Jump to content


Photo

subrina professional keratin lotion


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 tyna

tyna

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 170 posts

Posted 12 December 2008 - 10:43 AM


Keratin Lotion for Intensive Hair Care
Keratin losjon je specialen izdelek, namenjen intenzivni negi las takoj po postopku trajnega kodranja, oksidativnega barvanja ali beljenja las. Vsebuje visoko koncentracijo keratina, ki prodre v notranjost las, kjer dodatno utrdi razcepljene keratinske vezi. S tem znatno okrepi strukturo ter izboljša lesk, prožnost in česanje las. Izvleček sončnice dodatno zgladi in obnavlja poškodovane lase.

Sem bila zdej v trgovini, pa sem zagledala tale proizvod(Keratin losjon je specialen izdelek, namenjen intenzivni negi las takoj po postopku trajnega kodranja, oksidativnega barvanja ali beljenja las.)

Zanima me, kako se to kaj obnese? kaksen efekt ima?
  • 0
Solo l'obbedienza dà il diritto a governare.

#2 Bootylicious

Bootylicious

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts

Posted 12 December 2008 - 12:08 PM

kje pa si to našla v trgovini? kolikor vem bi se naj dalo dobiti samo pri frizerjih.
Sicer ne vem kako se obnese, je pa keratin dober za lase, da se toliko ne cepijo. Pa da ni dobro pretiravati s tem
  • 0

#3 tyna

tyna

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 170 posts

Posted 12 December 2008 - 02:47 PM

V trgovini od ilirje, na tržaški. Ni dost drago, nekaj pod štiri evre.

  • 0
Solo l'obbedienza dà il diritto a governare.

#4 Bootylicious

Bootylicious

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts

Posted 12 December 2008 - 07:32 PM

ni drago, samo mi je predaleč. nisem iz lj.
če si boš kupila poročaj

  • 0

#5 tyna

tyna

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 170 posts

Posted 13 December 2008 - 09:35 PM

Torej, sem ga kupla pa tud probala. Morem rec da mi je kr vsec. Lasje so ful mehki( na koncu sem sicer uporabla tud balzam).
Postopek je bil sledici= Sem si umila lase, zatem sem nanesla ta losijon in po 10min so bili lasje kar mehki(se preden sem splahnila zadevo). Zatem, sem nanesla se balzam in lepotna kura je bila popolna:)
Ne vem kok v tem trenutku steje placebo ucinek, sam mam feeling , da res pomaga.
Drugac pa mislim, da se ga da dobit, sam pri frizerju al pa v trgovini od ilirje. Slednja varjanta mislim, da je bolj poceni( okol 3.80eurov)

A ja, v trgovini, je tud en oddelek, kjer pise "samo za frizerje" in v tem oddelku lahko kupujes sam, ce jim pokazes obrtno dovoljenje.
Sam na sreco veliko izdelkov iz tiste enote je razpolozljivih, tud za nas "ne frizerje"( npr, razne keratinske maske, pa fluidi za varovanje pred toploto in itd...)

Za tiste , ki se se posluzujejo klas silikonu morem rec, da ga majo zdej v akciji za okol 4.15( neki takega). Drugac je v raznih mullerjih neki cez 6.
  • 0
Solo l'obbedienza dà il diritto a governare.

#6 Bootylicious

Bootylicious

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts

Posted 15 December 2008 - 12:04 PM

super thumbup.gif
jaz bom najbrž šla na lov za frizerjem, ki ima ilirijo. Upam da imajo koliko toliko normalno ceno, ker v trgovini je res poceni.
Pa ne tem forumu sem zasledila, da se s takimi maskami naj ne bi pretiravalo, nekje 1x na teden bi se naj uporabljala če imaš poškodovane lase. Ker če pretiravaš, je potem baje obraten učinek. Toliko za informacijo.
  • 0

#7 tyna

tyna

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 170 posts

Posted 15 December 2008 - 05:26 PM

ja, ja fajn, da poves, ker mene rade volje prime kaksno pretiravanje:).....pa pol me vidis, da uporabljam dolocene izdelke res prekomerno:$
  • 0
Solo l'obbedienza dà il diritto a governare.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users