Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#19741 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90082 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 November 2010 - 07:48 PM


Super, hvala!
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#19742 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 08 November 2010 - 08:11 PM

Ja, gate so super od HM. biggrin.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#19743 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15672 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 08 November 2010 - 08:18 PM

Zdejle razmišljam, dvoje njegove mam js pri sebi, včasih za spat, kot pižamo, in so mi kul, comfy boksarce, sam en tak žepek blaga mi je viška spredaj.. biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#19744 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 09 November 2010 - 11:36 AM

Je katera že sestavljala ankete preko spleta? Katero priporočate?
Hvala.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#19745 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20104 posts

Posted 09 November 2010 - 04:36 PM

a ima katera kšno lep vabilo za 30. rojstni dan? hmm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#19746 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 09 November 2010 - 05:47 PM

Uu ful sem pozna, hvala vsem za nasvete za 'pomladitev'. Ni mi noben mulc vsec, vcasih mam kaksno krizo, ko res hocem zgledat mlajsa. Zadnjic me je ena mamica v mali soli vprasala, kje mam moza 0.0

Zdaj mam pa novo vprasanje, cemu je namenjem bepanthen plus oz. samo bepanthen? Iscem po netu, pa mi same finske strani ven mece, al pa en bepanthen za malcke ermm.gif
Rabim nekaj za tisto rdecino, ki se ti naredi od pogostega brisanja nosu, pa ce se opraskam, pa mogoce vcasih za po britju. Katerega mi proporocate?
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#19747 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 November 2010 - 06:05 PM

B+ biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#19748 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 09 November 2010 - 06:08 PM

bepanten plus je za celjenje ran, pospešuje delanje kraste in deluje protivnetno (idealen za tvoj nos in po britju).

bepanten (brez plus) je za nego, ko koža nuca FUL vlage in ne dela krast - recimo po tetoviranju (kjer nočemo, da se dela krasta, ker to potegne barvo ven), po opeklinah, po kemičnem pilingu) je tudi za nego dojenčka - npr. namesto hladilne kreme za ritko in pa za nego občutljivih bradavic pri dojenju.
  • 0

#19749 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26482 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 November 2010 - 06:11 PM

klik - tu si poglej.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#19750 _vrtnca_

_vrtnca_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1372 posts
  • Gender:Female

Posted 09 November 2010 - 08:54 PM

QUOTE(Sarah @ 7. 11. 2010 - 23:00) View Post

Ok vem najbolj butasto vprašanje ever ampak nikoli v lajfu še nisem imela štipendije:
- če ne naredim letnika morem državno štipendijo vračat? biggrin.gif


Če ponavljaš, ti miruje. V letu ponavljanja moraš letnik opravit (in jo normalno prejemaš naprej), drugače ti preneha in jo moraš vrnit.

Če pavziraš in imaš pravico opravljanja izpitov, ti miruje. V letu pavziranja (v katerem ostaneš vpisana na matično fakulteto) moraš opraviti manjkajoče obveznosti itd..enako kot zgoraj.

Prepis. Štipendijo dobivaš za določen študijski program, zato ti ob prepisu (izpisu z matične in vpisu drugam zaradi statusa) brez soglasja štipenditorja (csd) štipendija preneha in jo moraš vrnit. Lahko napišeš prošnjo za zamenjavo programa in ti jo mogoče odobrijo (štipendija 1 leto miruje itd.).

Povprečje za prejemanje je pomembno izključno pri Zoisovi štipendiji, pri državni pa ti v primeru visokega povprečja pripada dodatek, pri nizkem pa ni posledic.
  • 0
Earth provides enough to satisfy every man's need, but not every man's greed.

Mahatma Gandhi

#19751 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 November 2010 - 09:59 PM

Hvala! smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19752 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 10 November 2010 - 07:34 AM

QUOTE(Neytiri @ 9. 11. 2010 - 16:36) View Post

a ima katera kšno lep vabilo za 30. rojstni dan? hmm.gif

midva sva lani v vabila napisala tako: (če ti bo kaj pomagalo)

Zabava, smeh, igra in razveseljevanje bližnjih
večajo življenjsko srečo.
Življenje je lovljenje ravnotežja
med odgovornostmi, delom, počitkom in igro.
Vse ima svoje mesto v velikem zemljevidu življenja .
Zato se je treba nagraditi s časom za zabavo.
Ta te napolni z energijo, ki jo potrebuješ,
da se sreča lahko obnavlja …

Vendar pa življenje ni mozaik trenutkov, ki so minili,
ampak trenutki, ki si jih bomo zapomnili . . .


Vseh lepih trenutkov bi se rada spominjala s tistimi,
ki jih imava rada .
Med njimi ste tudi vi, zato vas vabiva na piknik,
na praznovanje najinega 30. in 33. rojstnega dne,

v petek 1. maja 2009, ob 12.00 uri.

S in B

Prosiva, da udeležbo potrdite do 20.04.2009 na telefon:

  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#19753 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 10 November 2010 - 08:23 AM

QUOTE(Ana @ 9. 11. 2010 - 19:05) View Post

B+ biggrin.gif

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 9. 11. 2010 - 19:08) View Post

bepanten plus je za celjenje ran, pospešuje delanje kraste in deluje protivnetno (idealen za tvoj nos in po britju).

bepanten (brez plus) je za nego, ko koža nuca FUL vlage in ne dela krast - recimo po tetoviranju (kjer nočemo, da se dela krasta, ker to potegne barvo ven), po opeklinah, po kemičnem pilingu) je tudi za nego dojenčka - npr. namesto hladilne kreme za ritko in pa za nego občutljivih bradavic pri dojenju.

QUOTE(nika @ 9. 11. 2010 - 19:11) View Post

klik - tu si poglej.


Kiitos paljon! biggrin.gif

  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#19754 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 November 2010 - 10:12 AM

Amm, a je kej narobe če vzameš RedBull + Lekdol skupaj? Oz skoraj istočasno, no.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19755 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 10 November 2010 - 10:43 AM

letela boš, ker ti da redbull krila, pa če se boš kam zabila, te ne bo bolelo, ker si vzela lekadol laugh.gif

am ... po moje ne bi smelo biti nič hudega.
  • 0

#19756 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 November 2010 - 10:45 AM

Ja saj mi je kmalu postalo jasno da sem napisala eno bedno. Lekadol je pain killer, RedBull pa kofein tak da najbrž nič ne more bit. Hvala.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19757 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 10 November 2010 - 04:00 PM

rabim kaki nasvet, zdaj sem opazila nekajkrat, da ko temno perilo operem (na 40 stopinj), pa dam not normalno tekočega praška, normalno mehčalca kot doziram že od nekdaj, pa imajo pol oprane cunje nek čuden vonj. sploh ne dišijo kot so prej vedno, ampak mi prav smrdijo, zdaj mam še posebaj občutljiv nos za vse. ne vem v čem je fora, če belo operem pa dišijo, samo pri temnih se mi to dogaja. pa nič posebnega ne perem, pa kar naenkrat je ratalo tak čudno. spucala sem filter, pa posodo za doziranje, boben not ne smrdi... kaj naj naredim, kaka ideja? preden živčni zlom dobim cry.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#19758 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 10 November 2010 - 04:20 PM

probaj ne uporabit tekoči prašek, ampak prašek v praškasti obliki? might do the trick...
  • 0

#19759 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 10 November 2010 - 04:25 PM

hvala Ančka, bom sprobala smile.gif . sem na netu prebrala, da bi lahko mogoče res delovalo... bom oprala in poročam, če bo bolje wink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#19760 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 10 November 2010 - 04:42 PM

Chandra jaz imam isti problem že 100 let in še nisem ugotovila od česa je to. Tut pralni stroj smo vmes zamenjali pa je blo po parih pranjih spet isto. Vse sm že probala, vse. Fant pravi da pretiravam, on nič ne voha.
Jaz pa vedno opazim razliko med belim in temnim perilom.
Jaz sm se sprijaznila, ni druge biggrin.gif
  • 0




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users