Jump to content


Photo

Tablete za lase, kožo in nohte


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#21 Zazi

Zazi

    sramežljivec

  • Člani
  • 79 posts

Posted 10 August 2006 - 05:31 PM

QUOTE(*Tia*)
QUOTE(Zazi)
Js sm jemala Fitoval, sm bla razocarana ko sm ugotovila kolk e-jev je notri, rezultata pa nbenga. sploh.



E-jev???!!! blink.gif blink.gif ...a ni to tisto kaj je full škodlivo?....in zakaj dajo to v tablete ki naj bi ble vitaminske? ermm.gif ..a fitoval res ni pomagal?..ker jas ga zdej jemlem..pa upam da bo kaj učinka.. smile.gif
jup, e-jev in to tistih tanajbolj skodljivih blink.gif meni niso nic pomagal.... vsaj ne da bi opazla. mogoce pa tebi bojo. js sm dala eno skatlico skozi.
  • 0
I love you and you love me and that's all that counts.

#22 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 11 August 2006 - 05:22 PM

Tia pa Claudja hvala vama biggrin.gif
Pa Claudija men so una zdravila (kreme) od zdravnika pomagale sam bi pa rada, da tud pol ne bom mela mozoljev, ko se bom nehala mazat. Ker baje je tko, da ko se nehaš mazat se ti spet spustijo al kok že ... ermm.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#23 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 11 August 2006 - 05:51 PM

ja to je res...tko kot pri KT..ko jih jemleš se mozolji ne pojavlajo..ko pa nehaš..pa jih maš vseeepovsod..vsai pri večini primerov je tko... ermm.gif
  • 0

#24 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 11 August 2006 - 06:26 PM

Ja zato sm pa htela kakšne tablete jemat, da se mi ne bojo spet pojavli.
Pa sej bom vprašala zdravnika, ker itak mislim it k njemu, da mi pove kaj je s temi madeži - joj zakaj nimam zdravnice, k bi to bolj razumela?? ermm.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#25 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 11 August 2006 - 07:51 PM

učasih pa mogoče zdravniki celo bolj razumejo,'...lahko pa uprašaš tut zdravnico tvoje mame.... wink.gif
  • 0

#26 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 11 August 2006 - 07:57 PM

Ja maš prav - ko sm bla pri nadomestni zdravnici, ker zdravnika ni blo mi je rekla:"ja glede pudra pa teh prekrivnih stvari pa tko-ne smeš se mazat čeprav so mozolji grdi in ne moreš pomagat pa las ne met na obraz"! Zdravnik je pa reku, da naj najdem neki, ko mi ne bo pokvralo kože in da ni dobro, če se mažem vsak dan. Tako da v tem primeru je on boljše razumel ampak vseeno bi mela kako zdravnico ker mi ne fajn pred zdravnikom, sploh naslednje leto, ko bo (če bo) sistematski ko mu bom mogla o menstruaciji govorit oops.gif oops.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#27 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 11 August 2006 - 08:15 PM

hm..pol pa povej mami tvoj problem..pač da ti je nerodno pred zdravnikom pa to..pa menjaj zdravnika..sei to tut gre....če ti je majn nerodno pred zdravnico?..menjaj..zakaj pa ne.... wink.gif
  • 0

#28 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 11 August 2006 - 08:31 PM

QUOTE(*Tia*)
ja to je res...tko kot pri KT..ko jih jemleš se mozolji ne pojavlajo..ko pa nehaš..pa jih maš vseeepovsod..vsai pri večini primerov je tko... ermm.gif


uuuM...ni nujno...ponavadi če se mažeš z zdravniškimi se ti za dalj časa spuče...vsai po izkušnjah drugih. Preberi si malo po forumu...

Glede zdravnikov/zdravnic: naty mei v glavi da tut zdravniki so zato da ti pomagajo. Valda da so poučeni o tem da majo punce menstruacijo nebo se mu nič čudno zdelo...vsaki drugi pacient je ženska tak da ti boš samo ena izmed mnogih. Dobro mu razloži svoj problem.

Ko boš šla k ginekologu tut neboš lih mogla izbirat...lahko da te bo mel moški.
  • 0
Memento mori.

#29 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 11 August 2006 - 08:34 PM

QUOTE(Claudija)
QUOTE(*Tia*)
ja to je res...tko kot pri KT..ko jih jemleš se mozolji ne pojavlajo..ko pa nehaš..pa jih maš vseeepovsod..vsai pri večini primerov je tko... ermm.gif


uuuM...ni nujno...ponavadi če se mažeš z zdravniškimi se ti za dalj časa spuče...vsai po izkušnjah drugih. Preberi si malo po forumu...

Glede zdravnikov/zdravnic: naty mei v glavi da tut zdravniki so zato da ti pomagajo. Valda da so poučeni o tem da majo punce menstruacijo nebo se mu nič čudno zdelo...vsaki drugi pacient je ženska tak da ti boš samo ena izmed mnogih. Dobro mu razloži svoj problem.

Ko boš šla k ginekologu tut neboš lih mogla izbirat...lahko da te bo mel moški.


prvo..na foromu sm prebrala...da ko nehaš jemat KT se ti po kakih 2-3 mesecih pojavijo mozolji...

drugo..ginekologa lahko izbereš sam...tako da lahko izbereš al boš meu moškega al pa žensko... wink.gif
  • 0

#30 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 11 August 2006 - 08:50 PM

1. Nisem govorila samo o KT ampak nasploh.

2.Ne vedno... ermm.gif Ko je kai ful nujnega niti ne. Ok ampak to je OT nebom o tem več.
  • 0
Memento mori.

#31 Zazi

Zazi

    sramežljivec

  • Člani
  • 79 posts

Posted 11 August 2006 - 10:03 PM

QUOTE(Claudija)

Ko boš šla k ginekologu tut neboš lih mogla izbirat...lahko da te bo mel moški.
a to pa ni res. pa še kok lahko zbiraš! laugh.gif
  • 0
I love you and you love me and that's all that counts.

#32 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 12 August 2006 - 09:36 AM

Ja upam da lahk ...
Ja Claudija prav maš to je OT pa ne smemo več o tem biggrin.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#33 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 26 August 2006 - 06:58 PM

kaj pozna katera kakšne tablete, ki bi naj "pospešile" rast las?
pa brez kakšnih škodljivih snovi ermm.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#34

  • Guests

Posted 12 December 2007 - 10:32 PM

Zadnje case se mi ful lomijo nohti. Ze prej so se mi, samo ko so pac zrasli dolgi in ce jih nisem posebej negovala, zdaj se mi pa ze kratki lomijo, kar pomeni, da mi nekaj ocitno manjka smile.gif Ideja, da bi jedla vitaminske tablete mi ni vsec, torej me zanima, katera hrana vsebuje predvsem vitamin B, ki bi malo izboljsal stanje?? Pa ne rect kvas.. s twm sem se ze ubadala in se dolocla za ne, ker mi gre prevec na bruhanje ob tem smile.gif
  • 0

#35 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16913 posts
  • Gender:Female

Posted 21 December 2007 - 06:58 PM



Kaj pa če bi poskusla pivski kvas? Je sicer v tabletah, sam so naravne, recimo Tartex, kjer je 100 % pivski kvas. Vsebuje pa celoten kompleks vitamina B, še posebej B1, se mi zdi.
Jst jih jem, pa mi je čist navadno, nohti so trdni ful ful (: Pa tud majhne okrogle tabletke so, verjetno ne bi povzročalo veliko težav pri "goltanju".
Odločitev je tvoja. wink.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#36 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 21 December 2007 - 07:46 PM


Ja jaz tudi jem kvas, samo da je v kapsulah, od Biofarme. Meni ga ni težko spiti. Moram rečt, da so se mi nohti res popravli, manj se lomijo.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#37 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 November 2008 - 12:33 PM

Včeraj sem kupila tablete za lase FidiVal. Ima katera z njimi izkušnje? Povejte mi, ali se je res po njih poznala rast las? Ali je to sam lari fari.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#38 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 13 November 2008 - 12:45 PM

Baje, da se te Fidival Retard tablete za lase najbolš obnesejo v kombinaciji z tistimi za nohte Fidibiotin. Pa še to po dvomesečni uporabi... Sicer ne vam kaj ti pričakuješ od njih - hitrejšo rast las ali bolj goste in močne lase. Hitrejše ti pač lasje ne bodo rastli, razen če si do zdaj vnašala v telo res premalo vitaminov in mineralov, potem se bo tudi tukaj malo poznalo. Js sem edino opazla, da mi je po jemanju teh tablet pognalo zelo veliko novih las. Trenutno pa jemljem tablete za lase, kožo in nohte od Natural Wealtha in se mi zaenkrat bolj dopadejo.
  • 0
Why so serious?

#39 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 November 2008 - 12:49 PM

Pomoje imam jaz premalo vitaminov in mimneralov v sebi. Enkrat sem že naredila kuro s tabletami od Krke Fitoval (cca 10 let nazaj), sedaj sem spet probala pa mi je po njih slabo, zato sem tudi kupila te druge. Te, ki jih jemlješ ti mi tudi ne odgovarjajo (sem jih tudi že sprobala).


  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#40 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 13 November 2008 - 02:54 PM

Fitoval so jih pa umaknili iz prodaje....pojma nimam zakaj huh.gif
  • 0
Why so serious?




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users