Jump to content


Photo

London


  • Please log in to reply
1117 replies to this topic

#21 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 20 August 2008 - 08:41 AM

Potrebujem pomoč!

V novembru se odpravljam na pohajkovanje po UK. Prva postaja je London in me zanimajo vsake izkušnje s hostli. Vem, da vas je že dosti bilo tam in bi mi nasveti zelo pomagali pri izbiri.

Hvala
  • 0

#22 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 August 2008 - 09:31 AM

bellini, nekaj nasvetov z moje strani:

jaz sem bila v tem hostlu (sem že nekaj pisala o njemu): KLIK - je pač študentska varianta, sobe so dokaj v redu, wc-ji so skupni; bili smo v 5 v sobi in smo za 4 nočitve plačali cca 70 evrov na osebo - skoraj zastonj, glede na to, da smo stanovali v predelu South Kensington, ki je precej posh (v bližini imaš Harrods, National History Museum, Science Museum, Albert & Victoria Museum - vsi zastonj in toplo priporočam ogled). Do centra (recimo Trafalgar/Picadilly je 20 minut s podzemno).

Pa še to: v ceno je vključen tudi zajtrk. No, ta hostel je bolj budget varianta, ampak meni je ustrezal, ker smo cel dan bluzili naokoli, in tam dejansko samo prespali. wink.gif

PS Potem ko si boš ogledala tipične turistične atrakcije (Big Ben, blah blah) pojdi v Camden Town in pa v Greenwich, tam imaš tržnice in nasploh je super. thumbup.gif

IPB Image
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#23 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2008 - 09:52 AM

Mi smo bli v temle:

http://www.hostellon...telNumber.24704

in sicer v 3 Bed Private Shared Bathroom biggrin.gif Bil je super za ta denar, sobe so bile luštne in dovolj čiste, po hiši je bilo sicer malo manj čisto, ampak nobenih večjih pretresov. Hostel je v coni 2, to je s podzemno ene 15 (?) min do centra. Je pa hostel v več kosih, pač imajo več tistih hišic in v vsaki je kos hostla. Pridejo te iskat na postajo od podzemne če jih pokličeš biggrin.gif WC in tuš sta v redu, wc papirja ni nikoli, kuhinja je polna hrane od drugih ljudi, ampak tako ali tako je bil hladilnik v sobi. Aja v sobi je bila ena postelja in en pograd, 2 omari, 3 predalniki, ogledalo, hladilnik in televizija, tako da je bil že kr luksuz biggrin.gif
Še malo slikic:

IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#24 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 August 2008 - 09:53 AM

Hevea, cena na osebo je pa bila? hmm.gif

smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#25 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2008 - 09:57 AM

Ne vem na pamet, ma maš tam na unem linku približno cene. Čene pa čaki, grem pogledat.

Ł383.40 Rent

+

Ł50 Deposit

Tole je blo za vse tri za 8 noči.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#26 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 20 August 2008 - 12:10 PM

Hvala punci! Midva s fantom tak iščeva bolj budget varianto, ker misliva res samo prespat. Hkrati pa nama je pomembno edino, da nima postelja okvirja pri nogah. ( fant je velik 195cm in nekak ne more spat v teh dvonadstropnih, ker so vse prekratke). Sam kolko vidim na slikah imajo obe vrsti postelj.

Sicer sem že spraševala ampak če je slučajno kdo že bil v Edinburghu se prav tako priporočam za kakršnekoli informacije.

Je pa glede na primerjave cen z londonskimi hostli Edinburgh dražji blink.gif
  • 0

#27 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 23 August 2008 - 07:10 PM

Havea, Kinky prosim mi lahko podata mnenje o lokaciji tega hostla...je nekako moja izbira za bivanje, ker je ful poceni, pa še fajn postelje majo...

Smart Rusell Square
  • 0

#28

  • Guests

Posted 23 August 2008 - 07:22 PM

bellini, jaz sem bila dve leti nazaj v Edinburghu, prespala sem v Princess Streeet Backpackers, ki sicer ni bil nevemkaj, ampak se je pa dalo prespat in imeli so neke lockerje za osebne stvari. Sem pa zdajle gledala na hostelworldu in so ga očitno podražili (cene za poletno sezono so kar visoke, septembra je pa okej). Če od hostla ne pričakuješ preveč, je čisto vredu, splača se pa posebno zaradi lokacije. Sicer je pa Edinburgh ful lepo mesto. Greš še kje drugje po Škotski?
  • 0

#29 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 23 August 2008 - 07:31 PM

Ja takole je. Malo je prišlo do nesporazuma s kolegico, ki gre študirat na Škotsko. Jaz sem skoz mislila, da gre v Edinburgh, no včeraj pa sva nekako ugotovili, da sem napačno razumela in gre v Glasgow laugh.gif Še dobro, da nisem prej rezervirala letala. No tako da zdaj iščem hostel za Glasgow, bomo pa šli en dan tudi v Edinburgh, ker po slikah sodeč je res imenitno mesto.
  • 0

#30

  • Guests

Posted 23 August 2008 - 07:36 PM

Ja, res je. Midva s fantom sva imela eno tako backpackersko turo po Škotski in sva začela v Edinburghu, končala pa v Glasgowu in nama je bil Edinburgh toliko bolj všeč, da sva se zadnji dan, ki sva ga sicer nameravala preživet v Glasgowu, usedla na vlak in se odpeljala nazaj v Edinburgh smile.gif.
  • 0

#31 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 23 August 2008 - 09:26 PM

QUOTE(bellini @ 23. 8. 2008 - 20:10) View Post

Havea



laugh.gif

  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#32 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 23 August 2008 - 09:30 PM

Se opravičujem oops.gif Mislila sem Hevea, pa sem se zatipkala.
  • 0

#33 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 24 August 2008 - 09:35 AM

QUOTE(bellini @ 23. 8. 2008 - 20:10) View Post

Havea, Kinky prosim mi lahko podata mnenje o lokaciji tega hostla...je nekako moja izbira za bivanje, ker je ful poceni, pa še fajn postelje majo...


Only 5 MINUTES from the British Museum, Oxford Street.

Ja pa saj to je sanjska lokacija. biggrin.gif

V bližini imaš Picadilly, Trafalgar, ma vse. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#34 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 24 August 2008 - 11:02 AM

Uh hvala za odgovor. Nekak še nimam predstave kje je pravi center in kje so znamenitosti. Gre pa za nov hostel, odprli ga bodo komaj 15 septembra (tak da v enem mesecu ga ne morjo kapitalno uničit biggrin.gif ). Bova pa vzela kr sobo s 24 posteljami (ker bova res samo prespala).
  • 0

#35 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 12 September 2008 - 10:58 AM

QUOTE(bellini @ 24. 8. 2008 - 12:02) View Post

Bova pa vzela kr sobo s 24 posteljami (ker bova res samo prespala).


OMG blink.gif
24 postl:D? to je pa že kr ekstrem, madoniš=)
  • 0

#36

  • Guests

Posted 31 January 2009 - 09:02 PM

A gre kdo kaj v London? Tk sm se zdaj zapicla v une Jaeger hlace, da jim MORM met! biggrin.gif
  • 0

#37 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 31 January 2009 - 09:40 PM

Piiiii * da ami poveš že nika kok časa boš v Londonu ostalaaaa=???? tongue.gif

Ja jz grem v London, izabela kvab rada laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#38

  • Guests

Posted 31 January 2009 - 10:22 PM

Tole.

http://www.jaeger.co...mp;refpage=1531

Kdaj pa gres? smile.gif
  • 0

#39 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 31 January 2009 - 10:27 PM

Grem 24.2
Kaj a hlače al majčko pa kje nej to staknm?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#40

  • Guests

Posted 31 January 2009 - 11:15 PM

Ma ne , saj je bil bolj hec kot kaj drugega. biggrin.gif
Itak bi mogla probat in vse, brezveze tk kupovat. Je pa smotano, ker je njihova najblizja trgovina v Grazu, pa se tam najbrz nimajo teh znizanj. Ce so hlace iz 200 na 50 funtov znizane!!

Drgac so mi pa hlace vsec, ja. smile.gif

Fajn se mej v Londonu! Men se tut ze ful lusta it spet gor..
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users