Jump to content


Photo

Tek


  • Please log in to reply
800 replies to this topic

#741 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23483 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 09 June 2015 - 12:56 PM

Kami, kaki pogovorni tempo :P. Ta izraz mi je šel že v šoli od nekdaj na živce... pogovorni tempo, jaz sem pa skoraj izdahnila zraven :D.

To tudi jaz mislim!

 

Moj pogovori tempo je, ko tečemo s kolegicami cca 7,5min/km  (oz. 8km/h) in to je malo bolje kot hoja.

Ko grem z eno drugo kolegico in tečeva cca 6 min/km (10km/h), mi na misel ne pride, da bi zraven kaj govorila, ker diham skoraj na škrge.

Najraje pa malo izmenjujem, da grem enkrat s slabšimi od mene in enkrat z boljšimi. Se pa nikakor ne pripravim, da bi tekla več kot 4km. To je pri meni ravno en krog in ko se enkrat približujem cilju, samo čakam, da zapiska in ne naredim tudi koraka več :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#742 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2015 - 02:49 PM

Pa rdeča v obraz kot kuhan rak :(

 

Story of my life :lol: Sam lej, nimaš kaj. Zaradi tega se res ne morem sekirat. Bolj me matra moja nična kondicija in preslab willpower. 


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#743 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23483 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 09 June 2015 - 02:55 PM

mene pa moti, ko samo malo hitreje tečem, imam cca180 utripa ... in ga nikakor ne morem znižat.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#744 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2015 - 08:33 PM

 

Story of my life :lol: Sam lej, nimaš kaj. Zaradi tega se res ne morem sekirat. Bolj me matra moja nična kondicija in preslab willpower. 

Ma vem, samo bi ful rada med in predvsem po teku izgledala takole

Attached File  101-running-tips-9.jpg   54.65KB   0 downloads

in ne tako :D

Attached File  newbie-runner4.jpg   31.71KB   0 downloads


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#745 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 17 June 2015 - 08:54 PM

Moje superge me po skoraj 10 letih, večinoma le ležanja v omari, zapuščajo. lepilo je popustilo, posledično na koncu teka čutim blazinice na stopalih.

 

Katere mi svetujete? Mislim firme, vem, da jih moram obvezno probati.

Če imam bolj zlizan zunanji del, sem potem suponator(sem si prav zapomnila?)


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#746 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 June 2015 - 09:17 PM

Po tvojem opisu to ne pomeni supinacije, ampak pronacijo. Glede znamk pa ni pravila, vsakemu odgovarja kaj drugega.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#747 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 17 June 2015 - 09:23 PM

Hm, tako sem prebrala. Pa saj ni važno, se bom šla itak testirat, mislim, da ima Tomas Sport to možnost.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#748 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 17 June 2015 - 09:45 PM

Pronacija je, ko ti zvraca stopalo navznoter, ne navzven.

Frc, vsi ful hvalijo Asics in se nekaj na B, ne spomnim se, ceprav so meni najboljse najkice (ne tiste sminkerske z 1cm penico, ampak konkretne tekaske pronatorske Triax), kot da bi tekla po oblaku. Kupljene so v Ts, pri nas sem sprobala vse zivo, pa mi nic ni odgovarjalo.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#749 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 17 June 2015 - 09:52 PM

Coco, hvala!


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#750 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 June 2015 - 09:59 PM

Brooks verjetno.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#751 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 17 June 2015 - 10:37 PM

Ja, te! Meni niso bile udobne, ampak jaz imam itak res čudno nogo. 


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#752 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17853 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 18 June 2015 - 08:59 AM

Jaz  imam zdraj Salomonke in so mi ful boljše od najkic. Bolj stabilne so.


  • 0

#753 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 June 2015 - 10:03 AM

Meni Brooks zelo odgovarjajo, imam ozko stopalo in sem pronator. Karkoli drugega sem poskusila (in tekla na tekaski stezi v trgovini - to se mi zdi nujno pri nakupovanju tekaskih copat) mi ni ustrezalo - vsak ima svoje preference.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#754 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 03:07 PM

Frčica, kar se rdečice ob telesni aktivnosti tiče, mislim, da na to ne moreš kaj dosti vplivati in je genetsko pogojeno, pač od svetlosti kože tudi itd.

Edino, kar lahko narediš, ko postaneš rdeča v obraz je, da si ga hladiš z mrzlo vodo/brisačo, da se žile v koži čimprej skrčijo. 


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#755 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 18 June 2015 - 04:20 PM

Meni so super Mizuno in Nike.


  • 0

#756 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 June 2015 - 05:12 PM

Moj fant je nadzadovoljen z Asics. 


  • 0

#757 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 07:43 PM

Attached File  Mizuno-Wave-Inspire-11-web.jpg   70.9KB   0 downloads

 

Te sem kupila. Dobila sem 25% popusta in dala 105. Prodajalec mi je svetoval te in še ene(Brooks smz), zaradi moje poškodbe.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#758 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 18 June 2015 - 07:47 PM

:thumbup:


  • 0

#759 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 08:20 PM

Žal jih bom lahko sprobala šele v nedeljo.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#760 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2015 - 06:58 AM

Jaz sem si pred enim mesecem v hervisu kupila asics. Sem zadovoljna, je pa res, da nisem zahtevna. Sem se sele zacela rekreirat oz. tect. Takrat so imeli akcijo tekaskih zadev in so bile te superge znizane iz 90€ na 40€. Sem pa prodajalcu tudi povedala, da naj mi ne nosi najdrazjih, ker ne vem koliko casa me bo vnema iz zelja po teku se drzala. Vedno lahko kupim nove, ce se zgodi cudez in se prelevim v sportno navdusenko in bodoco maratonko... :)
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users