Jump to content


Photo

Hrvaška


  • Please log in to reply
1339 replies to this topic

#1 mircek14

mircek14

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 08 July 2005 - 06:53 AM

A mi lahko kdo predlaga kakšen apartma za dve osebi v Dalmaciji. Nimam pojma kam bi šla s fantom na morje. V glavnem rada imava da je apartma izven mesta, veliko kolesariva in tečeva in seveda obožujeva samotne plaže.

Prosim za kakšen predlog in to čim prej.
LP
  • 0

#2 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 08 July 2005 - 07:14 AM

Zdaj je odvisno kateri del Dalmacije si mislila. Ta se namreč začne pri Zadru in konča pri Dubrovniku - vmes pa veliko kilometrov. Da o vseh otokih niti ne govorim.

Mislim, da bi bilo pametno, da malo več napišeš o tem.

Jaz namreč hodim bolj na jug Dalmacije (izliv Neretve) in tam ti lahko rečem, da je full dobro. Imaš kar nekaj samotnih plaž, veliko "vasic", ki se gredo turizem, najbližje mesto je 15 je km oddaljen od morja (Metković, ki ima 10.000 prebivalcev).
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 July 2005 - 08:39 AM

Kaj pa kampiranje? Blizu Dubrovnika poznam fenomenalen kamp... Na pol prazen in okoli je veliko samotnih kotičkov.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 mircek14

mircek14

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 08 July 2005 - 08:43 AM

važno je samo, da je Dalmacija, in da je lepo in vse tisto kar sem že zgoraj omenila.
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 July 2005 - 11:24 AM

Tisti kamp so Rudine v bližini Dubrovnika. Super kamp.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 July 2005 - 01:27 PM

Če sta pripravljena odšteta malce več denarja samo za pot (trajektna karta za avtomobil in 2 odrasla znaša okoli 250 kun) predlagam otok HVAR, ki je uvrščen med 10 najlepših otokov na SVETU. Nešteto samotnih zalivčkov z 1-5 hišami, čisto morje, prelapa panorama in neskončne možnosti za kolesarjenje po asvaltiranih cestah ali pa po ''makedamu''.
Priporočam!!!
  • 0

#7 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 18 July 2005 - 04:01 PM

Otok Šipan v Elafitskem otočju. Meni je bil tisti dopust idealen, moraš biti pa pravi tip za tak dopust.

Več informacij klik


lp
Damjan
  • 0

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 July 2005 - 04:24 PM

Brskam po strani in kaj najdem - spet Rudine. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 Robidnica

Robidnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 277 posts

Posted 20 July 2005 - 08:29 PM

QUOTE(Damjan)
Otok Šipan v Elafitskem otočju. Meni je bil tisti dopust idealen, moraš biti pa pravi tip za tak dopust.

Več informacij klik


lp
Damjan

Šipan je zakon! cool1.gif
  • 0
[i]If kisses were stars I'd give you the sky,
If touches were tears I would cry,
If love was water I'd give you the sea,
And be with you for all eternity...

#10 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 July 2005 - 02:13 PM

Jaz sem bila za enkrat samo za dva vikenda in obakrat sem imela full sreco z vremenom (glede na to da sem letovala v Istri in je bilo napovedano bolj cudno vreme).
Bila sem v Medulinu - na plazi OGROMNO ljudi (vsaj ta vikend). Druzba je bila prijetna in zabavna, tako da imam kar lepe spomine. Voda ne kaj prvec cista sad.gif

Kaj vec pa napisem, ko se vrnem septembra iz Dalmacije. laugh.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 July 2005 - 03:44 PM

Jaz sem bila letos samo enkrat na morju - v Uliki v Istri. Bilo je super - vreme odlično, voda preklemano mrzla. Super kamp.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 July 2005 - 07:15 PM

Jaz sem bla prejšnji teden v Dalmaciji, natančneje na Pagu in je blo fenomenalno. Plaže za umret lepe, dobesedno rajske. Bili smo na takšnih malo bolj odmaknjenih kotičkih, da nismo ležali eden poleg drugega stlačeni kot sardine, vreme je bilo izredno lepo, voda pa ravno prava, tam okoli 24 stopinj. Ljudje prijazni, hrana božanska, sproščeno vzdušnje ... ma je hitro minilo teh sedem dni. sad.gif
  • 0

#13 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 25 July 2005 - 09:12 PM

Jaz pa sem deset dni preživela na Bolu na otoku Braču. Bilo je...ma kar za tam ostat...super!!! Bilo je lepo vreme, voda čista, kristalno čista, topla. Ljudje prijazni, mirni, nikjer ni bilo čutiti napetosti, rivalstva... Res, kot da se je ustavil čas. Ker sva bila tam že drugo leto sem se počutila, kot bi se vrnila domov... Lepo, fenomenalno!
  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 July 2005 - 09:32 PM

Uhh _tan_ tam je res super. Jaz sem jo mahnila tja s kolegi predlani, smo bili blizu Bola, v mestu imenovanem Milna. Božansko je bilo, morje je čudovito in domačini zelo topli in prijazni ... ful bi še šla, mogoče drugo poletje. wink.gif
  • 0

#15 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 25 July 2005 - 09:35 PM

QUOTE(DiLeMa)
Jaz sem bla prejšnji teden v Dalmaciji, natančneje na Pagu in je blo fenomenalno. Plaže za umret lepe, dobesedno rajske. Bili smo na takšnih malo bolj odmaknjenih kotičkih, da nismo ležali eden poleg drugega stlačeni kot sardine, vreme je bilo izredno lepo, voda pa ravno prava, tam okoli 24 stopinj. Ljudje prijazni, hrana božanska, sproščeno vzdušnje ... ma je hitro minilo teh sedem dni. sad.gif


Jaa, jst grem pa nasledn tedn na Pag, pa komi čakam. Pa upam da je res tolk dobr in lepo tam, kolikor slišim o tem. biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 July 2005 - 07:15 AM

Čisto odvisno kam greš. Če greš v naselja kot so Novalja, Pag in podobna večja, bo gužva.
Je pa proti koncu Paga (proti Lunu) veliko čudovitih zalivčkov in plažic.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 Robidnica

Robidnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 277 posts

Posted 30 July 2005 - 05:45 PM

moje junijsko počitnikovanje se je bolj klavrno končalo 8)
  • 0
[i]If kisses were stars I'd give you the sky,
If touches were tears I would cry,
If love was water I'd give you the sea,
And be with you for all eternity...

#18 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 29 December 2005 - 09:44 PM

QUOTE(LPgirl)
Če sta pripravljena odšteta malce več denarja samo za pot (trajektna karta za avtomobil in 2 odrasla znaša okoli 250 kun) predlagam otok HVAR, ki je uvrščen med 10 najlepših otokov na SVETU. Nešteto samotnih zalivčkov z 1-5 hišami, čisto morje, prelapa panorama in neskončne možnosti za kolesarjenje po asvaltiranih cestah ali pa po ''makedamu''.
Priporočam!!!


Je še malo prezgodaj...ampak ja-jaz ŽE mislim na morje. Tole o Hvaru sem tut jst brala, ampak niti slučajno ni tk lep otok kt piše. Sem bila lani tam. Pozabla si napisat, da je lep zato, ker je zelen (ostali otoki so radi kamniti)-ampak to pomeni grmovlje grmovlje in par dreves pa grmovlje. Plaže so nabito polne folka, kar me spravlja ob živce, če ne morem imet brisače vsaj 10 metrov stran od soseda (tudi na divjih nudi plažah, kjer jaz rada poiščem svoj mir od vseh)-pa ne le v tahudi sezoni. Tam, kjer ni folka, se da priti samo s čolnom (beri-grmovje). Dogaja se nič pametnega (kampi so pa polni kolonij francozev in italijanov-najstnikov). Bila sem tam 14 dni, pa sem komaj čakala,da pridem domov (pa tk obožujem morje). Enostavno sem bila čist brez volje in veselja, ker mi čist nič ni blo všeč. Če pomislim, da sem izbirala med Hvarom in Dubrovnikom...se še zdaj tolčem po glavi rolleyes.gif
  • 0

#19 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 29 December 2005 - 10:15 PM

QUOTE(Estera)
Je še malo prezgodaj...ampak ja-jaz ŽE mislim na morje.

ja valda. jaz še ne vem kje bom za nov let kaj šele da bi na morje misla rolleyes.gif
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#20 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 December 2005 - 10:17 PM

Jst pa obožujem Hvar!! Hodim že več let tja in se zmeri vračam. Je pa odvisno kje si. Prov mesto Hvar je nabasano in tud cene so ful navite. Res pa je, da je kar naenkrat Hvar postal ful turistični otok in da navali folka od vse povsod. Včasih smo bli tam sam Slovenci pa še to smo se vsi med sabo poznal, ker nas je blo tko mal. Ampak men bo Hvar ostal vedno naj naj, sem čist navezana na njega.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users