Jump to content


Photo

Izkušnje s kvaliteto oblačil


  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#61 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82749 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 October 2009 - 04:22 PM



Miss Sixty imajo v trgovini The Wall na Mačkovi, nasproti Limonija. So kar precej založeni.

Lepe sp. majice kožne barve majo pa v Intimissimi, so tut precej dolge.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#62 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25992 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2009 - 04:33 PM

Jina, super, hvala, bom pobrskala, v tiste konce pogosto zaidem! Intimissimi pa nisem prepricana, da sploh vem, kje dobiti. oops.gif Emporium?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#63 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82749 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 October 2009 - 04:36 PM



Na Miklošičevi je zdaj na novo, pa v Mercator centru v Šiški in v Supernovi.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#64 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 28 October 2009 - 06:10 PM

Jaz mam 1 modrc iz c&a, bolj basic, ampak lep biggrin.gif Bil je že neštetokrat opran, pa je še vedno kot nov!
Pri spodnjih hlačah nikoli pretirano ne gledam na kvaliteto, imam raje več cheap kosov, ker so itak stalno v pranju in jih redno dokupujem.
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#65 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25992 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2009 - 06:28 PM

QUOTE(Jinadaze @ 28. 10. 2009 - 16:36) View Post

Na Miklošičevi je zdaj na novo, pa v Mercator centru v Šiški in v Supernovi.


woot.gif V Šiško in Supernovo redko zaidem, Miklosiceva mi je pa pri roki! Hvala!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#66 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 31 October 2009 - 02:51 PM

Od tu imam jaz večinoma stvari:

C&A- puloverji ok kvalitete, motijo me edino cifre, vse moram vzeti S ali XS (sem ponavadi M). Imam tudi eno njihovo torbo (pač žakelj za na fax tovorit), tudi v redu.

H&M- dobri puloverji, rokavice, torbice so tako tako, za eno sezono, potem se mi pa znucajo. Imam tudi nekaj njihovih špang in elastik, to je tako bolj potrošni material. Imam še dve majci brez rokavov od njih, tudi že več let kot nove. Pa en pas, ok.

Mega factory Outlet- v redu štacuna, imam en njihov pulover že več let, super. Se dobi dosti stvari za res nizke cene, samo moraš malo pobrskat...

Intersport- Firefly firma ima super stvari (velurji, hlače za bordat...) na razprodajah sem vse dobila precej ugodno.

Bershka- imam eno njihovo majco, še kar v redu, druge stvari me niso pritegnile.

New Yorker- imam nekaj njihovih majc z potiskom in pa ene črne kavbojke. Kvaliteta je bolj tako tako, se pa da kar nekaj časa nositi.

Kavbojke pa kupim v eni privat trgovini.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#67 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82749 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 March 2011 - 02:49 PM


QUOTE(Princeska @ 2. 3. 2011 - 10:08) View Post

Zadnje čase sem zelo občutljiva na kvaliteto oblačil, res, prov bolano. Ker sem jezna, da kupim kake bolj poceni stvari in itak dam 1x v stroj, pa je že zmuckano, čist obolim. Da ne omenjam oprijetih majčk, katerih rokavi ratajo ohlapni. Ali pa da daš 1x v stroj in je k cunja.

Zato me zanima, kje je po vašem mnenju najboljša kvaliteta? Vem, da je za H&M Jina govorila, da so samo basic majice kokr tok kul, ker imam par stvari iz H&M, ene super, druge podn.


H&M basic majice so meni dobre samo L.O.G.G., 'navadne' ne.

Od znamk srednjega višjega razreda priporočam Pennyblack, Max&Co., Supertrash, Stefanel, Rašico, Lacoste, Diesel, Guess (by Marciano), Sisley ...
Drugače se pa vedno najdejo kakšni popusti na spl. straneh, klik.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#68 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27062 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 02 March 2011 - 02:58 PM

Jaz imam ene Sisleyeve ozke črne hlače, ki mi lepo stojijo prvih 5 minut nošenja, potem pa se tako zelo razvlečejo v vse strani in padejo na boke, da je prav grdo. Mene njihova kvaliteta ni preveč navdušila. down.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#69 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16527 posts
  • Gender:Male

Posted 02 March 2011 - 03:50 PM

Nisem vedela, da imamo to temo, pa ravno eno vprašanje imam thumbup.gif

Jina, a od Rašice imaš kakšno pletenino? Je kdo drug kupil kaj pletenega od njih v zadnjih par letih? Imam namreč eno 40+ let staro črno jopo, ki je nadvrhunske kvalitete. Niti malo zmuckana&raztegnjena pa se v njej včasih valjam pred tvjem, v postelji, leži v kakšnem kotu..skratka delam z njo zelo grdo smile.gif in me zanima, če je Rašica še tako kvalitetna. Ker če me pa kaj spravi v slabo voljo, me pa to, da se vsak kurč** pulover zmucka in raztegne po eni sezoni rolleyes.gif
Je še kakšna firma s kvalitetnimi pleteninami (bognedaj kaj kičastega biggrin.gif )?
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#70 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82749 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 March 2011 - 03:55 PM


Ja, imam dve jopi, ena je stara že par let in kot nova, druga pa par mesecev, enako. Pa eno obleko, sicer ne pleteno, tudi super kvalitete.
Mami ima tudi kar nekaj njihovih stvari. Pa čedalje boljše kolekcije imajo, Garevski rocks. cool.gif

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#71 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25992 posts
  • Gender:Female

Posted 02 March 2011 - 04:10 PM

^^

Kje kupujeta njihove stvari?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#72 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16527 posts
  • Gender:Male

Posted 02 March 2011 - 04:10 PM

Hvala! Moram enkrat zaviti vsaj v Maximarket. Kolekcije so tudi meni všeč, nisem vedela, da je za tem Garevski smile.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#73 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 March 2011 - 04:16 PM

Jaz sme enkrat imela na listku "must have" zadev eno njihovo obleko, pa je pol nisem šla niti pogledat. oops.gif Mislim, da me je zasekirala cena. Sploh ne vem, koliko stanejo Rašicine stvari. Imajo pa lepo robo.

Btw, ena trgovina je pri gostilni Figovec, ko se pred Bavarcem odcepi Šmartinka v Šiško. Pa v Maxiju seveda, tudi Nama jo ima, s emi zdi. hmm.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#74

  • Guests

Posted 02 March 2011 - 04:23 PM


QUOTE(Coco* @ 2. 3. 2011 - 14:58) View Post

Jaz imam ene Sisleyeve ozke črne hlače, ki mi lepo stojijo prvih 5 minut nošenja, potem pa se tako zelo razvlečejo v vse strani in padejo na boke, da je prav grdo. Mene njihova kvaliteta ni preveč navdušila. down.gif


Men je tudi Sisley katastrofa.

Rasica mi ma pa obupno dolgocasna oblacila. Za 60+.

  • 0

#75 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82749 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 March 2011 - 04:25 PM


^ S tem se pa res ne morem strinjat, vsaj za zadnji dve leti ne. Prej pa res.

Trgovina je na Gosposvetski, poleg Slowatcha.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#76

  • Guests

Posted 02 March 2011 - 05:31 PM

Priznam, da sem nehala gledat njihova oblacila ze par let nazaj, tako, da ti verjamem. wink.gif
  • 0

#77 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25992 posts
  • Gender:Female

Posted 02 March 2011 - 07:09 PM

OK, hvala, BK in Jina, will check; pred casom sem v eni trgovini v TPC Murgle kupila Rašicin poletni top, kot ste ze rekle - super kvaliteta, ampak, ker ne hodim nic vec tam okoli sem malo pozabila na njih pa tudi jaz imam se vedno v glavi sliko izpred let, da so njihove pletenine bolj oldschool.

Edit: aha, prodajna mesta ;) ---> http://www.rasica.si...php?subpageid=8

Je pa tudi res, da je nekaj odvisno od same trgovine oz. prodajalk (ali kdorkoli ze izbira robo). Meni sicer zadnje case zelo lezi Intimissimi; na Miklosicevi so fajn prodajalke, se potrudijo, kriticno svetujejo (in ne kimajo vsemu, kar navesis nase), njihova oblacila so mi pisana na kožo, zadovoljna sem z materiali, kvaliteto, skratka... thumbup.gif.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#78 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 04 March 2011 - 09:51 AM

Kako je s kvaliteto pri Promodu?
  • 0

#79

  • Guests

Posted 04 March 2011 - 09:57 AM

Po mojih izkušnjah ni presežek. Že ene dvakrat se mi je pri kakem kosu kak šiv odparal, imam pa ene njihove poletne lanene hlače, ki se pa dobro držijo, le malo so se sprale (po treh sezonah).
  • 0

#80 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 04 March 2011 - 01:04 PM

Kakšne so cene pri Rašici? Recimo ena takšna majica? hmm.gif

IPB Image
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users