Jump to content


Photo

Krema za roke


  • Please log in to reply
622 replies to this topic

#581 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2013 - 09:47 PM

Prosim, deklice :P

 

:w00t2:  :thanks:


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#582 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 January 2013 - 10:01 PM

Jaz sem seveda še naročila tisto ta drugo. :ninja:


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#583 Bea

Bea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 302 posts
  • Gender:Female
  • Interests:music, animals, travel, books, computers, shopping ;-)

Posted 23 January 2013 - 11:20 PM

imam balzam za roke Aldo vandini in mi ni všeč. Preveč je parfumiran, pa tudi rok mi ne navlaži za dolgo.


  • 0

#584 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 19 March 2013 - 11:34 AM

Jaz sem seveda še naročila tisto ta drugo. :ninja:

Že preizkusila? : )

Jaz ostajam pri Eucerinovi z ureo, zvečer pa čez obvezno Scheller ognjič, edina, ki mi čez noč pozdravi suhe roke (razpokane do krvi). Pri vseh ostalih kremah se učinek izgubi prvič, ko si umijem roke.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#585 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 20 March 2013 - 07:52 PM

Ste tiste, ki imate noro suhe roke, že poskusile, da si jih bi ful malo mazale (pač ja, premalo), samo da bi bilo mogoče na dolgoročni rok boljše? V smislu, da se je koža malo razvadila...

 

Jst sem si dolgo časa skooz ustnice mazala, pa roke tudi, zdaj si pa oboje zelo malokrat, pa so vseeno čist kul :).


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#586 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2014 - 12:43 AM

A je katera v zadnjem času videla kje Schellerjevo ognjičevo kremo? V DM-u je že nekaj časa niso dobili, v Mullerju je tudi nimajo. Upam, da ne gre iz prodaje...


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#587 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 January 2014 - 08:35 AM

Za Schellerjevo ne vem, ampak ognjičevo kremo za roke ima tudi Hofer in meni je bila ena izmed boljših krem.


  • 0

#588 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2014 - 10:31 AM

Meni je pa Schellerjeva ognjičeva res the best, jo že dolga leta skoraj izključno uporabljam. Bom šla pogledat še v Tuš drogerijo, pa še v kakšno lekarno mogoče, ker v vseh lekarnah niti nimajo njihovih izdelkov. Sicer pa bom morala nekaj drugega najti. Mogoče res tole Hoferjevo.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#589 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 March 2014 - 12:32 AM

Obveščam, da je moja favoritka pri negih rok že nekaj časa Lancome Nutrix Royal Intense Nourishing & Restoring Hand Cream. Prvič sem jo kupila

bolj ali manj ''pod prisilo'', a se je nakup izkazal kot za enega najboljših ever. Seveda sem bila do nje še bolj kritična, ker je po sestavinah čist povprečna,

nobenih presežkov, predvsem pa ni poceni. Na začetku sem jo uporabljala le tu in tam in sem opazila občutno razliko med efekti po uporabi različnih krem.

Ta krema mi je precej poškodovano in ziritirano kožo sanirala čez noč in sicer je bila zjutraj zelo mehka in (p)ozdravljena. Po drugih kremah (pa so vse

sestavinsko zelo dobre, nekatere celo nadpovprečne) je bilo stanje slabše, koža je še vedno bila groba, rdeča. Po tej pa nič. Tudi prijetna je za uporabo,

take fine, mazljive konsistence, fajn se vpije (!), pa zelo lepo diši. ''Luksuzen'' izdelek, ki deluje.

Lancome-Nutrix-Royal-Mains-Intense-Nouri
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#590 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2014 - 09:40 AM

A ti je boljša od tiste Yes Nurse kreme?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#591 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 March 2014 - 10:34 AM

Ja!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#592 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 22 January 2015 - 09:46 PM

Super izdelek!

http://www.urgo.si/i...-kozne-razpoke/

V hladnih mesecih imam kronično razpokano kožo na konicah prstov rok, dosedaj sem mazala z Bepanthenom in zaščitila z obližem. Zgornji gel je veliko bolj učinkovita rešitev.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#593 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 November 2017 - 07:23 PM

Ne morem dovolj pohvaliti te kreme za roke. Ne samo da učinkovito nahrani kožo, po nanosu izgledajo roke prav spolirane in čisto gladke, hkrati pa niti malo ne masti, kar jaz pri ostalih kremah za roke sovražim (vedno si zato namažem samo hrbtno stran dlani) in krasen naraven vonj kariteja in marula olja ima. Tekstura je gosta in ima rahlo silikonski občutek, razmazuje se lepo in ekspresno vpije.

Z možem sva verjetno porabila že 10 tub, s to se nobena druga ne more primerjati. Jaz opažam tudi izboljšanje kvalitete nohtov in veliko manj suho obnohtno kožico. Edini minus je, da tuba ni večja, ker jo kar hitro porabiva, po drugi strani pa ne zasede veliko prostora v torbici. Stane drobiž, naročam pa jo na Feelunique in iHerb, ponavadi ob vsakem naročilu vsaj eno vržem v košarico. Upam, da je še dolgo ne bodo dali iz prodaje ali spremenili formulacije. 

 

Palmer__039_s_Shea_Formula_Hand_Cream_60


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#594 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2018 - 09:15 PM

Po nekajkratni uporabi te Palmer`s kreme pred spanjem pa jaz lahko rečem, da se zame ne more primerjati s Schellerjevo ognjičevo, ki jo uporabljam že leta.

Res je, da je kar hranilna, ima prijetno teksturo in se hitro vpije, ampak jaz imam naslednji dan suhe in hrapave roke. Aja, pa vonj ima meni preveč močan.

Schellerjeva krema je pa bolj gosta in težja od te in se tudi malo težje razmaže (ni pa ultra mastna), kar pa me ne moti, saj jo nanesem pred spanjem. Roke mi tako nahrani, da pozimi čez dan sploh ne rabim kreme, kar mi je super, saj mi čez dan ne paše si mazati rok.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#595 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 12 December 2019 - 06:40 AM

Katero kremo za roke, ki se dobi v DM-u, priporocate? Jaz sem do sedaj uporabljala eno svedsko lekarnisko in sem pred dnevi razrezala embalazo, da sem ven pobrala zadnje mrvice, zdaj mazem neko bedno sinteticno ultra lahko z zanic sestavinami, ker je edina stvar, ki sem jo imela, pa je koza na rokah res uboga. Nekaj hranilnega bi in da se relativno hitro vpije ter da ni tistega obcutka, ko si umijes roke, da je krema naredila samo zacasen film na kozi, ni pa se vpila. Ce kdo ve, kaj mislim, jaz imam pri kremah velikokrat tak obcutek. :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#596 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2019 - 07:47 AM

Jaz že leta uporabljam Baleino z ureoo, mi je res zakon, pri meni urea dela čudeže na koži.
Pozimi sicer zvečer namažem čez še Schellerjev ognjič, ker so moje roke zelo občutljive na vsak mraz.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#597 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 12 December 2019 - 10:21 AM

Meni je sestra lani kupila tole, in mi je fina, vpije se hitro, nahrani, imam fino gladko kožo po njej. Si jo pa čez dan bolj skromno odmerim, večkrat se zgodi, da se namažem pred spanjem in mi to zadostuje. 

alkmene-intensive-hand-cream-bio-olive-7

 

Balea urea sem tudi imela, ampak mi ni bila nič posebnega, res pa je, da ima redko kdaj ultra ubogo kožo na rokah. 

Dr. Scheller je imel enkrat neko roza kremo, ki mi je bila vrhunska, pa so jo nehali delat. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#598 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 December 2019 - 10:48 AM

jaz kupujem od lokalne izdelovalke,  Naturalina, negovalna krema za roke. Res mi je top krema, najboljša do zdaj.


  • 0

#599 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2019 - 10:57 AM

Jaz že leta uporabljam Baleino z ureoo, mi je res zakon, pri meni urea dela čudeže na koži.
Pozimi sicer zvečer namažem čez še Schellerjev ognjič, ker so moje roke zelo občutljive na vsak mraz.

Jaz imam tudi to.


  • 0

#600 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 December 2019 - 10:59 AM

Weleda z ognjicem.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users