Jump to content


Photo

Ustna higiena


  • Please log in to reply
540 replies to this topic

#501 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 22 September 2018 - 02:07 PM

Ajojoj..

 

.. imela sem eno plombo v sprednjem sekalcu, sicer se ni zgodilo med ščetkanjem, ampak danes med kosilom sem začutila, da se mi je odrušila/padla ven :( obupen občutek, tega me je pa res groza, v sanjah in v živo :/

 

Nisem si prebrala navodil, ampak verjetno kje piše da to osciliranje ni dobro za plombe/zalivke? 

 

Sranje, no :/ V ponedeljek upam, da me vzamejo pod nujno. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#502 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 23 September 2018 - 10:37 AM

Olivija, jaz dosedaj nisem imela težav s plombami/zalivkami pa že kar nekaj časa uporabljam Sonicare.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#503 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 23 September 2018 - 06:51 PM

Ja, mogoče je šlo za naključje, ampak to se mi res ni zgodilo že par let, da bi se mi kaka plomba tako odkrušila, čeprav celo ugotavljam zdaj, da gre za drugi zob, ki ni bil nikoli saniran.. pa mi je kar počil ob robu in se odkrušil?... Jutri vprašam, kako je s tem. Upam, da me vzame sploh  :wacko:


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#504 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 23 September 2018 - 09:10 PM

Jaz res nimam slabih izkušenj, ravno nasprotno, prej kar naprej karies, tudi plomba mi je kakšna odpadla, dlesni so mi operirali, ker sem imela ponekod že tako gole zobne vratove.
Odkar pa uporabljam Sonicare (dobri dve leti) je mir, dlesni so se popravile, tudi izgled zob je bistveno boljši (manj kamna), trkam na les.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#505 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 24 September 2018 - 05:54 AM

Meni je tudi super. Sploh odkar mi je zobizdravnica scistila zobe in nekaj kamna mi je se dosti lazje vzdrzevat zdrave dlesni in nic vec mi ne krvavijo.
  • 0

#506 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 24 September 2018 - 05:55 AM

.
  • 0

#507 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 02 April 2019 - 04:54 PM

Uporabljate ustno vodico? Katera vam je najljubša? Jaz sem ravno porabila TheraBreath ustno vodico, ki naj bi bila super. Mi je bila sicer všeč, ampak bi raje kakšno, ki se dobi v fizični trgovini. Iherb ima vedno bolj nore poštnine!
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#508 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 03 April 2019 - 11:18 AM

Jaz si ne predstavljam biti brez ustne vode, uporabljava Listerine, najboljši nama je vijoličen
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#509 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2019 - 12:30 PM

Uh, meni so pa te Listerine za bruhat močne, ali je med njimi kakšna blaga varianta?


  • 0

#510 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2019 - 01:32 PM

Imaš tudi blage in brez alkohola verzije. Meni je zelena z zelenim čajem dobra. 

 

25229_1.jpg

Meni je tudi fajn ustno vodo uporabljat, se kar navadiš. Ampak mi je malo slabo postalo ob plastiki, ki sva jo nabrala s tolikimi flašami tako, da zdaj kaj drugega iščem. Ne zdijo se mi napačni koncentrati k jih mešaš v vodo. Trenutno pa uporabljam od Lusha te tabletke, ki si jih daš v usta zaliješ z vodo in grgljaš, ampak nimajo tako dobrega učinka. 

 

1-11.jpg


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#511 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2019 - 11:28 PM

^^
Kako simpatično (Lush).

Jaz ne uporabljam, je pa kolegica enkrat pohvalila timijanovo tinkturo (nakaplja v vodo).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#512 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 04 April 2019 - 05:38 AM

Jaz je ne uporabljam.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#513 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 25 October 2019 - 11:36 AM

Zdaj Soocas uporabljam ene dva tedna in pokosi drazjo Sonicare. Sicer je malo stara in najbrz so tudi boljse na trgu (izogibajte se HealthyWhite). To mi brat trobi ze ene 2 leti drugace. Da ne omenjam koliko je lazja, glave cenejse, neprimerljivo lepsa, zobje cisti, kot se nikoli... Super je tudi funkcija masaze dlesni. Zdaj je Soocas X5, ampak je zaenkrat se predraga. Te pa za slabih 30€ ne premaga nobena. Mogoce kaksna z ultrazvokom :D
Priporocam (a ne crne, ker se pasta/kamen nabira na glavi).
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#514 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2019 - 01:10 PM

Govoris o X3? Jaz sem pa dala okrog 60 € 1 leto nazaj skupaj s stroski carinjenja, se mi zdi. Ne morem pa primerjat z drugimi elektricnimi.
Me pa moti, da je aplikacija tako zanic. Pa ko sem zamenjala glavo, se mi sploh vec ni povezalo preko bluetootha.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#515 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 25 October 2019 - 01:20 PM

Ja. Tu, kjer narocam, ni carine pa seveda se je tudi znizala. Z aplikacijo se pa niti povezala nisem.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#516 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2019 - 07:53 PM

Kaj ti brat trobi? Katera pa je healthy White sonicare, moram najt škatlo, da pogledam katero imam. Jaz sem sicer zadovoljna s sonicare, iščem pa kaj podobnega in cenejšega za tamalo, z Oral b nisem prav najbolj zadovoljna, ali pa mogoče samo nisem vajena vrtenja glave.
  • 0

#517 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2019 - 08:21 PM

Mislim, da je moja Sonicare Healthy white, tudi mene zanima, kaj je problematičnega na njej.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#518 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 26 October 2019 - 10:15 AM

Tudi mene zanima, imam prav tako Healthy white.


  • 0

#519 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 26 October 2019 - 11:13 AM

Saj sem napisala... Pac ful bolj bedna je kot ta. Ce kupujete na novo, je skoda denarja za neko osnovno Sonicare, kot je HW :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#520 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 26 October 2019 - 11:18 AM

A si ja Gearbest kupila?
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users