Jump to content


Photo

Crocsi in druga sramotilna obutev


  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#41 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 July 2012 - 09:05 PM

Meni pa nobena, čisto odvisno od modela. Pod 3 cm pa zame niti ni peta (če ni tanka, kitten heels), ampak podplat.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#42 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 31 July 2012 - 09:23 PM

Hvala vam za pojasnilo :) jaz imam samo sramotilne :D že s temi imam težave hodit(in ne, se ne navadim), sicer bi jih nosila.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#43 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27038 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 31 July 2012 - 10:15 PM

Pod 3 cm pa zame niti ni peta (če ni tanka, kitten heels), ampak podplat.

Točno to.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#44 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 31 July 2012 - 10:17 PM

^^ Zame pa ne, razen če govorimo o Dr.Martenskah.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#45 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27038 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 31 July 2012 - 10:30 PM

3cm sploh ni tako dosti, vsaka stvar ima vsaj podplat (npr. debeline 1 cm)+1cm peto, nisem videla niti enih čevljev, npr. sandalov, ki bi bili popolnoma popolnoma ravni, torej da bi bil samo 1cm podplat brez malenkost dvignjene pete.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#46 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 July 2012 - 10:39 PM

nisem videla niti enih čevljev, npr. sandalov, ki bi bili popolnoma popolnoma ravni, torej da bi bil samo 1cm podplat brez malenkost dvignjene pete.


Jaz pa kar nekaj, Zara npr. ima polno takih in mi ni všeč to, neestetsko in neudobno.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#47 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27038 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 31 July 2012 - 10:51 PM

Aha, sem zdaj pogledala malo njihovo stran, to opažam predvsem pri mokasinih (in pri kvalitetnih, dobrih mokasinih je podplat drugače speljan) in nekaterih balerinkah.
Posted Image
Uboge noge.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#48 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 July 2012 - 10:54 PM

:yes:
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#49 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2012 - 05:55 AM

drugače to baje sploh ni zdravo. Ker imam probleme s palcem na nogi (tista kost se mi dela), mi je zdravnica zabičala, da totalno flat zadev ne smem nosit, morajo imeti vsaj malo pete.
  • 0

#50 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27038 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 August 2012 - 10:13 AM

Ja, saj zato pravim uboge noge. Ne spomnim se več, koliko naj bi bilo idealno, mislim da okrog 4 cm.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#51 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 01 August 2012 - 11:00 AM

Odvisno od številke stopala tudi. 4 cm je za nekoga, ki ima št. noge 35 je malo drugače kot za nekoga s št. 41.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#52 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2012 - 11:20 AM

Sem se zdaj spomnila, da imam tudi jaz ene sramotilne sandale. :D Imam te Karrimor sandale.

Posted Image
So tudi meni grdi, ampak sem jih kupila prav z namenom, da jih imam za na morje. Za drugam jih še nisem obula. Za na morje so mi super, veliko boljše, kot japonke. Grem lahko komot z njimi v vodo in mi nič ne drsi in nič ne zbada. Pa tudi ko grem iz vode, grem lepo komot po kamnih. Če pa obuješ japonke na mokro nogo pa itak drsi.
Meni so tiste Tevice, ki imajo tanke paske ful lepše, ampak so mi predrage. Te sem pa res poceni dobila in mi ni žal nakupa.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#53 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 01 August 2012 - 11:38 AM

Tevice dobiš po razprodajah za 50 do 60 evrov, preverjeno prejšnji teden v Hervisu. Itak jih imaš potem lahko celo 10 let.
Zame to več kot odlična naložba. :)

Ti so mi lepi.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#54 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 August 2012 - 11:41 AM

Jaz že nekaj časa razmišljam, da bi si kupila ene Teva sandale. Meni sploh niso grdi. Niso glih za na modno pisto
in vrhunski modni presežek estetike, ker niso za to namenjeni. Slovijo pa po izjemni udobnosti in kvaliteti, čemur pa
so namenjeni. Bojda ga ni boljšega za spomladanske/poletne pohode. Pa še ponovim - meni sploh grdi niso, se
najdejo tudi prav lepi modeli - kakšni z vzorci mi npr. niso všeč.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#55 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 01 August 2012 - 11:44 AM

Potem pa kar v nakup, res ti ne bo žal. ;) Hodiš lahko z njimi res povsod, izredno lepo se oprimejo stopala ... sem že pisala ...

jaz jih imam za kopanje v Soči, brez težav v njih hodim, skačem. :)

Sedaj sem si pa vzela še navadne japonke, sem dala 20 evrov zanje, in se v njih hodi full lepše kot v Hawaiinas ali Reef (ki so mi
po daljši hoji lani na Cresu povzročile grozne žulje).

Te bi tudi imela. :D
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#56 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 August 2012 - 11:49 AM

Si že ogledujem, menda kupim že kar letos ali pa zagotovo drugo leto. TILE so mi npr. super.
Japonke imam pa jaz ene od Esprita, najbolj udobna stvar ever, stare so sigurno že 10 let in
so kot nove. Ko bodo razpadle : ), morda razmislim o Teva japonkah.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#57 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 01 August 2012 - 11:53 AM

Ti, ki si jih nalepila, so super, ja. :) V teh greš lahko tudi v hribe (OK, ne v steno, saj se razumemo). :D

Za poletne aktivne počitnice - ga ni boljšega.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#58 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 August 2012 - 11:54 AM

:thumbup:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#59 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 01 August 2012 - 05:05 PM

:lol: na ime teme.

Crocse dnevno uporabljam za na vrt, okoli hiše in podobno.

Espadrille so mi obupne.

Baratji pa so mi dejansko kul in uporabni. Zdaj se itak da dobit ful lepe modele, in ene punce jih znajo odlično skombinirat.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#60 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 August 2012 - 05:58 PM

What the heck je baratji? Kaj če bi pisali slovensko? :D
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users