Jump to content


Photo

Afrodita Aloe vera Lotion Za Telo - Ice Effect


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Poll: Afrodita Aloe vera Lotion Za Telo - Ice Effect (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. odlično (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. zelo dobro (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. dobro (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. zadovoljivo (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  5. slabo (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 October 2006 - 12:50 PM

Po mazanju se na koži pojavi hladilni učinek, kar je še posebej fajn po sončenju. Krema je morda preveč tekoča, kar pa zaradi embalaže niti ni moteče, se pa hitro vpija.

IPB Image

ocena: 4

  • 0

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 22 October 2006 - 09:37 PM

Ta losjon je dokaj tekoč,osvežilnega vonja in tudi filinga na koži-zaradi alkohola. Aloe vere vsebuje zelo malo,drugače je povprečen. Se hitro vpije in je zelo tekoč,vendar meni ni bil všeč občutek na koži niti ni bil zadosti vlažilen za karkoli.
Ocena:2
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#3 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 24 October 2006 - 09:55 AM

men osebno je zelo dobr ta letion...embalaža mi je ful dobra. dobr mi je občutek ko me hladi in potem ko se vpije v kožo mi koža zelo lepo diši....pa še drag ni

moja ocena:5
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#4 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 18 April 2007 - 06:56 PM

No čas je da še jst dodam nekaj na temo ocenjevanja izdelkov.

Učeraj mi je kolegica v roko stisnila nekaj lotiona za telo, ko sm ga razmazala po rokah se mi je v nosnice prikradel čudovit svež vonj aloa vere. Nslednjo sekundo pa sem na koži občutila prijetno hladen občutek, ki traja in traja.Takoj sem pograbila embalažo in si jo ogledala, že naslednje jutro pa je bila krema v moji nakupovalni košari.

Lotion je cenovno ugoden, kar pa se na njegovi kvaliteti niti malo ne pozna. Lepo se razmaže, božansko diši, nahrani kožo, kar je pri moji tanki in suhi koži bistvenega pomena, in se hitro upija. Ne pušča občutka zleplejenosti, kožo naredi gladko in prožno.

Ocena 4
  • 0

#5 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 25 January 2008 - 02:47 PM


tale losjon pa meni ni všeč. Mama ga je kupila kar tako (itak ona pograbi prvo stvar, ki jo vidi). Predvsem ta losjon ni nič kaj hranilen, le grozen občutek mraza povzroča. Verjetno bi bil primeren le za kakšne vroče poletne dni, pa še takrat ga jaz nebi kupila.
Embalaža je edini plus: praktična, na pumpico.

2/5 (kljub kritiki dobi točki za embalažo)
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users