Jump to content


Photo

Iz črne postopoma na blond


  • Please log in to reply
116 replies to this topic

#41 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 January 2008 - 11:15 AM

QUOTE(Ana @ 16. 1. 2008 - 20:28) View Post

Mela sem mičkeno svetlejše kot ti mična


Misliš mičkeno svetlejše kot so od Mične naravni, ane? Ker trenutno ima ona črne, ti pa imaš po mojem spominu naravno dokaj svetlo rjav odtenek.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#42 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 17 January 2008 - 11:44 PM

Jaz se že par let barvam na blond. Lani januarja pa me je piknilo da bi bla črna. In sem bla. Po mesecu dni me je piknilo da bi bla nazaj blond. In sem bla. S peroxidom so mi razbarvali lase oz. barvo, pa je šlo vse dol. Res pa je da mam že zaradi dolgoletnega barvanja toliko odprt las, da gre barva hitro v njega in hitro ven. Sicer so lasje malo bolj uničeni kot so bili prej, ampak to je cena, a ne?! ;)
Da se pa, definitivno!
  • 0

#43 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 18 January 2008 - 11:55 AM

Jaz sem tudi šla pred kratkim iz temno rjave (ki je imela še mal rdečkastega vmes) na blond, in sem se odločla za GOSTE pramene po celi glavi, sicer niso bili čisto belo blond, ampak od narastka (kjer je bila lepa blond) pa do konic se je počasi stopnjevala na temnejšo, neko svetlo rjavo, sicer če si posamezen pramen opazoval, je bila kar očitna razlika, ampak kot celota, pa se sploh ni opazilo. Zdaj sem si pa po 2 mesecij spet dala pramene, ampak samo po narastku in je že ful lepša blond (mislim, da bo naslednjič že prfect).

To sem naredila pa že drugič, prvič ko sem šla na blond, sem imela še hujšo katastrofo snovo laugh.gif . V glvanem hočem povedat, da meni (seveda ne mislim vseh) ful lepše in boljše izpadejo blond prameni po celi glavi (ker se potem po kakih 3-4 barvanjih) sploh več ne opazi da so prameni (edino če imaš daljše in spete v čop, se potem od spodaj mal opazi), in mi pride ful bolj naravno (na moji glavi) kot pa celi pobarvani (sem probala tudi to, pa mi ni bilo všeč).

Kar pa se tiče uničenja...ko sem prvič šla na blond, se s svojo kvaliteto las nisem nič kaj posebno ukvarjala, tako da ne znam povedat. Zdaj pa se mi zdi, da so lepši laugh.gif zakaj? ker imam po naravi tiste ogromne, goste, slamnate lase ("hudo" čupo v glavnem) in se mi zdi, da mi jih je peroksid, lepo pogladil, ali kako naj se izrazim...kakor koli nesmiselno se to sliši, ampak tako je. biggrin.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#44 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 22 January 2008 - 08:08 PM

Danes sem bila na posvetu pri enemu frizerju , ki mi je hotel za svetljenje zaračunat 600 eur. Me je skoraj kar na rit vrglo. Potem pa že rajši ostanem čokoladno rjava, sem si itak tko ful všeč oops.gif
Nekak se mi 600 eur ne zdi realno, pa če mi dela z nevemkakimi izdelki. To je oderuštvo in organsko mrzim take osebe, ki te hočejo podolgem in počez odret.
  • 0

#45 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 22 January 2008 - 08:16 PM

600€ blink.gif blink.gif ohmy.gif ? pa to ni normalno! meni bi se še 100€ zdelo prek preveč.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#46 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 22 January 2008 - 08:17 PM

No tole je pa res adijo down.gif . Res bo bolje, da počakaš neki časa, pa se pol postopoma pobarvaš.
Kok dolge lase pa maš sploh?
  • 0


#47 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 22 January 2008 - 08:33 PM

do sredine hrbta. Pa ful mam suhe že po naravi, ker mam tud bolj valovite in je problem s kakšnim blanžem čarat.

  • 0

#48 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 22 January 2008 - 08:43 PM

Pol jih je res škoda. Jaz si jih neb upala, ker ze tak skoz sanjam o taki dolžini.

  • 0


#49 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 22 January 2008 - 08:46 PM

Meni se 600€ res zdi preveč. Mislim, sej ne bi delal z nekimi ful dobrimi preparati, pa tudi delo ni toliko vredno. Sej je res, da imaš suhe lase in ful dolge, samo roko na srce to res ni vredno 600€. Idi še k kakemu drugemu frizerju in povprašaj za cene, sigurno ni vsepovsod tako.
  • 0

#50 koki

koki

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1975 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 January 2008 - 09:23 PM

600 eurou??? To pa ni normalno?! Kateri salon pa je to bil?
  • 0

#51 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 22 January 2008 - 09:28 PM

Mična jaz sem mnenja, da bi ti sicer tudi blond pasala. Ampak je pa res škoda tvojih dolgih las, ki bodo potem uničeni in tudi dolžino boš morala skrajšat. Razen, če bi si bolj postopoma, da bi trajalo kakšno leto ali več...

Ti pa sicer tudi črna zelo paše. Samo, če se ne počutiš ok te podpiram pri spremembi.

Moja prijateljica se je šla tudi iz čisto črne prebarvat na blond, bila je oranžna in se je takoj drugi dan spet prebarvala nazaj na črno. Vmes pa si ful uničila lase...tako, da res ni dobr tole nekaj na hitro, ampak postopoma..
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#52 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2008 - 08:37 AM

na črno črno se več ne bi, ker mi ni všeč hladen pridih. Neprimerno bolje se počutim s temnorjavo-tako čokoladno. No saj bom videla oops.gif
  • 0

#53 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2008 - 04:00 PM

Jaz sem se tudi pred kakšnim letom pobarvala iz črne (jaz mam že naravno skoraj črne) na čisto blont. Vsi so mi odsvetovali, jaz pa valda nardila po svoji glavi. Meni je blo kul, z blomt barvo se nekak 'lažje diha', tak bolj svoboden se počutiš, ampak lase mi je pa uničla ful, tisto res ful. Jaz ne verjamem nikomur, ki reče, da to ne uniči las, ker jih. Pa imam zelo dobro predispozicijo kar se tega tiče, pa tudi nobena maska kaj dosti ne pomaga. Dejstvo je, da ti beljenje stanjša las tudi za več kot polovico in to je pač potem nepopravljiva škoda.

Mična, ti si se že tako odločla, če bi jaz svetovala, vsekakor sem za spremembe in če si nekaj želiš, pač to naredi, ampak po drugi strani se mi pa zdi, da moraš bit dost na easy glede tega. Ko sem se sama naveličala barve (kar se je zgodilo dokaj hitro, zaradi narastkov, ki so mi direkt ogabni in pa rumenkastega odbleska), sem se pač postrigla na paž in je to to, za nekoga, ki je navezan na svoje dolge lase, pa po mojem tako barvanje ni priporočljivo.
  • 0

#54 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2008 - 05:44 PM

Danes sem bila na posvetu pri frizerki in sva naredili testni pramen, ki se je kar dobro pobarval. Tak svetlo rdečkasto-rjav pride in prišli smo do ugotovitve, da bom 1 mesec med ponovnim barvanjem rdeče-rjava.
Potem drugič bova delali pa pramene, tretjič pa še več gostejših pramenov.
1.feb imam datum, can't wait oops.gif
  • 0

#55 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2008 - 07:34 PM

Uuu mična super, pričakujemo slike. smile.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#56 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 26 January 2008 - 04:36 PM

Pa še moje slikovno gradivo:

1. malo pred barvanjem (kakih 10dni)
IPB Image


2. Po barvanju (prameni po celi glavi)
IPB Image
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#57 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2008 - 11:06 AM

Eli ful hudi laski-barva mi je gorđs! wub.gif Neki takega bom tudi jaz imela, kmalu I hope.

V petek imam frizerja in že komi čakam, odštevam dneve. Delali mi bodo s KEMON proizvodi (bivši Matrix), postopek bo trajal 6 ur, ker mi bodo dali gor neko mešanico za odstranjevanje barve.
Bom poročala thumbup.gif kad če taj petak.... oops.gif


  • 0

#58 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 28 January 2008 - 11:34 AM

Mična, držim pesti, da izpade tako kot si si zamislila (čeprav si mi dobra kor črnolaska, ampak bomo videli....good luck). thumbup.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#59 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 28 January 2008 - 11:35 AM

meni si pa ful dobra na tej sliki, ko imaš naravne. si mi lepša, ko nisi tak popolno zrihtana.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#60 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2008 - 11:59 AM

tle je bilo bolj casual, ker smo šli neki bolj v naravo smile.gif drugač imam rada styling tko kot se za gre thumbup.gif

QUOTE(Kinky @ 28. 1. 2008 - 11:34) View Post

Mična, držim pesti, da izpade tako kot si si zamislila (čeprav si mi dobra kor črnolaska, ampak bomo videli....good luck). thumbup.gif



tnx oops.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users