Jump to content


Photo

Essence Oil Control Paper


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (10 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (4 votes [40.00%])

    Percentage of vote: 40.00%

  2. 4 (zelo dobro) (5 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [10.00%])

    Percentage of vote: 10.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 31 August 2006 - 08:04 AM

V moji torbici tile papirčki nikoli ne manjkajo! So super pogruntavščina, sploh za tiste, ki imamo masten T-predel in se nam nos rad sveti. Jaz ga uporabim enkrat dnevno, po navadi se mi po ene 8 urah nos mal zmasti in popivnam s temle papirčkom in stvar je rešena! Men pol to drži cel dan. Skratka, jst sem čist navdušena nad temi papirčki in v moji torbici sigurno ne bojo nikoli manjkali! Embalaža je taka cute in priročna (raje imam te kot tiste na rolco k jih moraš trgat)!

IPB Image

5/5
  • 0

#2 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2006 - 04:03 PM

Všeč mi je embalaža (ker je kjut in jo lahko daš v torbico), na voljo mi je pa kadarkoli. Je tudi poceni in kar 100 lističev je notr. Moti me pa to, ker popivna le za nekaj časa...

Ocena: 4
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#3 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 August 2006 - 08:59 PM

Super so-tanki ,vpojni, priročni, razen embalaže. Se ne pritožujem saj so poceni in učinkoviti.
Ocena:5
  • 0

#4 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 31 August 2006 - 09:18 PM

Hm, jaz mam mešano mnenje. Popivnajo maščobo dobro, ampak meni 1 papirček ne zadostuje za cel obraz. Embalaža se malo težje odpira (vsaj jaz mam te probleme). Ampak v končni fazi, glede na ceno, je zadeva kul.

5/5
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#5 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2006 - 10:24 PM

Super listki, res lepo popivnajo maščobo. Sicer se zna zmastit nazaj, ampak itak jih je 100v paketu za 300 tolarjev (al kolko), tako da ni panikle biggrin.gif Embalaža res ni najbolj posrečena, meni rpedvsem zato, ker mi tej listki letijo na vse tsrani, ko jo odprem. Tiste za trgat se morme pa še naučit odtrgat smile.gif

5
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#6 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 27 May 2007 - 05:15 PM

tole sem tud jz nabavla. embalaža je res ful lepa, kot že povedano. =) za čelo in nos porabim 2-3 papirčke in lepo popivna ampak mi ne drži dolgo. škoda, ker drugač so fajn.

4/5
  • 0

#7 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 29 May 2007 - 07:19 PM

no še ena zadovolna uporabnica teh listkov. mam jih že eno leto in jih kr noče zmankat biggrin.gif mam pa une k ti jih ni treba trgat. Men trenutno kr fajn služjo, sam zj itak uporablam še l'occitanov sivkin fluid in ni šasn de se začnem svett. Skratka zlo uporabna zadeva, res pa je de mal smešn včas zgleda k si z unim tapkaš po obrazu (: še vseen pa za tako ceno dobiš velik več kot si pričakoval tako da si zasluž najvišjo oceno.
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#8 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2007 - 10:00 PM

Ja, res dobra in zelo priročna zadevščina.
Škoda le, ker je učinek bolj kratkotrajen.

4/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#9 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 July 2007 - 04:31 PM

QUOTE(Blondi @ 31. 8. 2006 - 22:18) View Post

Hm, jaz mam mešano mnenje. Popivnajo maščobo dobro, ampak meni 1 papirček ne zadostuje za cel obraz. Embalaža se malo težje odpira (vsaj jaz mam te probleme). Ampak v končni fazi, glede na ceno, je zadeva kul.
5/5


^^ Kot da bi prišlo iz mojih ust. smile.gif Oz. iz pod mojih prstov. smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users