Jump to content


Photo

Zobozdravnik


  • Please log in to reply
216 replies to this topic

#21 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 02 December 2005 - 11:41 AM

Kaj se mi je samo zdelo ali je bil tu prej en post od Vanje? oops.gif
Vglavnem ja na novo sem se preselila v maribor in sem ko kura...torej kje pa je Trg Generala Maistra? oops.gif

Aja, hvala Vanja!
  • 0

#22 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 02 December 2005 - 08:29 PM

Mene pa ni strah pred zobozdravniki. Malo mi je zoprno ves čas imeti odprta usta, ma drugače mi res ni panike.
Imam pa kar zdrave zobe - tako da sem 1x na leto tam, od 15. do 23.leta pa nisem bila niti 1x. Edino letos sem bila ene 3x, ker so se mi naredile dve ali tri luknjice na zobeh - baje da sem imela preveč trdo ščetko in preveč sem pritiskala.

Moj oče pa se trese ža ene 3 dni prej, preden ima zobarja.

Še nekaj bi dodala, moj fant si bo moral popraviti en zob in bo moral plačati 70.000 sit. Meni se zdi prav oderuško evil.gif ...poleg tega da plačujemo vse sorte zavarovanj, moraš še dodatno plačevat, če hočeš imet kolikor toliko zdrave zobe.
  • 0

#23 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2005 - 11:54 AM

če sm mogla jst-dijakinja plačat za eno plombico 3500. rolleyes.gif
  • 0

#24 Nasty

Nasty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 371 posts
  • Interests:Ples,fotografija,design...

Posted 10 February 2006 - 12:04 PM

Joj jst se pa tooooook bojim zobarja.Najbolš bi blo da bi me kr uspaval pa mi popravl kar je za popravt in to je to!heh oops.gif biggrin.gif
  • 0
T-bag: "The picture makes me look like a sociopath"...:)

#25 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 11 February 2006 - 12:48 PM

QUOTE(Nasty)
Joj jst se pa tooooook bojim zobarja.Najbolš bi blo da bi me kr uspaval pa mi popravl kar je za popravt in to je to!heh oops.gif biggrin.gif


Ej, js sem tut to mojmu zobarju predlagala! In se je smejat začel! IPB Image
Drgač je (blo) pa mene tok strah zobarja, da sem se zbujala ponoč in sem bla totalno v depresiji ipd. In nism par let šla, čeprov je blo NUJNO!!!! Pol sem se pa sama odločila in šla! Nejprej mi ni dal injekcije in sm mislna, da me bo pobral! Po injekciji sem bla pa eno uro na stolu in mi sploh ni blo problema! Pomlad enkrat bo treba it nekej zruvat... se mi zdi, da me ni več tok strah! Mam pa ful ful dobrga zobarja!
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#26 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 February 2006 - 06:55 PM

brez inekcije ne pustim zob tudi pregledat ne oops.gif Imam res slabe izkušnje s predšolskim zobozdravnikom (mesarjem)....
  • 0

#27 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2006 - 10:22 PM

mene je že same inekcije strah. nazadnje sploh nisem hotela ust odpret IPB Image groza. še zdej me spreleti srh, če pomislim na te muke ... brrrrr
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#28 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 February 2006 - 08:32 AM

Mene zobarja ni strah. Strah me je tega, da mi bodo pulili modrostne zobe. Groza mila.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#29 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 12 February 2006 - 08:56 AM

QUOTE(URŠKA)
mene je že same inekcije strah.


Zakaj pa bi te blo inekcije strah?! V takih trenutkih je tvoja najboljša prijateljica biggrin.gif biggrin.gif Jaz mojga zdravnika osebno poznam, ker je fantova mama njegova asistntka in pride k njim na obisk. Tak da če me zob zaboli jaz samo pokličem in sem takoj na vrsti. Mi je pa blo rahlo nerodno it prvič k njemu, ker sem vedla, da mi bo od fanta mama v zobe gledala biggrin.gif ampak je blo vse ql.
  • 0

#30 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2006 - 09:07 AM

QUOTE(bellini)
Zakaj pa bi te blo inekcije strah?! V takih trenutkih je tvoja najboljša prijateljica biggrin.gif biggrin.gif

k me je zmeri blo strah inekcij. kakršnih koli. mejhnih, velikih, ...
Najraje bi vidla, če bi mi pred inekcijo še z nečem pošpricu, da mi omrtviči, da še inekcije ne čutim ... oops.gif
ja, pulili so mi spodnji modrostni zob. sej pravim, muke ...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#31 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 15 February 2006 - 10:22 AM

Strah me ni zobozdravnika, tik pred tem ko grem k njemu me je malo strah...

Drgač rečem za enekcijo, strah me pa je kaj mi bo delal oz. bolečine. Havala bogu sem lani bila in mi je moral naredit 2 plombici pa je blo z enekcijo kul..

Ful pa me je strah ker mi rasteta dva mordostna zobka, predvčerajšnjim sem šla na slikanje in mi je že tisto malo blo bad-ker mi je neki trd kartonček al neko plastiko v usta porinla čisto do konca in sem jo skoraj pobruhala tam... Potem pa sva še morali vse enkrat ponovit, ker se ni dobro videlo... prava mora... zdaj v petek grem pa k zobošintneru... ne zdi se mi glih nežen... ampak full nobenega dobrega ne poznam v Mb., jst upam, da bo čim manj bolelo...
  • 0

#32 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 February 2006 - 11:13 AM

Jaz grem ravno zdaj na pregled.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#33 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 February 2006 - 02:09 PM

Jaz sicer nikoli nisem imela strahu pred zobarji. Zdej imam pa eno, ki je prava mesarka in me je strah vsakič, ko moram k njej.
  • 0

#34 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 February 2006 - 02:31 PM

Zamenjaj jo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#35 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 15 February 2006 - 02:32 PM

Jst ga mam nasledn tedn. Že vem da bo vrtala, me pa zanima kako je z injekcijami - to kr sam rečš. je kšna omejitev za kej jih dajejo in za kaj ne, moraš plačat? Mislm, če bo rekla da bo zelo bolel bi že raj tud jst injekcijo... *cvik*
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#36 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 February 2006 - 02:39 PM

A predlagate kakšnega dobrega zobarja?
  • 0

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 February 2006 - 02:41 PM

Jaz imam enkratno zobozdravnico, ampak je mal predaleč za vas. wink.gif Drugače pa nimam strahu pred zobozdravniki, nikol ga nisem mela. Mogoče zato, ker imam samo eno minimalno polovično plombico in nisem nikoli imela slabih izkušenj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 15 February 2006 - 06:38 PM

QUOTE(Verja)
A predlagate kakšnega dobrega zobarja?

iz kje pa si? lahko ti povem za enega, vendar je privatnik brez koncesije.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#39 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 10 March 2006 - 06:52 PM

Se je ze komu kdaj naredila "fistula" na dlesni??Pa da vam je potem zobozdarvnik dajal posebne trakce??
a se to pozdravi??
rolleyes.gif rolleyes.gif
  • 0
I am falling between dreams and reality

#40 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 March 2006 - 09:36 AM

Kaj je to fistula? Jaz sem trakce dobivala, ko sem imela vnetje. Hrana se mi je nabirala v enem žepku pri osmici in se mi je vnela dlesen. Tako hudo me je bolelo, da nisem mogla odpirati ust. Še toliko nisem mogla odpreti ust, da bi pila. Pošastno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users