Jump to content


Photo

Netflix


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15070 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 05 May 2020 - 01:14 PM

Po novem imam netflix. Vem da je cel kup tem za razlicne serije, pa me zanima kaj pa na netflixu spremljate, tiste ki ga imate?
Zaenkrat sem izgubljena v poplavi stvari :)
  • 0
 

#2 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 05 May 2020 - 01:18 PM

Kaj je že to? So kakšni risani filmi tudi gor, novejši?


  • 0

#3 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 05 May 2020 - 01:45 PM

Meni je Netflix super, najboljse od teh ponudnikov za gledanje serij/filmov itd.

Jaz sem v zadnjem casu pogledala recimo Locke&Key, Dark pa Breaking Bad, prej se nikoli nisem lotila te serije. Odvisno je kaj te zanima, so itak vsi zanri gor in se za vsakega nekaj najde.
Rada gledam se dokumentarne filme/serije, v spominu mi je ostala Chasing Coral, kaksni kuharski recimo MasterChef pa o potovanjih - nazadnje sem si pogledala o Islandiji.

M tudi risani filmi so.

Meni je res super, si sploh ne predstavljam vec loudanja s Partisa po cele dneve. Samo odpres in gledas takoj, luksuz. :D
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#4 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 05 May 2020 - 01:48 PM

Potem je verjetno plačljivo?


  • 0

#5 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82473 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 May 2020 - 01:56 PM

Mene pa Netflix sploh ne gane, sva ga imela pred leti, ko je bil zastonj en mesec (večkrat imajo to akcijo, mislim da je bila tudi v tem času) in zaradi slabe selekcije nisva skoraj nič gledala. Imava sistem HTPC, ki je zakon, gor pa na stotine filmov in serij. Stal je sicer ok. 450 € takrat.

Emily, saj je vse zloudano v nekaj minutah, tudi če imaš povprečno hiter internet.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#6 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16923 posts
  • Gender:Female

Posted 05 May 2020 - 02:01 PM

Midva zaenkrat nisva razmišljala o nakupu naročnine za Netflix. Zadnje čase skoraj ničesar ne gledava, jaz gledam 1-2 serije sproti, ko prihajajo deli ven. 1-2x/teden, ko se lotiva kaj pogledat, pa Partis res povsem zadostuje. Ne vem, koliko časa vam ostaja za gledanje, da bi bilo sprotno loudanje lahko problem. 😁
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#7 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 May 2020 - 02:02 PM

Ta 'akcija' je stalnica, kolikor vem.
Jaz rada gledam Explained. Pa zdaj bom morala se Tiger Kinga ocitno. :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#8 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15070 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 05 May 2020 - 02:31 PM

Jaz sem vzela en mesec zastonj. M, razsirjena shema je 12 e na mesec.
Ampak itak dobim razsirjeno shemo od M prijatelja, bomo delili in bova placevala 3e/mesec.
Zanimajo me drame pa komedije :D
Enkrat sem zasledila working moms...je to za kaj?
Drugace pa loudnit film pri nas traja 2 minuti.
  • 0
 

#9 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 May 2020 - 03:17 PM

Midva se skoraj samo Netflix gledava. 1 mesec je zastonj, potem pa je placljiv. Mislim, da je v CH stane mesecna narocnina 12chf, kar je toliko kot eno pivo v gostilni. Res zanemarljiv znesek. Povrh vsega je enostavno & legalno, vsebin pa je tudi vec kot prevec. Serij itak, le pri filmih bi lahko bila malce boljsa selekcija, predvsem novejsih.

Sicer imajo v razlicnih drzavah razlicne vsebine, ki se spreminjajo, ampak vseeno nekaj naslovov serij, ki jih najdeš na Netflixu CH: Casa del Papel (oz Money Heist), The Witcher, Spy, Breaking Bad, Better Call Saul, Vikings, The Crown, The English Game, Narcos, Narcos: Mexico, Peaky Blinders, Godless, Lovesick, Sex Education, Friends from Collage, Bodyguard, How to Sell Drugs Online (Fast), The End of the Fucking World, Sense 8, The Good Place, Santa Clarita Diet, Modern Family, The Big Bang Theory, Outlander, Friends, Altered Carbon, Dark, When They See Us, Cable Girls, Black Mirror, 13 Reasons Why, Russian Doll, Alias Grace, Spinning Out, How to Get Away Away With Murder, Suits, Elite,El Chapo, Fargo,Club de Cuervos,The Fall, Master of None, Orange is the new black, The Last Kingdom, Americans, The Valhalla Murders, Jane the Virgin, Designated Survivor, Broadchurch, Limitless, Brooklyn Nine-Nine, Glow, in se in se.


Potem fajn so tud njihovi dokumentarci. Naj so mi tisti o naravi in živalih (npr. Our Planet). Trenutno spremljava Babies in par sportnih (The Last Dance, Maradona in Mexico & Sunderland till I die). Making of Murderer je bil tud zanimiv. Pol so fajn tudi Chief’s Table in The Story of God (z Morganom Freemanom).
Od filmov so mi kul njihovi cheezy no brainer praznicni filmi. Za takrat ko potrebujes res nekaj ultra lahkotnega in trashy.
Pol imajo par ful fajn stand up nastopov. Ob Kaya Yanar in Reiz der Schweiz sem crkovala od smeha.
  • 0

#10 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82473 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 May 2020 - 03:41 PM

Očitno je zdaj drugače, pred 5+ leti je bil mogoče enkrat letno en mesec zastonj ali še to ne, izbira serij in filmov pa porazna.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#11 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 05 May 2020 - 03:52 PM

Jina jaz loudat tako ali pa tako ne morem vec, drugace bi dobila kazen.
Tistih 12€ na mesec ze prezivim. Poleg tega placujeva sele 2 meseca, prej smo si delili racun s fantovim stricem in sva zastonj gledala. Meni se ponudba zdi res ok, vcasih celo prevec, ker ne morem zbrat kaj bi sploh gledala. Je pa ponudba razlicna od drzave od drzave kot je Kalypso napisala. Midva imava se Sky, ampak je Netflix res veliko boljsi, vec gradiva za pogledat.

Modern Family je se fajn za sprostit se obcasno, ker so tudi kratke epizode po 20 minut.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#12 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 May 2020 - 03:57 PM

Midva si tud deliva racun z mojim bratom.
Pa fajn mi je, da si lahko dolocene vsebine downloadas na tablico ali telefon in gledas tudi takrat ko nimas interneta. Midva sva si na ta nacin l. 2018 krajsala kar nekaj ur na letalih brez entertainmenta in letaliscih.
  • 0

#13 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 May 2020 - 06:20 AM

Ima podnapise?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#14 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 06 May 2020 - 08:23 AM

Ima.

Midva tudi posojava svoj račun še mojim,(gledajo bolj malo, bolj kot ne samo brat) in t&t (še iz boljših časov).

Ta offline funkcija je res super za na pot.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#15 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 March 2023 - 11:18 AM

Ste že zasledile novico o spremembi politile glede podračunov? 

Jaz sem jo šele danes (res živim pod kamnom nekje) in glede na to, da dejansko živim na dveh naslovih bom morala razmislit, ali bom lahko obdržala vsaj dva računa nekako (enega pri meni in enega pri D)

Drugače bo pa on mogoče svojo naročnino sklenil


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#16 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 March 2023 - 11:26 AM

Ja, mi se tudi šlepamo na naročnino od K.polsestre, mislim, da je ona pošerala med 3 druge uporabnike svoje geslo. Ne vem, kaj bo na  koncu. Sicer ga ful malo gledamo, vmes sem sklenila še naročnino za Disney in K. tam pogleda precej teh risank, vse v angleščini, kar mi je super. 


  • 0

#17 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 10 March 2023 - 07:53 PM

Ste že zasledile novico o spremembi politile glede podračunov? 
Jaz sem jo šele danes (res živim pod kamnom nekje) in glede na to, da dejansko živim na dveh naslovih bom morala razmislit, ali bom lahko obdržala vsaj dva računa nekako (enega pri meni in enega pri D)
Drugače bo pa on mogoče svojo naročnino sklenil


Čakaj kaj?
  • 0

#18 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 10 March 2023 - 08:34 PM

Jaz tudi nič ne vem o tem 🤔
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#19 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15070 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 10 March 2023 - 08:38 PM

Pole ste tudi pod skalo :D
  • 0
 

#20 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 11 March 2023 - 02:33 AM

Ok, ampak kje to berete? Jaz sem uspela samo tole izbrskat, pa ne bomo NL ali Slo na seznamu zaenkrat.

https://about.netfli...date-on-sharing
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users