Danes sem v ZARI kupila torbico. Zdaj jo čekiram na internetu in sem opazila, da so zraven še ti ročaji za čez trup, jaz pa jih nisem dobila! What to do ? Grem nazaj in povem kaj se je zgodilo ? Jaz bi jih res imela.
vprašanja (zanima me, ...)
#19781
Posted 16 November 2010 - 07:44 PM
Danes sem v ZARI kupila torbico. Zdaj jo čekiram na internetu in sem opazila, da so zraven še ti ročaji za čez trup, jaz pa jih nisem dobila! What to do ? Grem nazaj in povem kaj se je zgodilo ? Jaz bi jih res imela.
#19782
Posted 16 November 2010 - 07:46 PM
#19783
Posted 16 November 2010 - 07:47 PM
Ampak je bila zadnja, ...
#19784
Posted 16 November 2010 - 07:51 PM
#19785
Posted 16 November 2010 - 07:51 PM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#19786
Posted 16 November 2010 - 07:52 PM
#19787
Posted 17 November 2010 - 08:40 AM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#19788
Posted 17 November 2010 - 09:19 AM
Jaz sem jih vedno imela brada, čeljust - ti so hormonskega izvora (vsaj tako so mi rekli)
#19789
Posted 17 November 2010 - 09:25 AM
#19790
Posted 17 November 2010 - 05:16 PM
SHIT!
Danes sem v ZARI kupila torbico. Zdaj jo čekiram na internetu in sem opazila, da so zraven še ti ročaji za čez trup, jaz pa jih nisem dobila! What to do ? Grem nazaj in povem kaj se je zgodilo ? Jaz bi jih res imela.
Dobila
#19792
Posted 17 November 2010 - 08:21 PM
#19793
Posted 17 November 2010 - 08:25 PM
After all this time?
Always.
#19794
Posted 17 November 2010 - 08:33 PM
Bachusa mi nihče ne priporoča, tebi je všeč ?
Kje pa je Roxly ?
#19795
Posted 17 November 2010 - 08:38 PM
Roxly je pa na trubarjevi, zaviješ levo gor in je potem tam nekje..
Pa še meni: http://www.roxly.si/pdf/cenik_za.pdf
After all this time?
Always.
#19796
Posted 17 November 2010 - 08:40 PM
Najbrž bom šla jutri kr tja
Kak je to smešno Nincha, ko je nam tak poceni 2.80. V Mariboru je najdražji bon 3,5 se mi zdi !
#19797
Posted 17 November 2010 - 08:43 PM
Sošolci so pa radi hodli v Maxija, je pač navadna menza, a baje kr okusna.
Penjasa bi ti tudi lahko priporočila.
Pa gostilna Mrak (pri Le Petitu) je baje dobra, a imajo take bolj slovenske jedi (mesa ful).
Pa picerija Tunel
Čez Ljubljanico imaš pa še Romeo, ampak meni roko na srce ni baš nekaj. Julija je ful boljša.
Pa Ati - grška bolj fast food restavracija - je tudi na bone se mi zdi, hrana je okusna, ampak ne pričakuj nekega ambienta.
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19798
Posted 17 November 2010 - 08:45 PM
After all this time?
Always.
#19799
Posted 17 November 2010 - 08:46 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19800
Posted 17 November 2010 - 08:47 PM
Meni je Casa del papa (na Cankarjevi, blizu Zare) super, ampak ne vem, če imajo bone, preveri. Božanske zelenjavne in morske rižote, pa solate.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users










