Jump to content


Photo

Peeling ustnic in njihova nega


  • Please log in to reply
403 replies to this topic

#361 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2013 - 07:46 AM

Immortelle, sem si ga pri zadnjem nakupu ogledovala, pa nisem želela tvegati potem. Bom ga kupila naslednjič.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#362 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 December 2013 - 08:06 AM

Jaz sem imela od TBS stick s kakavovim maslom in je bil super, eden najboljših, zato komot verjamem, da je tudi tale od Himalaye fajn.

Kje pa jih prodajajo? V DM ali Müllerju?


  • 0

#363 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2013 - 09:06 AM

Jaz sem jih videla v DM-u.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#364 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2013 - 09:19 AM

V Mullerjih tudi imajo Himalayo, tako da pomoje tudi tam dobiš.

 

Jaz ga imam tudi v planu enkrat kupit.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#365 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2013 - 10:23 AM

Ja, DM in Muller. Mogoče še kje drugje... :)


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#366 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 December 2013 - 10:31 AM

Hvala vsem; pomoje ga bom ob prvi priliki kupila.


  • 0

#367 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 December 2013 - 10:22 PM

Jaz uporabljam tole kremo pred spanjem in je krasna - hitro se vpije, pa ustnice imam zjutraj in čez dan res fino mehke in zdrave.

Sestavine ima odlične, vonja ni ravno prijetnega, pa solidno je znižana.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#368 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 23 December 2013 - 03:06 PM

Jaz imam od Lusha Bubble gum  samo zato ker je tko dobrega okusa in tko lepo diši.


  • 0

#369 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 24 December 2013 - 03:49 PM

Himalaya Herbals balzam (prav tega, Cocoa butter) sem danes opazila tudi v Intersparu. Cena je €1.99. ;)


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#370 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 27 March 2014 - 10:48 PM

Ta Labella je krasna. :love:  Po učinku mi je kot vsaka druga (nimam uničenih ustnic nikoli), ampak kraaaasno diši, krasne teksture je in da ful lepo barvo. Do sedaj sem se izogibala teh 'Fruity Shine' izdaj, ker ne maram, da pušča barvo, ampak to bi pa še kupila.

 

Nivea+Fruity+Shine+Peach+Lip+Balm+%25281


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#371 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 March 2014 - 10:49 PM

:yes:


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#372 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 27 March 2014 - 11:34 PM

Damn, zdaj imam še to na wishlisti. Jaz bi tudi imela kakšno tako za čez dan, ki tudi rahlo obarva ustnice. Probala bi tudi Himalaya s kakavom, pa za poleti moram najt spet eno s spf. Ne vem, koliko časa imate en balzam za ustnice, ampak meni trajajo celo večnost. Nazadnje sem že nekaj mesecev pred novim letom kupila Labello lip butter v lončku in uporabljam samo tega vsak dan, pa ga je še vedno ful.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#373 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 27 March 2014 - 11:42 PM

Jaz jih ponavadi vržem stran, preden porabim do konca, ker se jih naveličam. :butl: Ravno včeraj sem vrgla 2 Niveina lip butterja stran, sta bila pa tudi stara in mi ratajo bljak, ni mi več užitek jih uporabljat :D


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#374 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 27 March 2014 - 11:48 PM

Meni je pa nasploh škoda metat stvari stran. Stran vržem le, če mi izdelek res ne ustreza in mi potem še nekaj časa stoji nekje. Nazadnje sem celo vrgla stran Dr. Organic balzam, ki mi ga je ostalo še kak cm, ampak mi ni bil všeč, je izsuševal. Če je balzam za 2 € mi še ni škoda dat v smeti, kake dražje bi mi pa že bilo. :)


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#375 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 28 March 2014 - 08:30 AM

Jaz si s tem občasno namažem suho kožo na komolcih, rokah - če mi res ne odgovarja več.

 

Imam pa problem zadnje čase - vse labele, razen Lavere, ki sem se je navadila, mi smrdijo, oz. vonj mi je dišeč, ampak mi postane slabo, ko si nanesem na ustnice. Enako se zgodi z naravnimi balzami za ustnice, ki niso dišeči. Nasploh sem postala ful občutljiva na dišave, vsak gel za prhanje mi je pretežen, ko se fant stušira in pridiši mimo, mi postane slabo. Uporabljam samo še baby šampon in gel za prhanje, ustnice pa mažem z Nuxe medenim balzamom, ki pa za poletje ni primeren, ker se takoj stopi v torbici, pač kjerkoli na toplem je, se čisto zmehča.

 

Strašansko nepomemben problem, vem, ma škoda mi je - tudi Himalaya labele mi imajo en tak specifičen vonj, ki ga ne prenašam, pa nimajo nekih sintetičnih dišav.

 

A ima še katera tako izkušnjo? Edina stvar, ki jih lahko prenašam, so zadeve, ki sem jih uporabljala do zdaj, pa še to se začenja počasi spreminjat - parfumi so mi večino časa odveč, zjutraj pa ni šans, da bi se naparfumala.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#376 Bea

Bea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 302 posts
  • Gender:Female
  • Interests:music, animals, travel, books, computers, shopping ;-)

Posted 28 March 2014 - 09:24 AM

Meni tudi balzami  trajajo po več mesecev. Stran jih vržem pa samo, če so stari že kako leto. To se mi je npr. zgodilo z labello med, ker sm jo pozabla v smučarski bundi in je ostala tam...od predlani :whistling: 
 

Olivija, mogoče si z kakavovim in kokosovim maslom narediš  balzam sama? Mene tud moti, da ima himalaya tako močen vonj :( 


  • 0

#377 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 28 March 2014 - 03:56 PM

Meni pa neki izpuščaj/herpes na ustnici kar noče in noče izginiti, tako da že nekaj tednov skoraj ne uporabljam labell v stiku, edino zjutraj in zvečer se namažem z Nuxe medenim balzamom v lončku, ampak to samo, ko sem doma, okrog tega ne prenašam, ker mi ni praktično za mazat.

Imam pa trenutno od Himalaye tisto labelo s kakavovim maslom in dr.Organic z granatnim jabolkom, oboje mi je dokaj povprečno...


  • 0

#378 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 28 March 2014 - 07:08 PM

Sem kupila danes Labello fruity mix jagoda. Meni ne naredi neke posebne barve. Da pa fajn lesk, skoraj kot kak gloss.

 

A se še dobi v DM-ih tiste Hawaiian tropic glosse z zaščitnim faktorjem? Ali pa če veste za kakšen dober balzam z ZF?Kar sem jih imela, me ni nobeden navdušil.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#379 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 29 March 2014 - 10:05 PM

A ima še katera tako izkušnjo? Edina stvar, ki jih lahko prenašam, so zadeve, ki sem jih uporabljala do zdaj, pa še to se začenja počasi spreminjat - parfumi so mi večino časa odveč, zjutraj pa ni šans, da bi se naparfumala.

Jaz. : ) Nikakor ne prenašam npr. dišečih sveč, palčk, raznih dišav za dom, avto. Postane mi slabo, boli me glava. Brrr.
Pri kozmetiki se pa spreminja - imam obdobja, ko se lahko parfumiram in obdobja, ko lahko uporabljam samo deodorant za pod pazduho.

Sladkih vonjev ne prenesem sploh, v nobeni obliki.

Zadnja leta me motijo še žvečilni v ustih - konsistenca, okus.

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#380 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 13 August 2014 - 11:28 AM

Meni pa spet kotički ustnic pokajo, ostalo je v čisto zadovoljivem stanju, kot ponavadi.

 

Sem imela že problem s tem nekaj tednov nazaj, pa se je nekako zrihtalo, zdaj pa spet. Ne pomaga nobena krema :/.

 

Je imela že katera tak problem?


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users