Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2086 replies to this topic

#81 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 10 September 2015 - 03:56 PM

Res upam, da boš videla spremembe. Samo je treba vztrajati. Jaz si upam trditi, da jih na sebi vidim in imam boljšo kožo kot recimo dve leti nazaj. Včasih vidim kakšne prej/potem slike ljudi, ki kombinirajo retinol in vitamin C in je sprememba res očitna.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#82 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2015 - 03:48 PM

Sem prebrala to debato in zdaj me nenadoma skrbi glede gub in že izbiram vir retinola! :D


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#83 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10549 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 September 2015 - 04:10 PM

Ja dej, jaz sem lansko leto čist not padla v Podganine nasvete :)


  • 0

#84 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10549 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 September 2015 - 08:25 PM

Podgana, spet jaz.

Kao se retinol kombinira s kislinami. A si kdaj dala aha gel na obraz dan po retinolu? Jaz si predstavljam, da bi se koža kar skurila, ne vem.


  • 0

#85 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 16 September 2015 - 08:17 PM

Sem prebrala to debato in zdaj me nenadoma skrbi glede gub in že izbiram vir retinola! :D

Hahaha, jaz isto. Samo bi s čem zelo blagim začela. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#86 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 20 September 2015 - 09:37 AM

Frida, oprosti za pozen odgovor. Dala sem, ampak ne bi več tega delala, ti močno odsvetujem. Meni najbolj paše aktivna sestavina (retnol, vit. C, kislina), 2 dni premora, aktivna sestavina, dva dni itd.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#87 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10549 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 September 2015 - 07:28 PM

Hvala. Jaz sicer nisem probala, ampak mi nekako to dvoje ne gre skupaj.


  • 0

#88 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 24 September 2015 - 01:08 PM

HL bom ravno zdaj porabila do konca. Japonski lotion je v bistvu njihov tonik (The product itself is a clear, slippery, viscous liquid that is significantly thicker than water, but still far more liquid than a gel or cream.). Količinsko ga je veliko in ga je bilo kljub obilnemu nanašanju dovolj za eno leto. Cena je okoli 13$.

Sama ga nanašam v plasteh. Eno kapljo pomanem med dlanmi in potem dlani pritiskam na obraz in vrat dokler se ne vpije. Ponavadi dam 5 plasti. Koža je takoj napeta (napeta do te mere, da tudi kakšne manjše gubice, ki so bile posledica dehidracije, izginejo), navlažena in mehka. Trenutno je to moja edina krema/serum/tonik... Velik plus je tudi, da je popolnoma brez vonja, iritantov ali barv.

Na Japonskem je ta izdelek tako popularen (najbolj), da vsake 4 sekunde prodajo enega.

Tu lahko preberete bolj obširno oceno.

 

Če bi katera rada kaj od tega sprobala, sem pripravljena tudi poslati (onega tadrugega pa sploh, ker ga je pol litra). Samo ne vem še v čem :D


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#89 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 September 2015 - 03:40 PM

Naj moderatorka prosim prestavit poste iz teme krema za obraz sem, ker je postalo rahlo nepregledno in pomešano. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#90 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 September 2015 - 08:55 PM

Koliko pa je močen ta losijon/tonik? Je kak poseben razlog da uporabiš 5 plasti?

Glede na to da je opisan kot izredno vlažilen bi lahko postal zamenjava za omiljeni Balea fluid.

Se priporočam za testerček, če bi bila pripravljena delit. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#91 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2015 - 12:15 AM

Podgana, a imaš še kakšna druga priporočila za azijsko kozmetiko? 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#92 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 25 September 2015 - 07:16 AM

Definitivno bolj vlažilen kot Balea fluid (če misliš Aqua, sem tudi jaz porabila ene 10 teh v preteklosti). Že ena plast je bolj vlažilna. 5 uporabim zvečer, ker nič drugega ne dam gor pa rada imam zeloo navlaženo in napeto kožo. Močan pa ni oz. ne vem v kakšnem smislu to misliš. Ni to nič kislinskega. Še aok nima :)

Pa boljši rezultat je pri vsem, če tapkaš in ne razmažeš. Imajo Azijci tu prav :)

 

Bom kaj napisala kasneje Immortelle. Imam še kar nekaj stvari doma :) Bom odprla temo  :w00t2:


  • 1

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#93 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 September 2015 - 07:32 AM

Aqua fluid mi sploh ni fajn, ga uporabljam zdaj pa nisem preveč zadovoljna. Tistega, ki so ga ukinili sem mislila, z hialuronsko kislino. :)

Podpiram idejo o novi temi (uboga denarnica) :D


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#94 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2015 - 09:31 AM

Jaa, nova tema!  :yes:


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#95 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 September 2015 - 08:36 PM

Prestavila sem vse poste, ki so se nanašali na gube, a sem pridna? :woot:


  • 2

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#96 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10549 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 September 2015 - 08:39 PM

Ful!


  • 0

#97 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 September 2015 - 09:19 PM

Frida, katero stvar z retinolom si potem ti vzela, od PC? Jaz bi tudi nekaj, ne rabim pa ničesar prav proti aknam, tako da Belakne ipd. odpade. Sem ga sicer pred leti nekaj časa uporabljala, pa mi na dolgi rok ni pomagal. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#98 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10549 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 September 2015 - 09:28 PM

Kar 1% Retinol, zadnjič so imeli nek mini popust. Do zdaj sem se namazala 4x, vmes je tri dnevni premor. Nisem opazila nobene razlike, edino koža na ličnicah je bila malo izsušena, ampak nič groznega. Tko da čakam :)

Jaz aken že dolgo nimam več, tko da bom uporabljala samo stvari proti gubam.


  • 0

#99 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 27 September 2015 - 08:14 AM

Jinadaze  :thumbup: Edino še naslov bi jaz spremenila. V kak anti-aging ali kaj takega. Za gube je samo botox :D

 

To je itak težko rečt kaj je proti aknam in kaj ''proti gubam'' (nič v bistvu). Tudi ta Retinol se lahko uporablja kot zdravilo proti aknam in je v končni fazi podoben šmorn kot Belakne. Hočem samo rečt, da Belakne nima ničesar takega notri, da bi bil specifično samo proti aknam :)


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#100 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 September 2015 - 12:27 PM

Aha, OK. Kolikor se spomnim, mi je bila Belakne krema prevec agresivna, sem pa mogoce res prepogosto uporabljala (vsak vecer). PC mi je pa predraga, zdaj je spet 60 €.
Sem vceraj kupila dva izdelka, ki si ju priporocila v tej temi in nestrpno pricakujem. ^_^
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users