Jump to content


Photo

Športni modrčki


  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#61 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2014 - 10:33 AM

Aja, možno, ja. 

Jaz z mojimi B/C res nimam kaj počet v "dvojnem modrcu".


  • 0

#62 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 March 2014 - 10:33 AM

Nikoli mi ni padlo na pamet, da bi imela še navaden modrc pod špotnim. To je kot bi si dal gate pod kopalke.

Jaz nimam nič jošk, deska. :D Pa bi komot tudi brez modrca laufala, ampak se nekako boljše počutim, če imam nekaj oprijetega spodaj. 


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#63 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 March 2014 - 10:35 AM

Ja, ce ne drugega, ti bradavice ne drajsajo po majici. Vem, da si jih tekaci vcasih kar z oblizem prelepijo. 

 

youthinkdotcom_3185100_171636.jpg


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#64 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 March 2014 - 10:37 AM

Ojoj, bogi. :(


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#65 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2014 - 10:40 AM

Ja, moški tekači imajo lahko blazne probleme s tem.


  • 0

#66 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 20 March 2014 - 10:56 AM

Najbrž zato, ker vseeno fiksira. Pa sej pravim, če ti to pomaga pri samopodobi... Meni bi bilo bedno, sem raje brez, ker na mojo staturo pač že tako izgledajo slab B, v topu pa niti A ni :D

jaz sem ga tudi imela po porodu. Ko se še nisem sprijaznila s svojo novo podobo in sem joške imela popolnoma prazne in povešene. Sem se bolje počutila, če sem imela spodaj še podložen modrc. 


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#67 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 March 2014 - 11:06 AM

Nikoli mi ni padlo na pamet, da bi imela še navaden modrc pod špotnim. To je kot bi si dal gate pod kopalke.

My thoughts exactly.

 

Pa vas nič ne moti, da imate na sebi toliko plasti? Sploh si ne znam predstavljat kako pol to vse skupaj zgleda, ko se spotiš... 


  • 0

#68 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 20 March 2014 - 11:22 AM

Ne mene ne moti. Pac moji sportni modrci niso nic podlozeni, kar pomeni da se mi lahko tut nipli vidijo cez, in ce grem na bootcamp kjer je ful tipov mi pac ni do tega, da bi se kaj taksnega videlo, sploh ker je to moja sluzba in ta folk tut tko gledam skoraj vsak dan. Ne gre mi za to, da bi si nekaj blazno joske nabijala, samo prevec razgaljeno se pocutim brez. :)
  • 0

After all this time?

Always.


#69 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 March 2014 - 11:23 AM

Ok, zanimivo, se navadiš, I guess. :)


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#70 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27038 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 20 March 2014 - 11:33 AM

Ampak saj čez top/modrc imaš oblečeno še majico in se nipli ne vidijo, sploh pri teh čvrstih, ki ful potlačijo. Razen če imaš oprijeto majico. :hmm:


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#71 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2014 - 11:38 AM

Meni se nipli vidijo in me prav malo bk. Tam sem zaradi sebe, da nekaj naredim iz/za sebe in se ne obremenjujem s tem, če me kdo gleda. Kolikor vidim, se itak vsak zase briga :lol:


  • 0

#72 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 March 2014 - 12:29 PM

Zanimivo.

Jaz vem, da sem skoraj popizdla, ko sem si poskušala športni modrc čez navadni modrc ker me je vse tiščalo, naramice navadnega modrca so mi drsele z ramen. Si ne predstavljam, da bi tako tudi športala.  

Bradavice pa se mi ne vidijo skozi te športne modrce, ki jih posedujem, pa niso nekaj ful podloženi - so medium podpora. Verjamem pa, da se pri kakšnih z manjšo podporo vidijo. 


  • 0

#73 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 March 2014 - 12:30 PM

Meni se tudi vidijo bradavice. Pa kaj. Eni tipi v fitnesu imajo pa joške, in se nič ne sekirajo. :D


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#74 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26278 posts

Posted 20 March 2014 - 12:34 PM

Meni se vidijo, če me zebe, ampak takrat se itak dodatno oblečem in se ne vidijo.


  • 0

#75 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 21 March 2014 - 03:17 PM

Ja, ce ne drugega, ti bradavice ne drajsajo po majici. Vem, da si jih tekaci vcasih kar z oblizem prelepijo. 

 

youthinkdotcom_3185100_171636.jpg

Holy shit? Kaj je to ? :o


  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#76 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 21 March 2014 - 05:08 PM

KLIK


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users