vprašanja (zanima me, ...)
#19741
Posted 08 November 2010 - 07:48 PM
Super, hvala!
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#19742
Posted 08 November 2010 - 08:11 PM
---------------------------------------------------------------------------------------------
When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.
#19743
Posted 08 November 2010 - 08:18 PM
Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.
#19745
Posted 09 November 2010 - 04:36 PM
#19746
Posted 09 November 2010 - 05:47 PM
Zdaj mam pa novo vprasanje, cemu je namenjem bepanthen plus oz. samo bepanthen? Iscem po netu, pa mi same finske strani ven mece, al pa en bepanthen za malcke
Rabim nekaj za tisto rdecino, ki se ti naredi od pogostega brisanja nosu, pa ce se opraskam, pa mogoce vcasih za po britju. Katerega mi proporocate?
#19747
Posted 09 November 2010 - 06:05 PM
#19748
Posted 09 November 2010 - 06:08 PM
bepanten (brez plus) je za nego, ko koža nuca FUL vlage in ne dela krast - recimo po tetoviranju (kjer nočemo, da se dela krasta, ker to potegne barvo ven), po opeklinah, po kemičnem pilingu) je tudi za nego dojenčka - npr. namesto hladilne kreme za ritko in pa za nego občutljivih bradavic pri dojenju.
#19750
Posted 09 November 2010 - 08:54 PM
Ok vem najbolj butasto vprašanje ever ampak nikoli v lajfu še nisem imela štipendije:
- če ne naredim letnika morem državno štipendijo vračat?
Če ponavljaš, ti miruje. V letu ponavljanja moraš letnik opravit (in jo normalno prejemaš naprej), drugače ti preneha in jo moraš vrnit.
Če pavziraš in imaš pravico opravljanja izpitov, ti miruje. V letu pavziranja (v katerem ostaneš vpisana na matično fakulteto) moraš opraviti manjkajoče obveznosti itd..enako kot zgoraj.
Prepis. Štipendijo dobivaš za določen študijski program, zato ti ob prepisu (izpisu z matične in vpisu drugam zaradi statusa) brez soglasja štipenditorja (csd) štipendija preneha in jo moraš vrnit. Lahko napišeš prošnjo za zamenjavo programa in ti jo mogoče odobrijo (štipendija 1 leto miruje itd.).
Povprečje za prejemanje je pomembno izključno pri Zoisovi štipendiji, pri državni pa ti v primeru visokega povprečja pripada dodatek, pri nizkem pa ni posledic.
#19751
Posted 09 November 2010 - 09:59 PM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#19752
Posted 10 November 2010 - 07:34 AM
a ima katera kšno lep vabilo za 30. rojstni dan?
midva sva lani v vabila napisala tako: (če ti bo kaj pomagalo)
Zabava, smeh, igra in razveseljevanje bližnjih
večajo življenjsko srečo.
Življenje je lovljenje ravnotežja
med odgovornostmi, delom, počitkom in igro.
Vse ima svoje mesto v velikem zemljevidu življenja .
Zato se je treba nagraditi s časom za zabavo.
Ta te napolni z energijo, ki jo potrebuješ,
da se sreča lahko obnavlja …
Vendar pa življenje ni mozaik trenutkov, ki so minili,
ampak trenutki, ki si jih bomo zapomnili . . .
Vseh lepih trenutkov bi se rada spominjala s tistimi,
ki jih imava rada .
Med njimi ste tudi vi, zato vas vabiva na piknik,
na praznovanje najinega 30. in 33. rojstnega dne,
v petek 1. maja 2009, ob 12.00 uri.
S in B
Prosiva, da udeležbo potrdite do 20.04.2009 na telefon:
#19753
Posted 10 November 2010 - 08:23 AM
B+
bepanten plus je za celjenje ran, pospešuje delanje kraste in deluje protivnetno (idealen za tvoj nos in po britju).
bepanten (brez plus) je za nego, ko koža nuca FUL vlage in ne dela krast - recimo po tetoviranju (kjer nočemo, da se dela krasta, ker to potegne barvo ven), po opeklinah, po kemičnem pilingu) je tudi za nego dojenčka - npr. namesto hladilne kreme za ritko in pa za nego občutljivih bradavic pri dojenju.
Kiitos paljon!
#19754
Posted 10 November 2010 - 10:12 AM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#19755
Posted 10 November 2010 - 10:43 AM
am ... po moje ne bi smelo biti nič hudega.
#19756
Posted 10 November 2010 - 10:45 AM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#19757
Posted 10 November 2010 - 04:00 PM
#19758
Posted 10 November 2010 - 04:20 PM
#19759
Posted 10 November 2010 - 04:25 PM
#19760
Posted 10 November 2010 - 04:42 PM
Jaz pa vedno opazim razliko med belim in temnim perilom.
Jaz sm se sprijaznila, ni druge
3 user(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users













