Jump to content


Photo

MYPA aloe vera


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 07 June 2007 - 06:52 PM

http://www.mymypa.com/us/us_index.htm

v watsonu sem videla (novo?) znamko šamponov, balzamov in mask, prav tako imajo losijone za telo ter gele za tuširanje

sestavin ne najdem, zapomila sem si samo da majo vse maske na drugem mestu aloe vero na tretjem pa cetyl alcohol...

a ve kera kaj o teh zadevicah, so ok, ne....?


  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 July 2007 - 09:04 PM

Jaz sem predvsem mislila, da so to popolnoma naravne zadeve, potem pa sem videla, da notri mrgoli parabenov in me je mililo.
Drugače sestavine niti niso slabe, nisem pa izdelkov še sprobala. Prodajajo jih tudi v drogerijah Beauty World.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2007 - 09:42 PM



Mislim, da je šampon za suhe laske še najbolj kvaliteten od vsega. Balzam ni nič posebnega, klko se spomnim, razen aloe vere ... Šampon ima pa še nekaj olj, dober je v glavnem no. Čeprav ne vem, kako je pa s parabeni. Pa še ene take šprice so za lase al nekaj, mata pa obedve alkohl denat na 3. mestu. Me pa jezi, ker sem v Mercatorju (Centru, ta velkem) to firmo našla pod Naravni kotiček. Pa itak da ni zares naravno.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 August 2009 - 09:54 PM

Malo obujam milijon let staro temo. smile.gif

Danes sem čist slučajno spet naletela na MYPA zadeve in si privoščila eno masko za lase, natančneje tole:

IPB Image

Cena se mi zdi ugodna (pod 6€) glede na velikodušno količino 300ml. Sestavine se mi zdijo pa tudi super, že na drugem mestu sestavin je aloe vera (40%), potem vlažilni alkoholi, hitro na spisku tudi vitamini, pa mandljevo mleko in drugi naravni ekstrakti in olja, pa nobenih silikonov. Jaz jo bom imela za občasno afnanje, kot pre-wash tretma na suhe lase.

Me pa zanima, če ima katera izkušnje z njihovimi šamponi?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 15 August 2009 - 07:00 AM

kje si pa kupila tole dilema?
  • 0

#6 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 15 August 2009 - 10:09 AM

Joj ne ... Sm mela tole masko (kuplejo v mercator centru šiška) in morem rečt, da od nje ni blo nobenega(!) učikna. Je prva in edina zadeva, ki je po 1x porabi letela naravnost v smeti sad.gif... Vseeno pa upam, da ti bo odgovrajala, kr itak nimamo vsi enakih las;)
  • 0

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 August 2009 - 06:29 PM

November, v Mercator centru.

Uh, jaz pa ravno pričakujem ful dober efekt, ker sestavine so fantastične. Upam, da ne bom preveč razočarana, bom sporočila.


  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users