pujsija sta bla prou uriginalna. :dmage:
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#68 neja88

neja88

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 18 August 2006 - 09:47 AM

mene pa zanima, kaj bi men pasal, kakšna senčila pa maskara. Zadne cajte si ful ne dajem nč senčil gor, k ubistvu ne znam tko lepo nardit, kokr gledam tuki na slikah:S sicer mam pa čist modre učke, blond lase, pa svetlo polt, pa zlo dolge trepalnce. Kdo bi mi razložu oz. opisu, kako naj se naličim (postopek), pa še svetoval glede barv:D
tnx
  • 0

#69 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 August 2006 - 10:35 AM

Tebi bi zelo pasale roza barve. Sicer pa spet vsi zemljini toni. Če si platinum blond, pa lahko eksperimentiraš tudi z norimi neon barvami. Sicer raje ne.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#70 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 18 August 2006 - 10:44 AM

QUOTE(Sanies)
Aja?Hvala *pikica* in Princeska...Ehm glede obstojnosti ni problema, ker mam itak bazo od AD-kdaj si pa to kupila, Princeska, misliš da bi se še dalo dubit?
OT:*pikica*takoj menjaj avatar!!!! :angryfire:


ja, sej če daš artdecojev base, je čist kul. men se je dobr obdržala, ni zgubila moči barve.

sam kupla sm jo pa že kr neki časa nazaj, kšno leto zihr...

aja, ZS maš!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#71

  • Guests

Posted 18 August 2006 - 11:49 AM

PIKICA: zamenjala si avatar!!!! ne moooorm vrjet! biggrin.gif
zasluzis si lupcke **************[/img]
  • 0

#72 Pesimistična

Pesimistična

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 132 posts

Posted 11 September 2006 - 10:54 AM

Evo imam rjave oči in rjave lase, ki pa so barvani na rdeče z oranžnimi prameni. Doma imam rjavo senčilo ampak se mi zdi, da ne pride do izraza. Kakšno barvo bi mi priporočale, da ne bi ravno čisto mimo pihnila?
  • 0
If I'm not back in five minutes... just wait longer!

#73 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 11 September 2006 - 05:51 PM

Meni se zelo dopade zelena na rjavih učkah.... taka ki se sveti mal, ne mat... (kaki barve, al pa limeta oz citronka, take bolj žive al pa olivne) tongue.gif

Drgač pa se mi zdi, da rjavookim ful barv paše (majo več izbire, kot me s plavimi... sad.gif )... Tud bronaste pa zlate bi ble lepe po mojem... no izbire je ful.

Priporočajo pa še vijolične odtenke, sivka... - tu j emogoče sam problem pol z barvo las.

IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image


PA te farbe so fenomenalne: http://www.bourjois..../eyes/shadow/38


IPB Image

V glavnem jaz bi rekla al zelena al pa take lepe žive bronaste rjave...

Tak, zdaj pa bo počasi dovolj biggrin.gif , da dam še drugim mal placa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#74 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 September 2006 - 06:02 PM

QUOTE(Sanies)
Hej!Mene pa zanima, če vidite to senčko od te dečve na sliki-pinky. Zanima me, če mejbi ktera ve, kje bi se jo dal dobit. Ker mi je res za popizdit dobra!
IPB Image


jst tut mislm d je od lizzie. skor sigurn. mam duma in pride res kr močna.
  • 0

#75 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 11 September 2006 - 06:12 PM

QUOTE
Sanies je napisal/a:
Hej!Mene pa zanima, če vidite to senčko od te dečve na sliki-pinky. Zanima me, če mejbi ktera ve, kje bi se jo dal dobit. Ker mi je res za popizdit dobra!
jst tut mislm d je od lizzie. skor sigurn. mam duma in pride res kr močna.


Tud GOSH ma zlo lepo roza barvo... mogoče bi to probala. Pa KIKO.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#76 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 September 2006 - 07:34 PM

Jaz imam eno fenomenalno senčko Deborah - Ombretto Mono Hi-Tech v najlepšem toplo rjavo bronastem odtenku ever (številka 4) ... res, ta odtenek je pa taaaaaako lep, da se ne da povedat. Taka zelo topla barva, bronasto rjava z čisto rahlim zlatkastim shimmrom ... mmmmmm. Zgledajo tkole, sam odtenka pravega ne najdem:

IPB Image

Mi je pa tale trojček tudi strašno posrečen:

IPB Image

Te prve senčke pa drugače ne nosim rada, čeprav mi je, kot sem že omenila, res full lep odtenek ... ne nosim je rada zato, ker se mi zdi, da toplo barvo oči (tko kot moje temno čokoladno rjave okice) ful bolj poudarijo hladni odtenki senčk. Kaj pa vem, mogoče se motim ...

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#77 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 11 September 2006 - 07:37 PM

ooooooo, kakšna čudovita barva. Na zgornji slikci (violična)!!! I'm in love!
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#78 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 September 2006 - 07:42 PM

Ja, pa kvalitetna so ta Deborah senčila, zelo. Ampak niso najbolj poceni, tole mono senčilo mislim da je nekje okoli 2k, če me spomin ne vara. Je pa res, da je te senčke res OGROMNO in je pomoje nikol ne bom porabla.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#79 Pesimistična

Pesimistična

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 132 posts

Posted 12 September 2006 - 06:25 AM

Suzyka, hvala lepa za odgovor. :flower:
  • 0
If I'm not back in five minutes... just wait longer!

#80 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 12 September 2006 - 06:38 AM

Ni problema, sama sem o tem že velik prebrala, sam pol vedn ugotovim, da ne smeš vsega verjet. Men so v trgovini v limoniju vedn rekli da naj ne kupujem modrih senčil, ker mam modre oči - pa ja, ziher - moj fant pa je zmeri rekel, da mi najbolj paše modra (taka pastelna s shimmrom)...

sicer pa se velik najde tud na netu. Nekega fiksnega pravila sicer ni za te barve... je pa tak, najboljša za poudarjanje barve oči bi bla tista, ki je kontra tvoji v onem krogu... saj veš: varianta zelene oči - vijolično senčilo, modre oči - rjavo al pa marelično, rjave - zeleno; čeprav se sama ne zanašam sam na to, ker pol ne bi mela dost izbire rolleyes.gif

Pa mal eksperimentiraj, pa bo!
Viel Spaß!


biggrin.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users