Jump to content


Photo

Avene Clenance K


  • Please log in to reply
324 replies to this topic

#101 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22446 posts
  • Gender:Female

Posted 27 March 2006 - 03:10 PM

Dilema, a Avene ne spuca orgcev? Mora bit prav salicilna kislina za jih vsaj mal sčistit?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#102 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 March 2006 - 03:12 PM

Dilema meni za Avene ni nevem kaj. Ko jo porabim bom šla k zdravnici po Diferin vrjetno. Misliš da mi ga bo dala, če bom rekla da ga hočem? :tongue:
  • 0
Viens, reste ici!

#103 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 March 2006 - 03:16 PM

Ana, nimam pojma, če ti ga bo dala. Odvisno od tega, do kakšne mere imaš težave z mozolji ... si lahko malo bolj natančna? Lahko tudi na ZS. Ker če imaš samo tu in tam kak mozoljček, potem ti ga zihr ne bo predpisala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#104 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 March 2006 - 03:18 PM

QUOTE(Marmelada)
Dilema, a Avene ne spuca orgcev? Mora bit prav salicilna kislina za jih vsaj mal sčistit?


Meni je včeš ta Cleanance K. Lahko rečem, da do neke mere spuca. Jaz odkar uporabljam to kremo, kar je že najmanj dva meseca, nisem imela niti enega mozolja (sicer jih tudi drugače nikol nisem imela velik, no) razen ko mi ga je naredil puder ColorStay Natural. rolleyes.gif

Ogrcev tudi nimam skor nič, ampak na eni točki se je ustavlo in jih še imam nekaj ... bi rada bila pa totalno ogrc free. biggrin.gif In ne vem, če bom to stanje dosegla s Cleanance K. Drugače je pa meni to super krema, jaz imam po njej čudovito kožo, tako spolirano in mehko, tudi ten je ful enakomeren.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#105 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 March 2006 - 03:19 PM

Glej tak:

Na nosku in malo na ličkih mam ogrce.
Mozolčke pa mam tak ... včasih nimam niti enega ampak mam potem fleke od mozoljev po čelu, včasih pa mam npr tudi 5 mozoljev. Redkokdaj mam podkožne mozolje (v življenju sem jih mela kakih 5 morem potrkat).
Aja pa šajnam se H I T R O !
  • 0
Viens, reste ici!

#106 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 March 2006 - 03:22 PM

QUOTE(Anaa)
Glej tak:

Na nosku in malo na ličkih mam ogrce.
Mozolčke pa mam tak ... včasih nimam niti enega ampak mam potem fleke od mozoljev po čelu, včasih pa mam npr tudi 5 mozoljev. Redkokdaj mam podkožne mozolje (v življenju sem jih mela kakih 5 morem potrkat).
Aja pa šajnam se H I T R O !


Ja, ne vem ej ... jaz mislim, da bi kamot lahko uporabljala Differin, upam, da ti ga bo zdravnica predpisala. Pač povej ji, da imaš včasih prave izbruhe mozoljev in da ti nič ne pomaga, bla bla ... pretiravaj, uglavnem. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#107 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 March 2006 - 03:24 PM

Dobro. Se čimprej spakiram tja. :pirat:
  • 0
Viens, reste ici!

#108 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22446 posts
  • Gender:Female

Posted 27 March 2006 - 03:36 PM

Jaz bi probala Avene bolj zato, ker me zanima, če bi mi kej ogrce spucal, flekov od mozoljev niti nimam, včasih mi kakšen rata, ampak sej sčasoma itak sam zgine. Bom probala spet s Skinorenom, 1x al pa 2x na teden namazat zvečer.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#109 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 March 2006 - 10:57 AM

Imam eno vprašanje, tole kremo - Avene Cleanance K lahko uporabljam le 2x tedensko? Bo dovolj?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#110 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 March 2006 - 10:58 AM

mislim, da bo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#111 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 March 2006 - 12:30 PM

Verja, kolk si stara?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#112 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 March 2006 - 12:42 PM

QUOTE(DiLeMa)
Verja, kolk si stara?

Imaš zs.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#113 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 30 March 2006 - 08:52 PM

Tolko hvalite to kremo da je učinkovita proti rdečim flekcem, da si jo morem zdaj tudi jst nabavit oops.gifbiggrin.gif
A pa je dejansko res dovolj da jo uporabljaš samo 2x na teden, kot pravite?

Nekje sem že zasledila da je ena napisala ceno, zdej pa več ne najdem, a je okrog 3000sit? smile.gif
  • 0

#114 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 30 March 2006 - 08:54 PM

malo manj kot 3000.
  • 0

#115 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 30 March 2006 - 09:58 PM

jap 2700 in nekaj drobiža wink.gif , jaz je ne uporabljam samo 2x tedensko, ampak več, recimo na 2 dni wink.gif ampak nimam več tak rosno mlade kože biggrin.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#116 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 31 March 2006 - 08:53 AM

QUOTE(Chandra)
jap 2700 in nekaj drobiža wink.gif , jaz je ne uporabljam samo 2x tedensko, ampak več, recimo na 2 dni wink.gif ampak nimam več tak rosno mlade kože biggrin.gif

Enako.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#117 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22446 posts
  • Gender:Female

Posted 31 March 2006 - 10:53 PM

Kolk procentov kisline pa ima?
  • 0

#118 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 April 2006 - 11:22 AM

Ej ne vem čist točno ... mislim, da ima Diacneal 6% glikolne, medtem ko je ima Cleanance K manj ... točno koliko pa ne vem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#119 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 April 2006 - 11:36 AM

a mi lahko kera pove na kolk cajta se lahko namazem s CK? na 2 3 dni? glede na to da sem bolj mlada wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#120 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 April 2006 - 11:47 AM

Jaz se mažem vsak tretji dan (stara sm 19) in mi je kul.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users