Jump to content


Photo

Hrvaška


  • Please log in to reply
1339 replies to this topic

#21 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 29 December 2005 - 10:19 PM

QUOTE(urša)
QUOTE(Estera)
Je še malo prezgodaj...ampak ja-jaz ŽE mislim na morje.

ja valda. jaz še ne vem kje bom za nov let kaj šele da bi na morje misla rolleyes.gif



Saj to je posledica novoletnih razmišljanj. Sklepi za novo leto----> v roku nardila vse izpite in letnik, da so počitnce brez skrbi---->če bo tk, grem lahk na morje----->torej; kam bomo šli???? biggrin.gif
  • 0

#22 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 29 December 2005 - 10:21 PM

QUOTE(miss*sixty)
Jst pa obožujem Hvar!! Hodim že več let tja in se zmeri vračam. Je pa odvisno kje si. Prov mesto Hvar je nabasano in tud cene so ful navite. Res pa je, da je kar naenkrat Hvar postal ful turistični otok in da navali folka od vse povsod. Včasih smo bli tam sam Slovenci pa še to smo se vsi med sabo poznal, ker nas je blo tko mal. Ampak men bo Hvar ostal vedno naj naj, sem čist navezana na njega.


kam pa hodite to ? ker kraj na hvaru ? mene ni preveč impresioniral..
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#23 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 December 2005 - 10:33 PM

QUOTE(pupa)
QUOTE(miss*sixty)
Jst pa obožujem Hvar!! Hodim že več let tja in se zmeri vračam. Je pa odvisno kje si. Prov mesto Hvar je nabasano in tud cene so ful navite. Res pa je, da je kar naenkrat Hvar postal ful turistični otok in da navali folka od vse povsod. Včasih smo bli tam sam Slovenci pa še to smo se vsi med sabo poznal, ker nas je blo tko mal. Ampak men bo Hvar ostal vedno naj naj, sem čist navezana na njega.


kam pa hodite to ? ker kraj na hvaru ? mene ni preveč impresioniral..


Jelsa. Kje si bla pa ti?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#24 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 29 December 2005 - 10:56 PM

QUOTE(Estera)
QUOTE(urša)
QUOTE(Estera)
Je še malo prezgodaj...ampak ja-jaz ŽE mislim na morje.

ja valda. jaz še ne vem kje bom za nov let kaj šele da bi na morje misla rolleyes.gif



Saj to je posledica novoletnih razmišljanj. Sklepi za novo leto----> v roku nardila vse izpite in letnik, da so počitnce brez skrbi---->če bo tk, grem lahk na morje----->torej; kam bomo šli???? biggrin.gif

:thumright:
biggrin.gif zdej sem se pa že odločla kje bom za nov let 8) 8)
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#25 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 30 December 2005 - 01:17 AM

definitivno dalmacija!!! meni pa ni boljšega od hrvaške obale... oops.gif
  • 0

#26 HENTAI

HENTAI

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 124 posts

Posted 30 December 2005 - 09:06 AM

no pred samo lepoto obale dalmacije so samo še lepo zagoreni dalmatinci mmmmmmmmmmm

jaz že o njih razmišljam
  • 0
I never hated a man enough to give him his diamonds back. - Zsa Zsa Gabor

#27 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 30 December 2005 - 12:58 PM

QUOTE(HENTAI)
no pred samo lepoto obale dalmacije so samo še lepo zagoreni dalmatinci mmmmmmmmmmm

jaz že o njih razmišljam


oo jaaa biggrin.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#28 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 January 2006 - 10:08 PM

Mene pa Hrvaška zadnja leta vedno razočara. Ali naletim na antislovensko naravnane prodajalce, natakarje, lastnike apartmajev, če pa je že to ok, pa pridemo v nikakvi apartma ali hotel. Edino kar me še ni razočaralo je lepo morje. Ko le nebi bilo take gužve na plaži, da ti skoraj dobesedno skačejo preko glave.
  • 0

#29 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 January 2006 - 10:11 PM

Se strinjam. Meni gre na živce ignoranca in trapasto obnašanje hrvatov. Pa drugače nimam prav nič proti, ker je tudi moja mama hrvatica, ampak vseeno se mi zdi, da se obnašajo do slovencev kot do zadnnjih izmečkov.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#30 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 02 January 2006 - 10:18 PM

QUOTE(sonchika)
Se strinjam. Meni gre na živce ignoranca in trapasto obnašanje hrvatov. Pa drugače nimam prav nič proti, ker je tudi moja mama hrvatica, ampak vseeno se mi zdi, da se obnašajo do slovencev kot do zadnnjih izmečkov.


Pa ne sam hrvati...keri se pa ne obnašajo do slovencev kot do zadnjih izmečkov? Še srbi nas majo sam zato radi, ker jim tam pustimo največ dnarja
  • 0

#31 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 02 January 2006 - 11:06 PM

pr men je pa glih kontra...prov prevec so nadlezni vcasih...prov tisto: o slovenke....ena pjaca na racun hise..o, slovenka..zate pa popust...pa vedn k gremo mim sam tisto: o, slovenke...
  • 0

#32 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 03 January 2006 - 09:03 AM

QUOTE(sonchika)
Kaj pa kampiranje? Blizu Dubrovnika poznam fenomenalen kamp... Na pol prazen in okoli je veliko samotnih kotičkov.


A mi lahhko prosim poves kaj vec o tem?Z fantom bi rada letos sla kampirat za nekaj dni.. biggrin.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#33 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 January 2006 - 09:11 AM

To je kamp Rudine. Je ene 20 km od DB in je super. Pred vojno je to očitno bil fenomenalen in ogormen kamp, vojna je pa naredila to, da je zdaj napol prazen, ni čisto obnovljen (bazeni ne delajo), zato pa ni toliko ljudi. Ampak prijaznost pa je na višku, plaža je zelo lepa, čeprav kamnita in do nje moraš po 100 stopnicah, kopalnice so pa tako čiste, kot sem jih videla samo na Nizozemskem in v severnih državah. Kjer koli sem kasneje bila, so bili vsi slabši kampi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#34 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 03 January 2006 - 09:16 AM

Jaz nimam nič proti Hrvaški, samo sem se je v teh cca 15 letih, (kaj se pač spomnim) že naveličala in bi rada šla še kam drugam. Drugače pa sem lani prvič naredila tako, da sem si preko interneta rezervirala apartma blizu Zadra (Peterčane) in sem bila pozitivno presenečena pa še poceni sem skoz prišla...in videla znane obraze ( Srečka Katanca v družbi zelo postavnih fantov (ki so mogli bit športniki, ker so meli taaaaakkkaaaa teleščkaaaaaaa tongue.gif )
  • 0

#35 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2006 - 12:43 PM

QUOTE(sonchika)
Se strinjam. Meni gre na živce ignoranca in trapasto obnašanje hrvatov. Pa drugače nimam prav nič proti, ker je tudi moja mama hrvatica, ampak vseeno se mi zdi, da se obnašajo do slovencev kot do zadnnjih izmečkov.


Evo, to isto jst sovražm. Če bi lahko bi celo dalmacijo preselila iz Hrvaške!! So pa na S Hrvaške ful bolj zateženi in nestrpni kot na J.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#36 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2006 - 04:54 PM

QUOTE(*mala*)
pr men je pa glih kontra...prov prevec so nadlezni vcasih...prov tisto: o slovenke....ena pjaca na racun hise..o, slovenka..zate pa popust...pa vedn k gremo mim sam tisto: o, slovenke...
Kje te ti letuješ? Ziher na Hrvaškem? wink.gif biggrin.gif
  • 0

#37 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2006 - 01:22 AM

QUOTE(*mala*)
pr men je pa glih kontra...prov prevec so nadlezni vcasih...prov tisto: o slovenke....ena pjaca na racun hise..o, slovenka..zate pa popust...pa vedn k gremo mim sam tisto: o, slovenke...


ja, jaz mam tudi samo take izkušnje. samo mene ne motijo. biggrin.gif
  • 0

#38 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 11 January 2006 - 01:34 PM

QUOTE(sonchika)
To je kamp Rudine. Je ene 20 km od DB in je super. Pred vojno je to očitno bil fenomenalen in ogormen kamp, vojna je pa naredila to, da je zdaj napol prazen, ni čisto obnovljen (bazeni ne delajo), zato pa ni toliko ljudi. Ampak prijaznost pa je na višku, plaža je zelo lepa, čeprav kamnita in do nje moraš po 100 stopnicah, kopalnice so pa tako čiste, kot sem jih videla samo na Nizozemskem in v severnih državah. Kjer koli sem kasneje bila, so bili vsi slabši kampi.


Sonchika, nardila si fajn reklamo laugh.gif , čist možno, da grem letos sem pogledat. Dubrovnik me itk fulll mika, Dalmacija je itk zakon (sam Hvar ne, čeprav domačinom verjetno je).

Kaj pa nudistično divjo plažo tudi imajo? Meni so bolj take všeč. Ne tiste turistične z žmiljont folka.
  • 0

#39 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 January 2006 - 01:57 PM

Ker je plaža precej razgibana, se lahko najdej prostori, ki so prazni in se lahko greš nudizem.
Če pa želiš prav nudistični kamp, ti pa povem, da od Istre proti Dalmaciji ni prav nobenega. En naj bi bil na Murteju, ampak je mešan in pol so eni oblečeni, drugi slečeni. Brez veze. Pa še tako umazanega kampa nisem videla v življenju.
Nekaj FKK kampov je bilo dol proti Dubrovniku, ampak so predlani vse zaprli. Norci. In jaz sem šla iz Rudin samo zato, ker sem želela v FKK kamp, pa ni bilo nobenega in potem sem končala v eni svinjariji od kampa v Biogradu na moru.

Sicer je pa Istra odlična s FKK kampi, samo kaj, ko so nabito polni. In dragi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#40 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 11 January 2006 - 02:10 PM

QUOTE(sonchika)
Ker je plaža precej razgibana, se lahko najdej prostori, ki so prazni in se lahko greš nudizem.
Če pa želiš prav nudistični kamp, ti pa povem, da od Istre proti Dalmaciji ni prav nobenega. En naj bi bil na Murteju, ampak je mešan in pol so eni oblečeni, drugi slečeni. Brez veze. Pa še tako umazanega kampa nisem videla v življenju.
Nekaj FKK kampov je bilo dol proti Dubrovniku, ampak so predlani vse zaprli. Norci. In jaz sem šla iz Rudin samo zato, ker sem želela v FKK kamp, pa ni bilo nobenega in potem sem končala v eni svinjariji od kampa v Biogradu na moru.

Sicer je pa Istra odlična s FKK kampi, samo kaj, ko so nabito polni. In dragi.

V bistvu ne želim bivat v fkk kampu in bit na taki plaži, kjer je to obvezno. Pač pa tk, da je bolj divja plaža, pa ene 500 metrov recimo odsek, k se več al manj oziroma vsi kopajo goli....sam je še vedn tvoja izbira pač, al boš gol ali ne. Prav nudi kamp mi ne diši, ker pač želim izbiro kdaj bom slečena, kdaj ne. So mi najboljše divje plažice, kjer ni tolk turizma in se lahk res spočiješ od vreščečih glasov in firbčnih pogledov. Prav grozni so mi pogledi žensk, ki me gledajo, pa če sem debela al pa suha....sam zato, da ocenjujejo, kolk so boljše/slabše od mene. Še bolj buljijo kot tipi, pa bi blo logično za njih, ne za babe. Zato javnih turističnih plaž enostavno NE prenesem.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users