Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#19781 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 November 2010 - 07:44 PM

SHIT!

Danes sem v ZARI kupila torbico. Zdaj jo čekiram na internetu in sem opazila, da so zraven še ti ročaji za čez trup, jaz pa jih nisem dobila! What to do ? Grem nazaj in povem kaj se je zgodilo ? Jaz bi jih res imela. cry.gif

  • 0
Viens, reste ici!

#19782 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 16 November 2010 - 07:46 PM

ja pejt nazaj, pa povej da si komaj na internetu vidla da morajo bit


  • 0

#19783 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 November 2010 - 07:47 PM

Ok, saj itak mam še račun pa vse. JOJ FAIL !!!!
Ampak je bila zadnja, ...
  • 0
Viens, reste ici!

#19784 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 16 November 2010 - 07:51 PM

pa naj ti novo naročijo....tako kot mora bit z onimi paski...

  • 0

#19785 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 November 2010 - 07:51 PM

Ja jaz bi šla no.. sej zgubit v bistvu nimaš kaj. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19786 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 November 2010 - 07:52 PM

Bom ja. Pa sem še gledala v trgovini, da bi mogli bit paski polek, ker so one rinkice tut! JOJ ok, .. upam, da zrihtam !
  • 0
Viens, reste ici!

#19787 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 November 2010 - 08:40 AM

Nekje sem enkrat prebrala da če se ti mozolji pojavljajo samo na enem mestu da naj bi to nekaj pomenilo. Amm.. meni so zadnjih par tednov ful izbruhnili okoli ust in po bradi (pa jih drugje nimam). A to res kaj pomeni? biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19788 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2010 - 09:19 AM

da preveč prčkaš tam?

Jaz sem jih vedno imela brada, čeljust - ti so hormonskega izvora (vsaj tako so mi rekli)
  • 0

#19789

  • Guests

Posted 17 November 2010 - 09:25 AM

Po tem predelu ti ponavadi izbruhnejo, kadar so hormoni na delu - pred menstruacijo recimo. Alpa ce jes veliko cokolade. smile.gif
  • 0

#19790 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 November 2010 - 05:16 PM

QUOTE(Ana @ 16. 11. 2010 - 19:44) View Post

SHIT!

Danes sem v ZARI kupila torbico. Zdaj jo čekiram na internetu in sem opazila, da so zraven še ti ročaji za čez trup, jaz pa jih nisem dobila! What to do ? Grem nazaj in povem kaj se je zgodilo ? Jaz bi jih res imela. cry.gif


Dobila smile.gif smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#19791 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 November 2010 - 05:18 PM

QUOTE(izabela @ 17. 11. 2010 - 9:25) View Post

Po tem predelu ti ponavadi izbruhnejo, kadar so hormoni na delu - pred menstruacijo recimo. Alpa ce jes veliko cokolade. smile.gif


Uh, nic od tega ni. Hvala vseeno biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19792 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 November 2010 - 08:21 PM

Katere restavracije na študentske bone bi mi priporočile v centru LJ ?
  • 0
Viens, reste ici!

#19793 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19004 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 17 November 2010 - 08:25 PM

Cantina, Bachus, Roxly. Jst tu jem ponavadi. smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#19794 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 November 2010 - 08:33 PM

V Cantini Mexicani sem že jedla, pa je super.
Bachusa mi nihče ne priporoča, tebi je všeč ?
Kje pa je Roxly ?
  • 0
Viens, reste ici!

#19795 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19004 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 17 November 2010 - 08:38 PM

Ja tko no.. Pač v Bakusu ni neki ful waw, je pa za pojest.. Nazadnje sem tam jedla ful dober piščančji zrezek v mandljevi omaki z rižem, edini problem je bil, da je bilo oboje že precej ohlajeno oz. ni bilo dovolj toplo.. Sam okej, bon stane 2.80. Prej za ta keš niti kebaba nisem dobila. biggrin.gif

Roxly je pa na trubarjevi, zaviješ levo gor in je potem tam nekje..

Pa še meni: http://www.roxly.si/pdf/cenik_za.pdf
IPB Image
  • 0

After all this time?

Always.


#19796 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 November 2010 - 08:40 PM

Hvala!
Najbrž bom šla jutri kr tja ;).

Kak je to smešno Nincha, ko je nam tak poceni 2.80. V Mariboru je najdražji bon 3,5 se mi zdi ! tongue.gif Vsi so okoli 2 drugače ..
  • 0
Viens, reste ici!

#19797 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 November 2010 - 08:43 PM

Jaz ti priporočam Thai Inn Pub, tik za FF. Meni imajo ok riževe jedi (tudi kari), pač pikantno, veliko zelenjave in predvsem azijsko. Rezanci so pa porazni.

Sošolci so pa radi hodli v Maxija, je pač navadna menza, a baje kr okusna.


Penjasa bi ti tudi lahko priporočila.


Pa gostilna Mrak (pri Le Petitu) je baje dobra, a imajo take bolj slovenske jedi (mesa ful).


Pa picerija Tunel wub.gif, pač pri tunelu, ki gre pod Grajskim gričem.

Čez Ljubljanico imaš pa še Romeo, ampak meni roko na srce ni baš nekaj. Julija je ful boljša. wub.gif


Pa Ati - grška bolj fast food restavracija - je tudi na bone se mi zdi, hrana je okusna, ampak ne pričakuj nekega ambienta.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19798 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19004 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 17 November 2010 - 08:45 PM

Meni je pa TOK smešno, kako je VSEM zdej tok ogromno, če bon stane 4€. Prej smo hodili pa na en klinčev kebab za 3,50€, pa na malico in smo vedno zapravili vsaj 4€. Zdaj pa omeniš Cantino, pa vsi pizdijo, da tja pa že ne grejo, ker je bon KAR ŠTIRI EVRE, da pejmo nekam, kjer je ceneje. Lol. biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#19799 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 November 2010 - 08:46 PM

Ja tebi že, sam cene izven Lj. so pa skoraj pol nižje in je nekomu, ki je na novo tu (in pa meni, ki dežurno pizdim čez vse biggrin.gif), večina stvari (pre)dragih.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19800 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90082 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 November 2010 - 08:47 PM


Meni je Casa del papa (na Cankarjevi, blizu Zare) super, ampak ne vem, če imajo bone, preveri. Božanske zelenjavne in morske rižote, pa solate.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users