Smajli Aleš
Vsepovsod ga dobiš, menda tudi po manjših Merkatorjih, pumpah, DMju, u name it, res povsod.
Jaz sem ga imela pred kakimi petimi leti za ene semiš škornje.
Ma tako no ... Če škornji že iz prve spuščajo vodo, kar načeloma je značilnost semiša, potem tudi sprej ne bo deloval čudežno. Nekaj malega pomaga, ob takih kratkotrajnih soočenjih z dežjem, ali snegom, samo je pa treba po takem srečanju spet našprejat obutev.
Imo ... Se bolj splača kupit dober čevelj za v dež. Če pa hočeš samo zaščitit ene ljube čevlje, ki jih načeloma ne nosiš po nalivih (se pa zgodi, da te kdaj ujame, ali pa da so kje luže), je pa dober.
Agree. Sicer jaz preventivno naspricam tudi dober cevelj za v dez, dosedaj se nobeni niso premocili.
jp, aspirin je skor zihr krivec za to.











