Jump to content


Photo

šampon za lase


  • Please log in to reply
1094 replies to this topic

#1 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 27 March 2005 - 11:27 AM

katerega uporabljate in priporocate?
zamenjala sem ze toliko šamponov pa se nisem nasla tistega, ki bi mi biu res vsec. Imela sem sampon od Vichy-ja, ki pa ni imel takih ucinkov, sedaj uporabljam od fructisa silk and shine-pa mi tudi ni prevec usec ermm.gif
katerega uporabljate ve in s katerim imate dobre izkusnje?
lp
  • 0

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2005 - 11:30 AM

Moram reč da pri šamponih nisem preveč izbirčna, tako da jih pogosto menjam. Trenutno imam Fructisovega, drugače pa uporabljam vse sorte. Mislim, da edino z Dove nisem bila preveč zadovoljna, mi je preveč mastil lase. Bolj sem izbirčna pri balzamih oops.gif
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 March 2005 - 11:34 AM

Že kar lep cajt uporabljam zgolj šampone Guhl (največ mango, občasno konjak&jajce, mandelj, breskev) in imam z njim dobre izkušnje.
Balzami pa hm... malo menjavam: od Kerastase, pa Schwarzkopf (energijski balzam), Tigi - Bed Head (vitaminska zadevščina).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 27 March 2005 - 11:35 AM

a pa je slabo za lase, ce ful menjas sampone? ermm.gif: :!:
  • 0

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 March 2005 - 11:38 AM

Jaz imam lase pobarvane na blond in uporabljam Gliss Kur Shining Blonde kolekcijo, ki vsebuje šampon, balzam in regenerativno masko.

Sem ful zadovoljna, ker opažam, da so se mi lasje ob uporabi teh izdelkov ful popravili (so močnejši, bolj sijoči) tako da pomoje kar nekaj časa ne bom menjala.
  • 0

#6 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2005 - 11:41 AM

QUOTE(*Ar|anchY*)
a pa je slabo za lase, ce ful menjas sampone? ermm.gif:  :!:


Mislim, da ne. Celo priporčajo, da zamenjaš šampon, ker se lasišče že navadi na šamon in učinek ni več tak kot bi moral bit.

Sem pozabila napisat: ko sem se barvala na rdeče, sem uporabljala Joico šampon proti izpiranju rdeče barve. In mi je full pomagal, druače sem imala v nekja tednih čist obšlesano barvo.

LP N
  • 0

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 March 2005 - 11:48 AM

No ja, to o menjavi je tak-tak. Kakor za koga. Npr., če imaš prhljaj, kot moja kolega. In je uporabil vse mogoče proti prhljaju in nič. Nato je začel uporabljati Guhl proti prhljaju in ga nima več. Nato mu je Guhla sfalilo in je parkrat uporabil enega drugega in je spet bil prhljaj tu. Zdaj pa je spet na Guhlu in vse štima in po moje ne bo zamenjal za kaj drugega.

Jaz pa tudi zaenkrat palim samo na Guhl.
Aja, sem pa imela 2 (ja, celo dva sem dobla (pri meni je to ful izjemen primer, ker skos škrtarijo pri meni s temi testerji)... je vidla, da mam opasno grivo) testerja od L'occitane - šampon 'sivka' in mi ni bi všeč. Preveč 'suh', če kdo ve, kaj mislim. Pa še smrdi mi.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 March 2005 - 11:50 AM

mela sm že dove in fructis za barvane lase (fructis mi je neprimerno boljši), zdaj mam pa kar l'occitane šampon za vsakodnevno umivanje las (je najbolj nežen) z olivnim oljem, zraven uporabljam še balzam/masko iz iste kolekcije. po umivanju mam res full mehke in dišeče lase, sijejo se in se zlahka razčešejo.
  • 0

#9 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 27 March 2005 - 12:25 PM

dilema, jaz imam lase pobarvane na rjavo-črne. Imajo pri Guhlu tudi za tako barvo kaksno kolekcijo ali samo za blond barvane lase?
lp
  • 0

#10 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2005 - 12:33 PM

Šampone vem d aimajo tudi z atemne lase, ker sem ga jaz po pomoti kupila za mami, ki ima svetle lase oops.gif

LP N
  • 0

#11 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 27 March 2005 - 12:40 PM

Nekaj casa sem uporabljala herbal essences in mi je bil kar vsec.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 March 2005 - 12:42 PM

QUOTE(*Ar|anchY*)
dilema, jaz imam lase pobarvane na rjavo-črne. Imajo pri Guhlu tudi za tako barvo kaksno kolekcijo ali samo za blond barvane lase?
lp


Jaz nimam izdelkov Guhl, ampak Gliss Kur in sem res zadovoljna. Sem že tudi imela Guhl in je v redu, samo meni tale Gliss Kur še bolj ustreza. Imajo pa tudi prav kolekcijo za barvane lase Gliss Kur Hair Repair s Scan Complexom (ta baje poišče poškodovana mesta na laseh in jih obnovi), ki vsebuje zelo veliko različnih artiklov, od šamponov, več vrst regenerativnih balzamov, mask in sprejev, osvežilcev barv ... uglavnem ful stvari.

IPB Image

Mi pa izgleda tole super, nek balzam ki naredi barvo baje veliko intenzivnejšo ... bom poskusla takoj ko vidim v drogerijah, zaenkrat tega še nisem zasledila. So pa tri vrste, kot vidiš na sliki, eden za rdečelaske, drugi za bjonde in tretji za temnolaske.

Drugače pa zame ni boljšega kot tale Express Repair Conditioner, ki ga lahko našpricaš na mokre ali suhe lase in jih ful nahrani ter tako lepo diši, da si kar ne morem nehat lase vohat in večkrat dobim kompliment, da mi lasje prav božansko dišijo. oops.gif

IPB Image
  • 0

#13 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 27 March 2005 - 02:28 PM

je kera preizkusla Lorealove sampone? smile.gif
  • 0

#14 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2005 - 03:19 PM

Jst že kr dolg časa uporabljam šampone od Fructica. trenutno Long & strong in sem zelo zadovoljna z njim. Je pa seveda odvisno od posameznika.
  • 0

#15 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 27 March 2005 - 03:33 PM

Jaz pa uporabljam šampone od Balee in so mi zelo ok...

Tanja
  • 0

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 March 2005 - 06:58 PM

Jaz imam Fructisove. In jih ne menjam. Po njih imam najbolj mehke lase.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 28 March 2005 - 10:43 AM

Jaz pa sem ze kar nekaj let na Panten Pro-V in mi je zelo vrde,samo moti me ker lasje po pranju nic ne disijo cry.gif

Bom probala tist od Gliss Kura za pospricat.
DiLeMa, a ti to kaj zmasti lase,jaz mam namrec zelo tanke in redke lase ermm.gif:
  • 0

#18 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 March 2005 - 10:56 AM

Pika, meni je ta Gliss Kur za pošpricat ravno zato tako všeč, ker las niti najmanj ne zmasti ali oteži, samo lesk in mehkobo jim doda, diši pa res božansko ... oops.gif
  • 0

#19 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 29 March 2005 - 01:30 PM

Ej,ful hvala. Komaj cakam,da bom probala wink.gif
  • 0

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 March 2005 - 02:26 PM

Ej ni problema. wink.gif Pa povej potem kako se ti zdi, ko boš sprobala. Jaz ti svetujem, da si stvar fino pošpricaš po sveže opranih, še mokrih oz. vlažnih laseh z razdalje ene 20 cm, fajn vtri v konice las in po dolžini, potem pa si lase posuši na zraku ali s sušilcem ... tako kot pač to delaš po navadi. Drugače si pa lahko to tudi čez dan špricaš na lase (recimo enkrat dnevno) če lasem manjka leska ali niso dovolj mehki ... wink.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users