Jump to content


Photo

LITE RAM postopek


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 April 2006 - 10:04 PM

Torej, zanima me kaj menite o Lite Ram postopku, ter posledicah na laseh - učinkuje, ne, dodatno uniči lase, ...?
Gre za postopek, kjer ti lase obdelajo z aminokislinami, lasje se "zaprejo", zgladijo, odebelijo, poveča se volumen las... Cene pa ne vem...
Anyone?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 April 2006 - 10:09 PM

Prvič slišim, ampak deluje mi izredno interesantno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 12 April 2006 - 10:15 PM

kolkor jaz vem so lasje res lepši,kot prerojeni,vebdar le za kak mesec,potem je pa še hujše
v nasprotnem primeru bi jaz prva tam sedela biggrin.gif
  • 0

#4 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 April 2006 - 08:06 AM

Za tole sem že slišala, ena je govorila, da si je dala to narest (tle ena frizreka) in da je bilo o.k., če jo bom kej vidla jo bom vprašala.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#5 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5726 posts
  • Gender:Female

Posted 13 April 2006 - 08:16 AM

sem sprobala. postopek je tak, da ti v mokre lase včešejo neke preparate z amnikokislinami (najprej z dolgimi, potem z kratkimi), potem pa te posadijo pod posebno lučko, ki naj bi iz teh aminokislin ustvarila keratin, ki je sestavina las (vsaj tako mi je bilo povedano). Rezultat: lasje so res bolj svetleči, gosti (ne, da bi ja zo potrebovala) in na dotik bolj gladki. ampak nisem opazila, da bi imela "nove" lase in ne glede na obljube, je bila uporaba balzama in mask še vedno nujnost, ker drugače nisem mogla las razčesat. ker stvar ni tako poceni (lani sem dala okoli 15000 za srednje dolge lase) in je treba na vaskih par mesecev ponavljati postopek, sem se odločila, da ne bom več delala tega.
rezultat je pohvalen, ampak res nisem imela vau občutka. sedaj pač lase bolj negujem z vsemi negovalnimi pripomočki (maske, dobri šamponi,...) in se mi zdi bolje.
  • 0

#6 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 April 2006 - 06:12 PM

supergirl: Torej ti vse skupaj ni uničilo las? Od nekaterih deklet na drugih forumih sem slišala nekaj graj, da so imele uničene lase (samo večina jih je imela uničene že pred "posegom"), drugače pa večinoma res samo pohvale.
Tudi uporaba mask in balzama je zelo relativna, ene so dodatno nego potrebovale, druge ne; že iz preventivnih razlogov jaz brez maske in balzama ne bi šla nikamor biggrin.gif .
Ja, malce je drago... Mogoče bi šla probat nekako po poletju, ko bomk bolj pri denarcih...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#7 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5726 posts
  • Gender:Female

Posted 13 April 2006 - 11:04 PM

ne morem rečt, da mi je uničilo lase, ampak nekaga bajnega učinka pa tudi ni bilo videt. dva meseca po tem je moj frizer še vedno jamral o tem kako imam suhe lase oz. sploh ni opazil, da naj bi imela kao izboljšane lase. tako, da.... za probat mogoče je, bajnih učinkov pa ni za pričakovati!
  • 0

#8 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 14 April 2006 - 01:42 PM

Jst sm si tut nardila ta tretman za lase, že kr doug nazaj, pa tut nism kakšnega posebnega učinka vidla , res je da so bli lasje ful bolj sijoči, ampak res mislim da ni glih nevem kaj ta postopek! Pr moji frizrki sm zanj plačala 13.000k
  • 0
Posted Image

#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 November 2008 - 11:30 AM

Jaz se sedaj odločam za ta postopek. In me res zanima kaj bo prišlo ven. Bojim pa se, da ne bojo spet uničeni.... oz. čez dva tri mesece enaki, kot so sedaj.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#10 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 November 2008 - 12:08 PM

Slabši bi jaz rekla ne morejo bit, tiste aminokisline so čisto ok zadevice, pač "beljakovine", ki naj bi okrepile las, kot meni pravi mestna logika podkrepljena z srednješolskim znanjem biologije biggrin.gif .

Pa niti ni tak fejst drago, če pomisliš da ene punce dajejo 60-80€ pri vsakem obisku frizerja.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#11 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 17 November 2008 - 10:49 PM

Ko imaš totalno zjebane lase (ne samo iszušene, ampak konkretno prestrukturirane, štrleče, čigumijaste, metlaste, polomljene in trde ko kamen) ti po mojih izkušnjah pomaga samo ČAS, da ti dodobra prerastejo ... Ali pa si jih ful na kratko postrižeš. Zase vem, da ko mi je trajno ravnanje total zjebalo in polomilo lase (to je taka katastrofa iz las bla, da ne morem opisat, sploh ne moreš verjet. če ne vidiš), mi je pomagalo samo, da sem skoraj 2 leti čakala in vsak mesec postrigla 1 5 cm ... Zdaj so končno že nekaj časa po dolgem času spet podobni lasem, ne metli, spet mehki, celo nekaj leska imajo in se ne cepijo. LITE RAM-a si jaz ne bi upala it delat, ne upam si več eksperimentirat preveč na svoji glavi.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users