Jump to content


Photo

Krema za roke


  • Please log in to reply
622 replies to this topic

#21 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 January 2005 - 09:59 AM

Za gladke roke ti priporočam, da na roke naneseš malo sladkorja+ olivno olje. Roke zmasiraš in zmes nekja minut pustiš na rokah. Roke umiješ. Roke bodo gladke in koža bo mehka.

Masko pa najraje uporabljam od Jessice.

LP N
  • 0

#22 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 16 January 2005 - 11:50 AM

Nadi, super si. Hvala.

Jessica proizvodov ne poznam, imajo morda spletno stran? Kakšen je cenovni razred?
  • 0
LP, Finatina

#23 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 January 2005 - 12:17 PM

Hej

verjetno imajo spletno stran. Drugače pa njihove izdelke kupujem v Mercatorjevih drogerijah Bautiquih, pogosto imajo tam svetovnaje za to negovalno linijo.
  • 0

#24 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 January 2005 - 01:22 PM

A je katera že probala kremo za roke Silk od Oriflema?
  • 0

#25 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 16 January 2005 - 01:42 PM

QUOTE(mishka)
A je katera že probala kremo za roke Silk od Oriflema?


A je v roza tubici ane?! Jst sem jo mela ja,pa je kr zadovoljiva...mogoče je bolj za poleti,ker se hitro vpije pa ni tko zlo mastna.
  • 0
user posted image

#26 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 16 January 2005 - 03:04 PM

Meni je tudi ok,pa se full lepo disi! biggrin.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#27 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 January 2005 - 03:33 PM

Ja tisto roza sem mislila, ker je zdej en pakat pri Oriflamu, kjer dobiš notri to kremo za roke, bel svinčnik pa lak, tako da si namervam kupit.
Hvala wink.gif
  • 0

#28 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 January 2005 - 06:56 PM

Meni sta odlični dve: prva je Garnierjeva izgrajevalna (v taki oranžni embalaži), druga pa je Avonova Dry skin. smile.gif
  • 0

#29 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 19 January 2005 - 08:48 PM

Jaz pa imam zdaj kremo za roke od Jessice. Je res super, se hitro vpija, ne masti, je super.


LP J
  • 0

#30 nuška

nuška

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 25 January 2005 - 01:18 PM

Probajte še Avonovo Planet spa z shea maslom. Je res nekoliko dražja ampak vredna vsakega tolarja. Shea maslo se namreč v kožo vpije in se ob normalnem umivanju ne spere. Roke si tako lahko namažeš le zjutraj in zadostuje za cel dan. Res je super pa še zelo lepo diši.
  • 0

#31 beybika

beybika

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka in japci

Posted 29 January 2005 - 05:33 PM

Men se pa zdi, da je krema od Dove krama za roke kr dost dobra. Sicer gor pise, da je nočna sam je cist kul tud za cez dan. Dost hitr se vpije pa mislm da je ze dost da se namazs zjuri pa zvecer. biggrin.gif pa pa
  • 0
*************

#32 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 29 January 2005 - 05:45 PM

Jaz mam pa zdaj trenutno eno od Avona, ki sem jo morala imet samo zato, ker mi ful diši, pa je tudi drugače ok, čeprav od Avona nisem še nikoli prej kupila nobene kreme ali česa podobnega. smile.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#33 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 29 January 2005 - 07:29 PM

Trenutno imam kremo za roke od L'occitane in je ZELO OK, samo zame k sem ful potrošnica krem, je kar malo drago. Mala tubica stane 1990,00 sit, velika pa cca 4200,00 sit.

sad.gif
  • 0
LP, Finatina

#34 swetika

swetika

    sramežljivec

  • Člani
  • 78 posts

Posted 30 January 2005 - 12:13 PM

Punce jaz bi pa potrebovala eno kremico za roke ki bi bila vlažilna, dobra za nohte in ki bi pomagal moji razcefrani koži ob nohtu. Kakšni predlogi?
  • 0

#35 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 30 January 2005 - 01:08 PM

QUOTE(swetika)
Punce jaz bi pa potrebovala eno kremico za roke ki bi bila vlažilna, dobra za nohte in ki bi pomagal moji razcefrani koži ob nohtu. Kakšni predlogi?


Jaz imam zdaj za nohte že kar nekaj časa Afroditino kremo za učvrstitev nohtov, ki je bila poceni, pa mi zelo odgovarja, medtem ko sem si prej kupovala neko drago od Alessandra, pa se mi zdi, da ni razlike med njima.
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#36 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 04 February 2005 - 07:47 PM

tale link nima ravno veze samo za roke, je pa uporaben za nego telesa z olivnim oljem
http://www.dm-droger...vica.php?id=289
  • 0
LP, Finatina

#37 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2007 - 11:59 AM

Obujam temo.... Se je na tržišču v tem času, odkar je bil zadnji post vpisan v to temo znašla še kakšna dobra krema, ki bi pomagala suhi koži na rokah in bi se tudi hitro vpila?

  • 0

#38 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 January 2007 - 12:04 PM

Še vedno Garnier rdeča. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#39 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 January 2007 - 12:10 PM



Meni zaenkrat zelo pomaga tale (pa so moje resnično suhe roke jako izbirčne in pozitivno trzajo na izredno, izredno malo krem):

The Body Shop - Almond Oil Intensive Hand Rescue

IPB Image

Se pa vpije nekje srednje hitro.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#40 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2007 - 12:17 PM

Jenna a tebi koža popoka?
Moj fant namreč nima zelo suhih rok ampak mu na določenih mestih koža popoka in tam se mu naredi taka suha in trda koža(ne taka kot na stopalih). Kri mu ne teče, samo popoka.
Zanima me ker bi kupila tole kremo od tbs-ja ampak mi je draga in če ne bi pomagala bi velik dnarja stran vrgla.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users