Jump to content

Photo

Anti-aging nega

• Please log in to reply
1146 replies to this topic

#1141 Jinadaze

Jinadaze

Tough cookie

• Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 59942 posts

Posted 11 April 2018 - 09:11 PM

Mene tudi mika ta novi Buffet. Belakne sem nehala uporabljati 2 ali 3 tedne nazaj in sploh ne vem, ce bi ga se. Lani sem naredila pavzo od maja do oktobra.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

#1142 Podgana

Podgana

Miss Havisham

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8482 posts

Posted 12 April 2018 - 06:56 PM

Fiona, priporočam, da zmanjšaš. Res ni potrebe po vsakodnevni uporabi. Ni prednosti. Retinojska se tvori še 72 ur po nanosu. Poleti je dvakrat na teden dovolj pa je koža kljub temu bolj občutljiva in ful hitreje opeče. Jaz že pri minimalni uporabi opazim, da ful hitreje pride do eriteme, če sem čisto malo predolgo na soncu. Na dve uri pa najbrž res nihče ne nanaša. 

Ta 12% C je nekaj najbolj brezveznega, Tudi oblika je bedna.

30€ res ni malo, ampak pri NIODu stane 72. Je pa zelo zanimiva in draga sestavina. Se koža veliko hitreje celi in izgleda zdrava. Vseeno bi bilo bolje počakati ocene.

• 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

Tumblr

#1143 Emily

Emily

Izberi si sam

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10013 posts

Posted 14 April 2018 - 02:39 PM

Potrjujem, da je 12% Vitamin C od TO res brezvezen. Sicer sem ga uporabila šele 2x, ampak pusti film na koži in res je lepljiv, prav neprijetno. 

Zdaj sem gledala, da bi vzela naslednjič rajši 100% L-Absorbic Acid Powder in si ga mešala z Buffetom ali čim drugim. Sem brala, da ni napačen, čeprav po drugi strani spet ne vem, če se mi da ukvarjat s tem ''packanjem'' in mogoče rajši kupim tistega z vitaminom F.

rdn-100pct-l-ascorbic-acid-powder-20g.pn

Z Marula oljem sem zaenkrat ful zadovoljna, hitro se vpije pa nima nobenega specifičnega vonja. Koža je ful lepa po njem, tako kot recimo po šipkovem, ampak sem se šipkovega malo prenajedla in res mi na čase vleče vonj na ribje olje odkar je Matilda to napisala. :D

• 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.

#1144 Marmelada

Marmelada

cca 270 kcal/100 g

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14191 posts

Posted 14 April 2018 - 06:24 PM

Meni je vitamin C serum z vitaminom F všeč. Je oljnate oblike. Se pa lepo vpije, meni ne pušča nobenega filma. Jaz ga nanesem čez Matrixly. Ob naslednjem naročilu pa bom namesto Matrixly vzela novi Buffet.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

#1145 Sarah

Sarah

Chihuahua with Attitude

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30769 posts

Posted Yesterday, 05:35 PM

Koliko casa po prenehanju uporabe retinoidov je koza bolj sensibilna na sonce?

Jaz sem nehala uporabljat tega mojega v skvalanu, sumim da mi je to naredilo stalo, trenutno imam res grdo kozo (ne mozolje ali kaj, ampak grd ten, rdecico, “hrapavo” kozo etc). Ce se ne bo okej bom pa se Biore kremo zamenjala, lani mi ni delala tezav ampak letos sem si vzela ono “rich” varianto.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.

#1146 Jinadaze

Jinadaze

Tough cookie

• Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 59942 posts

Posted Yesterday, 05:51 PM

3 tedne.

• 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

#1147 Sarah

Sarah

Chihuahua with Attitude

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30769 posts

Posted Yesterday, 08:29 PM

Hvala!
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?