Jump to content


Photo

stvaritve srca in duše


  • Please log in to reply
153 replies to this topic

#41 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 December 2006 - 12:55 AM

U, aj riliii lajk it alot blink.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#42 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 December 2006 - 09:44 AM

Malo pisarije za vse zaljubljene dušice. =)


Res je, kar pravijo … preteklost je del nas, to smo mi. Naša dejanja, občutki, tako zmedeni in raznoliki, težko prislužene izkušnje in tistih nekaj grenkih solz. Da, samo nekaj jih je … neznatno malo v primerjava z vsemi lepimi trenutki, ki me še čakajo. On je tisti, ki ni tako ocenjujoče sodil vseh mojih dejanj, čeprav so naravnost kričala po zaničevanju in obtožbah. Nekako mu je uspelo, navidez brez truda, videti vame in spregledati ozadje. Ljudje so preveč črno beli, že od nekdaj. Bi rekla, da jim manjka barve, nekaj tiste čustvene globine in modrosti pri presoji. Vidijo, kar želijo videt, tisto kar se najprej pokaže in je tako zelo na dlani, da je najbolj enostavno samo ošvrkniti s pogledom in podati sodbo. Kopati v globino, no, to je nekaj takega, kar zahteva čas, vztrajnost, predvsem pa srce. So stvari, ki se jih sramujem in so stvari, na katere sem ponosna. Moje male skrivnosti, skrite misli in bojazni, ki me delajo takšno, kot sem. Videti celoto, razumeti in sprejeti pomanjkljivosti ter ceniti dobre stvari … skoraj nemogoče. Slabi in dobri občutki, spomini, ki so kot puhasti oblački nekje visoko nad mano in ne obljubljajo nevihte, samo lepo vreme. Konec koncev vsak izmed nas stremi samo po enem … najti nekoga, ki se mu lahko razkrijemo, pa nas bo kljub temu ljubil. Najti nekoga, ki ne bo kazal s prstom, zavijal z očmi in prizadel z besedami. Zraven mene leži, ta nekdo … rad me ima. Tesno se privijem, da začutim utrip njegovega srca. In končno se lahko mirno prepustim prijetnim sanjam.


Spoznala sem te čisto slučajno. Popolnoma nepričakovano sva trčila eden v drugega in pogovor je stekel. Zanimivo je, kako z nekaterimi komaj najdeš skupni jezik, med pogovorom z drugimi pa ure kar tečejo in besed ne zmanjka. Ne vem, o čem sva govorila, vem pa, da sva se veliko smejala. Prijel si me za roko in potem se mi je zvrtelo. Nasmehnil si se mi in nisem verjela, da je bilo namenjeno meni. Zmedeno sem mežikala in poskušala pogled odvrniti stran od tebe, pa ni šlo. Najine oči so se staknile in zaščemelo me je. Tisti čuden občutek, ko kar naenkrat začutiš, da se je zgodilo nekaj pomembnega. Ustvarila sva nekaj, nekaj čisto posebnega med nama. Zgodila sva se midva … vsak zase, a vendar tako zelo skupaj. V tistem trenutku sem te videla skozi druge oči … tako zelo unikaten si bil kar naenkrat. In sedaj po vsem tem času še vedno obožujem tvoj vonj in se jezim, ker moja postelja naslednji dan ne diši več po tebi. V tvojih očeh opazujem svoj odsev in se včasih izgubim v njihovih globinah. Poznam vsak delček tvoje kože, vem kaj ti paše in kaj te spravlja v smeh. Razumem vsak tvoj namig in poskušam izpolnit vsako tvoje hrepenenje … vse zaradi tistega večera, ko sva trčila in si mi zamajal tla pod nogami.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#43 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 30 December 2006 - 11:59 AM

how šweet wub.gif
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#44 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 30 December 2006 - 12:05 PM

DiLeMa, ful lepo! smile.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#45 z3a

z3a

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 30 December 2006 - 12:09 PM

mmmmmmmm wub.gif
se pridružujem Zlobici in metal*girl.
  • 0
Love-that silly little thing I keep crying about <3

#46 z3a

z3a

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 30 December 2006 - 08:10 PM

...
  • 0
Love-that silly little thing I keep crying about <3

#47 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 01 January 2007 - 08:38 PM

kolk si ti že stara? tennage ne?
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#48 z3a

z3a

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 01 January 2007 - 10:17 PM

ja
  • 0
Love-that silly little thing I keep crying about <3

#49 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 02 January 2007 - 12:58 PM

Ne morem več iskati med papirčki, delčke svojega življenja, ki nikoli niso bili pomembni…sploh ne vem zakaj živim…v tej iluziji brez konca…v iluziji, ki nima začetka…toliko vprašanj in na njih odgovori…in za njimi še več vprašanj…ampak na koncu vedno isti odgovor…isto vprašanje…je vredno? Je vredno živeti? Trpeti? Ljubiti? A nismo samo ujeti v času? Vsak dan znova si lažemo v obraz in se pretvarjamo da smo popolni! Pa nismo! Ker smo samo ljudje…brez prihodnosti…zastavljamo si cilje, ki nimajo smisla…in nikoli jih ne bomo mogli doseči ker jih ne vidimo…ko misliš da je celo življenje v tvojih rokah…ko se ti zdi, da imaš vse pod kontrolo…pa ti usoda zaserje vse v kar si kdaj imel kaj upanja…ko si si želel, da bi bilo vse okej.

I wanna hug you for the one last time…
What you are, i don't care…
What sould I do?
I want those eyes…
I want this face…
Dreams of my life…
Tell me…
Where should I go…
To find you again?
Come back to me! Come back!
Coz if you come back
We'll never be apart again…


I WANNA

I wanna hug you…
Tear her from your arms…
I wanna love you…
Seperate your hearts…

I wanna kiss you…
The way you've never felt…
I wanna hold you…
Until this world has end…

I wanna see you…
When you are not with her…
I wanna tell you…
That you don't belong to her…

I wanna do…
The things she never could…
I wanna say…
Leave her! That is what you should…

I wanna be with you…
And noone else be with…
I wanna cherish you…
The way she never did…

I wanna call you…
That you're my only one…
I wanna hear you…
That I'm your sweetest one…

  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#50 z3a

z3a

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 02 January 2007 - 01:44 PM

metal*girl...lepo cry.gif
  • 0
Love-that silly little thing I keep crying about <3

#51 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 02 January 2007 - 02:27 PM

ten oops.gif kšy
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#52 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2007 - 07:55 PM

Ne mislim na prihodnost.

Če pomislim na jutri, me je strah.
Čutim tremo, bojim se stvari, ki se bodo zgodile in na katere nisem pripravljena.

Če pomislim na leto pred mano, me stiska v trebuhu,
ker ne morem vedeti, kaj prinaša in se ne morem skriti pred koledarjem.

Če pomislim na življenje pred mano ...
se mi zvrti in zrem v neskončno brezno neznanega, neizbežnega, neoprijemljivega, nepremagljivega, nepredvidljivega, neumrljivega, neustavljivega -
Pretežkega zame. In ne vidim smrti, ampak le željo po koncu.

________________________________________________________

Vem in nevem.
Vidim in nevidim.
Slišim in neslišim, čutim in nečutim, slutim in ... ?

Kaj je res?

________________________________________________________

Včasih sem se bala, da me ne maraš
in sem potrebovala besede
rad te imam, ljubim te.

Zdaj jih ne rabim več, ker čutim tvojo ljubezen.
In vem, da ti čutiš mojo, zato ti ne govorim
rada te imam, ljubim te.

To veva brez bremena besed.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#53 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 16 January 2007 - 06:39 PM

Ne veš kako boli,ko solza po licu zaradi tebe mi spolzi in kot jezero se oči napolnijo in solze po licih tečejo.Ne veš kako me boli,da me ne opaziš.Ne veš kako me boli,ko mi dušo mrcvariš.Ne veš,da zaradi tebe si režem žile,da zaradi tebe ne spim,da zaradi tebe se z mislijo nate zbudim.Preklinjam tvoje ime in oči;Ne veš kako me boli,ko ignoriraš me,ampak vedi,da to zadnjič je.Jokam za tvojimi besedami,ki kot nož režejo srce,ki ne vidi izhoda.Vidi le nož in kri sedaaj pa si predstavljaj kar se zgodi.Zaradi tebe si režem žile in priznamA RADA TE IMAM!!Nikar se ne delaj,da ti je žal zame,ker me več ni,ker vem,da govoril boš laži!!Ne pravi drugim,da rad si me imel,ker bodo vedeli,da lažeš.Sam pri sebi priznaj,da me sovražiš.Zdaj ti povem...tu ležim in pišem pesem,ki ni mojsterska in nima rim,vendar so tu zapisane moje zadnje besede.Naredim pet črtic... 1,2,3,4 in 5-to,ki je usodna.Škarje mi padejo po tleh in po licu mi solza spolzi.Ničesar več ne čutim,a vidi svetloboo.S krvjo je zapisano tvoje ime.Okrog mene postane temno in potok krvi,a mene med vami več ni!!!!!!!!! Hotel si, da plazim se za tabo po kolenih in plazila sem se.. Hotel si, da te prosim odpuščanje in prosila sem te..Hotel si, da se ponižujem in poniževala sem se..Hotel si, da izgubim svoj jaz in izgubila sem ga.. Zakaj? Ker ljubim te! Hotela sem, da me ljubiš, pa si me odrinil..Hotela sem se stisniti k tebi, pa si sT0Pil korak nazaj.. Hotela sem govoriti s teboj, pa si odšel..Zakaj? Zat, da si me prizadel? Če si želel ali ne.. Uničil si me.. Nič ni ostalo od mene. Le črepinje, ki jih nebon več ne bo mogel sestaviti.. Nisi se hotel zavedati, in se ne.. Tako pač ta svet je.. Če ljubiš trpiš, sreče nikoli ne doživiš.. Le tavaš in ko iščeš, najdeš je ne…prepozno je! Zdaj bom jaz zaprla vrata, zdrobila bom polovico svojega srca, a komu mar? Ne boš me več videl prositi in trpeti.. Ne bom začela znova živeti.. Ne bom morala znova začeti.. Ker da te bom pozabila bom morala umreti! ............................................................................................................................................................. wsak wečer predem zaspim.. primem w roko britwico.. pogledam si roko.. wprašam se zakaj... a odgowra ne poznam... preprosto zato ker ga ni... počasi zarežem w roko... čisto rahlo...potem wedno bolj globoko... kri se preliwa z mojimi solzami... za trenutek neham... še zadnič se wprašam... ali res moram početi to?? odgowor je preprost;JA moram... za trenutek čutim olajšanje... a izgine preden sploh dojamem da obstaja... in zarežem še enkrat... isto... kri teče po rokah počasi na tla... srce me peče... iz očeh tečejo solze...ena za drugo... mislila sem da bo s času bolše.. a je wedno bolj hudo... moji rezi so wedni bolj globoki... in enkrat si ne bom zarezala samo w roko... porezala se bom cela...cela...in bom umrla...sama...nobeden me ne bo widel...umrla bom tam...w swoji sobi...zrawen mene bo ležal list... na kateremu bodo z krwjo in solzam prelite 4 črke... črke twojega imena.. twoje črke... tebe ki ljubim bol kot wse drugo na swetu...in umrla bom... wedi wsaka brazgotina je bila za tebe...wsak wrez...wsaka solza... zakaj sem to delala?? odgowor je preprost ker te ljubim...in wedno te bom... oz. do minute ko bo napočil trenutek ko bo treba si wzeti žiwljenje... in še potem bom pazila nate... zaradi razloga..ki je preprost...Łjubim te ............................................................................................................................................................................. Preprosto ne vem več kdo sem.... Pogledam se v ogledalo...a nič ne vidim.... Nič..le žalosten obraz.... Žar z mojih oči je izginil....Prazne so... Zame ni prihodnosti..ye le se preteklost.... Ostala sem v trenutku iz katerega ne morem... Trenutku...ko sem te dokončno izgubila..... Oropal si me se tistega kančka sreče v meni... Dnevi...ki jih preživljam so mrtvi..... Globoko v sebi sem le se osamljena duša.... Duša...ki kriči po tebi..... V popolnih neznancih iščem vsaj del tebe.... V moji podzavesti si se vedno tu.... Smejiš se....a jaz jočem..... Le da ti tega ne slišiš...... Edino kar imam od tebe je pesem.... Le v njej sem te našla.... Ne najdem pa sebe....Ne najdem odgovorov... Enostavno sem tistega dne umrla.... Vem...da nisem jaz tista...ki je kriva za vse to... Ti si kriv..a ne obsojen... Ti bi moral trpeti...ti bi moral biti sam.... Imam le se upanje in neuresničljive sanje.... Sanje v katerih si ti... In upanje...da se sanje uresničijo.... Šele sedaj se zavedam kaj sem imela... In sedaj....ko tega nimam...sem nihče... Živim le se od spominov nate..... Diham tvojo nekdanjo prisotnost... Jem tvoje besede in tvoj smeh... Toda..ko tega ne bo več... ne bo več mene! ....................................................................................................................................................................... Izčrpana sem. Ne zdržim več. Podnevi živim v spominih nate.. ponoči v morah brez tebe.. ko zapreš oči, narediš temo v sebi.. takrat se v meni prižge peklenski strah.. kličem te.. iščem te v mislih.. v sanjah.. a nikakor.. nikakor te ne morem najti.. v sanjah si pred mano.. bolj ko stegujem roko po tebi, dlje si.. le kako naj te ujamem? Te primem za dlan.. le tega si želim.. da te ne bi nikoli izpustila.. nikoli nisem verjela, da bo to tako bolelo.. vsako noč te pogrešam.. jočem.. in solze se vsakič kar same ulijejo iz oči.. še zmeraj mi pomeniš vse.. si moja edina svetla točka.. luč na koncu tunela.. a tudi ta luč je vsak dan šibkejša.. izginja.. ko bo luč ugasnila bom jaz ugasnila z njo in s seboj vzela le spomine.. spomine nate in na naju.. LJUBIM TE!!

ps. ni moje delo:) k sreč hehe
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#54 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2007 - 08:04 PM

Joj žal, ampak meni je to prej ko kej drugega smešno. Neprimerno solzav sestavek, napisan s kupom wjev ipd biggrin.gif wsak wrez...wsaka solza... prov za se zjokat biggrin.gif

pa tudi takše stvari mi nekam narejeno, neiskreno delujejo. vse so si tko podobne. fake.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#55 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 17 January 2007 - 08:13 PM

Se strinjam s Heveo. Btw Hevea, tvoje so mi ful ful ful lepe.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#56 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2007 - 08:33 PM

QUOTE(Hevea @ 17. 1. 2007 - 22:04) View Post

Joj žal, ampak meni je to prej ko kej drugega smešno. Neprimerno solzav sestavek, napisan s kupom wjev ipd biggrin.gif wsak wrez...wsaka solza... prov za se zjokat biggrin.gif

pa tudi takše stvari mi nekam narejeno, neiskreno delujejo. vse so si tko podobne. fake.



Podpis! Preveč močne besede so uporabljene in se potem res vse neiskreno sliši, napihnjeno.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#57 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 17 January 2007 - 08:37 PM

ampak res čedali bol se mi zdi da folk s tem hoče pridobit sam pozornost...
lol!mam eno sošolko k se kao reže zato k jo sprošča...pa si nardi sam uno malo črtico da se lih tok pozna pol čez dan pa itak zgine...in mi govori kak jo to relaxera..no in dans smo šli dat kri pa je zganjala celo paniko u bolnc krčala pa nevem ka še vse k je misla da ji bojo zadel u veno...in pol jo tko primem pred usemi:"ženska ka ko se pa režeš pa vidiš svojo kri pa ni hudo? dj ne pretvarji se" pa je sam utihnla

ok res je da nemorm ocenjevat osebo po tem kar napiše...mogoče ma res te probleme sj js tut večkrat pišem nasplošno o lajfu...se mi zdi da sm tut eno podobno zgodbico objavla k sm jo sama pisala ampk še zmer se mi zdi da te punce k iščejo režitev v britvici, v resnic pa nimajo nobenih big problemou iščejo sam pozornost...
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#58 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 January 2007 - 06:59 PM

QUOTE(metal*girl)
iz očeh tečejo solze..



Slovenka ? Not. ohmy.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#59 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 18 January 2007 - 08:14 PM

laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#60 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2007 - 08:55 PM

QUOTE(Coco* @ 17. 1. 2007 - 22:13) View Post

Se strinjam s Heveo. Btw Hevea, tvoje so mi ful ful ful lepe.


Hvala oops.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users