Jump to content


Photo

Potovanja...


  • Please log in to reply
680 replies to this topic

#41 Lilith

Lilith

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts

Posted 28 July 2005 - 03:59 PM

A ti Bahami bodo v lastni režiji ali preko agencije (in katere)?

Drugače pa mene mika Avstralija - pa bo verjetno še dolgo nedosegljiva. Do sedaj sem se imela najbolje v Dominikanski republiki. Tudi v Turčiji ni bilo slabo.
Oktobra pa planiram - ne vem še točno kaj, izbiram med Kubo, pa Rdečim morjem....We'll see.
  • 0

#42 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 14 August 2005 - 11:16 PM

js sm zdj bla na hrvaskem, v avstriji, nemčiji, italiji.. letos sm dala pa kr dost skos...prvo sm si prvosla nizozemsko..amsterdam je res ful dobro mesto..cist brez predsodkov...pa sm sla sproti se v belgijo..
zdj poleti sm mela pa krizarjenje...francija..pac marseille..pol palma de malorca..malaga, ibiza, maroko, barcelona, gibraltar...zdj grem pa se v grcijo cez 2 tedna..

najbolj ql mi je bla ibiza...super mesto...pa gibraltar je tud zanimiv...ful opice v naravnem okolju..kr med njimi se sprehajas...drgac pa itak amsterdam rula..

ful bi pa rada vidla prago...pa itak indijo...

benetke pa niso nrdile vtisa na mene...sicer res da ni bil prvi letni cas...sam glede na to kaj sm prcakvala...ni blo glih wow....bom poskusla se enkart, da popravjo vtis...sam zdj pa v pravem letnem casu:)
  • 0
it's not pms, it's you..

#43 kima

kima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 115 posts
  • Interests:kar je povezano z modo, zunanjo in notranjo lepoto...

Posted 15 August 2005 - 10:45 AM

Am jz sm glede na svoja leta kr precej potovala sm še kr nimam dost...slovenija madžarska italija avstrija francija potem pa rusija moskva pa st. peterzburg 2 krat, egipt sharm el sheik (smo bli 1.novembra in je blo zakon čist navdušena sem predvsem nad morjem in ljudmi ki so blazno prjazni) potem pa turčija antalya u bistvu beldibi (razočaralo me je razen tržnice kr smo meli slab hotel in plažo) potem tunizija djerba je blo tut zakon in pa še letos mauritius...sej je blo zlo lepo in vse samo glede na to kok govorijo da je raj na zemlji sem vseeno mal več pričakovala oops.gif čeprav je vseeno fenomenalno

aja pa na mauritius smo letel iz nemčije..u bistvu bi lahko štela da sm bla tut tam čeprou razen letališča pa ceste nism nč vidla rolleyes.gif
  • 0
Daj moškemu proste roke, pa jih boš čutila povsod po sebi. :P

#44 Vilinka

Vilinka

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 August 2005 - 12:21 PM

QUOTE(sonchika)
Za poleti je pa boljša Anglija.


Sonchika, tuki se pa ne bi bolj mogla strinjat s tabo. Obozujem Anglijo poleti - dalec naljubsi mi je Merseyside z Liverpoolom, Southportom, Blackpoolom, zakon pa stadion Old Trafford v Manchestru. Dve leti nazaj, ko je bilo tu fullll vroce, sem jo enostavno ucvrla gor za dva tedna na pocitinice in je bilo the best off. sploh ker sem bila nedosegljiva vsem laugh.gif tam sem naredila tudi mojo najdaljso kolesarsko turo = 105 km po angleskem podezelju - nepozabna dogodivscina!
  • 0

#45 keya

keya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 333 posts
  • Location:gorenska
  • Interests:marskej... :P predvsem pa turizm pa potovanja :))

Posted 28 September 2005 - 11:23 AM

u sredo (nasledno) grem u benetke (spet) smile.gif am drgač grem pa februarja u pariz za 4dni pa komi čakam iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii wink.gif
  • 0
~ ženske znamo fejkat orgazem, moški pa celo zvezo ~

by:LiLLaNaB

#46 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 September 2005 - 12:15 PM

Jaz grem pa v petek v Nemčijo. Čisto do Danske meje - v Kiel.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#47 sarchy

sarchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts
  • Location:Kranj

Posted 28 September 2005 - 06:57 PM

Jst grem pa maja v London...pa mogla bi it aprila še v Pariz ampak je neki pršlo vmes smile.gif
  • 0

#48 PeTrYcA

PeTrYcA

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:KranJ
  • Interests:vse in še weč...

Posted 03 October 2005 - 04:29 PM

Hmm...js grem pa decembra v Rim in Pompeje:) Pa v London tud. Komi čakam...drugač si zelo želim v kšne eksotične kraje, da se mal od šole spočijem smile.gif Čeprov se je komej začela oops.gif
  • 0

#49 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 October 2005 - 05:16 PM

Jaz pa še nisem kaj dosti potovala ... bla sem pri naših štirih sosedah in v Švici ... druga pa nič, ampak upam da še bo. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#50 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 October 2005 - 08:28 PM

Jaz tudi, če prištejem še Nemčijo in Luksemburg, ki je bil itak mimogrede na potovanju po Švici ;)

Letošnje poletje sem hotel izkoristit žlahto v Nemčiji za kak temeljit dopust ... pa so razne stvari prišle vmes ... na obeh straneh. Hmm ... to me spomne, da imam še ves dopust na voljo twisted.gif No, pa naslednje leto 8)
  • 0

#51 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 October 2005 - 11:59 AM

QUOTE(Lilith)
Oktobra pa planiram - ne vem še točno kaj, izbiram med Kubo, pa Rdečim morjem....We'll see.


Jz vem, da bi definitivno izbrala Kubo.
biggrin.gif Do zdaj sem bila na Hrvaškem, Bosni, Italiji, Avstriji, Madžarskem, Nemčiji, Bolgariji, Nemčiji, Egiptu (kamor se bom definitivno še vrnila), ampak Evropa mi ni všeč.
V prihodnosti pa nameravam it (če bo le možno) na Kubo, Tajsko, Boro Boro, južno ameriko, Avstralijo, Indijo pa mogoče še kakšen eksotičen kraj. Apetiti so veliki, upam samo, da jih bom lahko uresničila.
  • 0

#52 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2005 - 04:52 PM

Men je blo pa najbl noro v Jordaniji letos poleti. Za 2006 poletje mamo v mislih Maroko, če pa bo znesl pa Malezija...
  • 0

#53 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 01 November 2005 - 05:22 PM

Meni pa ni jasno, kako vam vse to znese finančno. Tud jaz sem bila že v teh "klasičnih" državah Hrvaška, cela Italija, Avstrija, Nemčija, Madžarska, letos v kratkem pa se odpravljam za en vikend v Anglijo, za kar sem komaj nekaj spraskala supaj. Resnično, ni mi jasno, kako pridete skozi s kešom....
  • 0

#54 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 November 2005 - 07:28 PM

Šparamo. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#55 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 01 November 2005 - 09:54 PM

nisem še veliko potovala- klasika; Hrvaška, Italija, Avstrija, Nemčija, Češka, Slovaška, Poljska, Madžarska in Španija.

zagotovo pa grem k bom velika 8) v Egipt :farao:
  • 0

#56 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 04 November 2005 - 09:47 AM

js sm bla zaenkrat sam v sosednjih državah cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif

čeprov js fuuuuuuuuuuuul se rada šetam po tujini!!!!!

če bi mela dost dnarjabi šla pa okol sveta ene 10x pa vsakič po drugi poti!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#57 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 December 2005 - 10:20 PM

Jaz sem bila na/v:

- Hrvaškem - Tam sem bila največkrat in to na morju. Bila sem v Biogradu (enih 5x), Vodicah in Vrsarju. Ob vsakem obisku je bilo drugače, največkrat je bilo vredu, ampak vmes se najde tudi kakšna slaba izkušnja ko smo izkusili kaj pomeni biti Slovenec na Hrvaškem (npr. na pijači nas sploh niso opazili in so postregli vse druge tuje goste prej kot nas in podobne).

- Bolgariji - Bila sem v Varni, na obali Črnega morja. Bilo je ful fajn. smile.gif Ful dober hotel tik ob obali, na novo zgrajen, čist. Ful prijazni ljudje, ki so se trudili razumeti slovensko, ogromno zabave. Bi takoj šla še enkrat. smile.gif biggrin.gif laugh.gif

- Grčiji - Bila sem na Rodosu. Tam sem bila na maturantskem izletu in bilo je super. Ful je bilo zabave. Morje je bilo ful lepo - nebeško modro. Ful lepo. smile.gif Tudi tiste znamenitosti, ki smo si jih ogledali so bile zanimive - npr. akropola in mesto Lindos. smile.gif Glede na to da študiram zgodovino pa bom Grčijo še zagotovo obiskala. smile.gif

- Italiji - Tudi tam sem bila že večkrat. Bila sem v Trstu (na shoppingu, ko sem bila mlajša), Benetkah (na zaključnem izletu v 8.razredu), Riminiju (na ekskurziji v srednji šoli). V Italiji so mi najbolj ostali v spominu hoteli z tuši kar iz sten. Sicer pa so Benetke ful lepe ampak v njih je preveč turistov, pa še takrat ko sem bila jaz je smrdelo. smile.gif V Riminiju pa je ful zabave, ko smo bili na plaži pa mislim, da sem imela pesek vseposod. ;) Pa še najboljši capucchino in sladoled sem jedla v Italiji. smile.gif

- Madžarskem - Bila sem v Budimpešti nekje pred novim letom in bilo je ful lepo. Ful lepo okrašeno in tudi zelo mrzlo. Ful me je presenetla velikost same Budimpešte in Donave, ker do takrat še nisem bila v tako velikem mestu in tudi tako velike reke nisem videla. smile.gif

- Avstriji - Bolj ali manj so bile to šolske ekskurzije na Koroško ali pa shopping ekskurzije s starši v Graz. smile.gif

Ful bi pa šla v Tunizijio, Egipt, Avstralijo, Indijo (videt Taj Mahal smile.gif) in Karibe (kako Dominikansko republiko) in Havaje. No v glavnem nekam, kjer je toplo. smile.gif biggrin.gif laugh.gif
  • 0

#58 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 23 January 2006 - 05:32 PM

zadnje nekaj let sm potovanje dala na pavzo, drugače sm(o) pa full okol letal... bila sem v španiji, lloret de mar, ibiza (best place ever, bi šla še kdaj tja!), kanarski otoki, tenerife, tunizija, turčija, grčija ene 5x k je fotr ubrisan na grško hrano haha, paris (priporočam oglede + disneyland) pol pa tle okol nemčija, italija,.. šla bi pa definitivno v ameriko in london
  • 0

#59 beki

beki

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:dolge debate,potovanja, športnica .

Posted 01 March 2006 - 08:42 PM

jaz sm za svoja leta res vidla že veliko sveta : avstrija,hrvaška,italija,madžarska,francija(pariz,nica,cannes),španija(barcelona,madrid),
portugalska,andora,monaco,grčija,anglija,nemčija,estonija,tunizija,turčija,malta,kanada
in v mislih imam še veliko potovanj, za letos je poleti en mesec španije v planu za prvi maj grčija, vmes še bom skočla v budimpešto na koncert robbija williamsa in to je to .
lp
  • 0
zares prismojeni so tisti, ki ne vedo kaj pomeni verjeti v nekaj kar je težko videti, ali vztrajati pri iskanju nečesa kar je prav zares težko najti ...

#60 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 01 April 2006 - 03:59 PM

Včeraj prišla iz 7 dnevnega potovanja na relaciji Bruselj- Luxemburg- Strassbourg in blo je fantastično. Še posebej Strassbourg...zaljubila sem se v to mesto. Zdaj sem se za celo leto najedla najboljših vafljev in croissantov. Njami wink.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users