Jump to content


Photo

Cadea geli za tuširanje


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (4 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  5. 1 (zelo slabo) (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 December 2006 - 12:01 PM

Müllerjeva znamka gelov za tuširanje, za katero povsem velja rek "malo denarja malo muzike".
Doma smo imeli različico z vonjem kokosa, katerega vonj pa deloval zelo umetno in se na srečo ni dolgo obdržal na koži. Gel je bil zelo tekoč, slabo se je penil, tako da si ga porabil enkrat več kot kakšen drug gel, ki je gostejši in se lepše peni. Cena je malo pod 200 sit ampak če preračunaš kako hitro se ga porabi, je še to preveč.
Po tuširanju je bila koža enaka kot pred tuširanjem. Kako se obnese ob dolgotrajnejši objavi pa ne vem, saj se je prehitro porabil, predvidevam pa da redna uporaba tega gela koži bolj škoduje kot koristi.
Embalaža je povprečna in ne izstopa.
IPB Image

ocena: 1


edit (5.4.07)
Tem gelom sem dala še eno priložnost, ko je mama domov prinesla gel z vonjem manga. Moram rečt, da je malce popravil vtis, ki ga je pustil gel z vonjem kokosa. Mangov vonj je veliko prijetnejši poleg tega se je tudi lepše penil kot kokosov in je bil malce gostejši. No, ostale lastnosti so bile enake kot pri kokosu. Malce je izboljšal vtis, vendar še vedno ne tako zelo da bi si zaslužil povišanje ocene.
  • 0

#2 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 December 2006 - 02:08 PM

Mene pa so ti geli za tiširanje izredno presenetili. Lani sem si po novem letu kupila čokoladno različico tega gela za borih 120 sit (najcenejši gel za tuširanje vseh časov biggrin.gif ).
Meni je bil zelo všeč. Dišal je zelo lepo, po čokoladi oops.gif , vonj se je sicer dokaj hitro razdišal, ampak tistih 5 minut pod tušem sem pa vsa dišala. Peni pa se res ne dosti.
Izsušil mi je kožo, kakor vsak gel za tuširanje, razen tistih od Dove.
Gotovo si ga bom letos še kupila, če ga le dobim, ker je to zimska kolekcija.

Ocena 4/5

  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#3 asja_

asja_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 07 December 2006 - 02:46 PM

Meni so ti geli čisto primerljivi s kakšnim Palmolive. Doma sem imela vonj kokos, čokoladnega in tistega z vonjem medu, ki je po vonju enka gelu od Palmoliva. Peni se običajno, ne porabi se ga več kot ostalih gelov, nobena lastnost posebej ne izstopa, razen vonj, ki mi je odličen. Dajem oceno 4, predvsem zaradi cene, ki je zelo ugodna. Ne strinjam se s tem : malo denarja, malo muzike.

4/5
  • 0

#4 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 12 December 2006 - 09:53 PM

Glede na ceno in na to, da se gel za tuširanje vedno porabi, sem se odločila da poskusim tega od Cadee. Kupila sem si gel z vonjem breskev in mandeljev. Prav nič posebnega: prej bi rekla ne, kot ja. Breskovega mi je še uspelo porabiti. Po dveh uporabah mandeljevega pa sem se vdala. Vonj je zelo umeten, premočan, povzročil mi je celo glavobol. Še zdaj se mi obrača želodec, ko se spomnim nanj. bruh.gif
Bom ostala kar pri svojem aromatherapy Palmolive-u.

1/5
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#5 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 12 December 2006 - 10:44 PM

Dokaj solidni geli za tuširanje-sploh cena je tako nizka da se ne da pritoževati ker se kar v redu spenijo-srednje,kožo dobro umijejo in ne izsušijo pretirano,vonji so tudi fajn( niso sicer nevem kako naravni,obstojni ali omamni ampak za to ceno kot sem že omenila so ti tuš geli pravi balzam).Porabi se jih nekje srednje in niso nič bolj koncentrirani kot pa kateri drugi.Vsaj jaz nisem opazila da bi gel prehitro porabila-je pa res da vedno uporabim gobico ki ustavri ogromno pene in je zelo dobrodošla.Ocena:4
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#6 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 19 December 2006 - 12:25 PM

Dobri geli za tako nizko ceno.Preizkusila sem že skoraj vse.Ampak najboljši je tisti z vonjem po medu.Pa tudi kokosov ni slab.Meni ni izsušil kože.Edino to ni fajn da se vonj ne obdrži dolgo.
4/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users