Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#19721 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 November 2010 - 02:14 PM

QUOTE(Jinadaze @ 8. 11. 2010 - 14:08) View Post

^ To se ti, če nimaš dovolj visokega povprečja, da bi jo dobival še naslednje leto.


Sploh nisem vedla daje tudi to pomembno, LOL. butl.gif Hvala.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19722 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90082 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 November 2010 - 02:15 PM


Kako to misliš, saj je logično, da je ne dobivaš več, če nimaš povprečja. ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#19723 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 November 2010 - 02:17 PM

Ja pa saj državno vem da so primeri ko lahko dobivaš tudi zaradi določenih drugih dejavnikov, ne samo zaradi tega. Vem zato ker je ena znanka imela neki "s posebnimi potrebami" in povprečje kolikor se spomnim ni igralo najpomembnejše vloge. Zato me je firbec martal.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19724

  • Guests

Posted 08 November 2010 - 02:17 PM

Kako je s povprečjem ne vem, ampak poznam primer, ko je punca eno leto ruknila letnik, ponavljala, naslednje leto potem ni dobivala štipendije, ampak vračat je morala pa šele potem, ko tudi v naslednjem letu ni naredila.
Edit: In še vedno govorim za Zoisovo in zdaj počasi dojemam, da tisto od Jine ni bilo meni namenjeno in, da sem pravzaprav že kar precej izven konteksta. No, se zgodi. laugh.gif
  • 0

#19725 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90082 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 November 2010 - 02:17 PM


Ajaa, sori, sem čisto pozabila, da so drugačni pogoji.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#19726

  • Guests

Posted 08 November 2010 - 02:19 PM

QUOTE(Braunkopf @ 8. 11. 2010 - 13:23) View Post


Meni so pa solate tam srednja žalost, čisto neokusne.



Men je lososova bozanska. Z rakci je bla tut dobra, sam rakci niso bli kaj ekstra, z morskimi sadezi mi je kul, s pecenim piscancem pa tut njam, sam je pac na zelju, ne na zeleni solati. Odvisno od okusa, js ne maram solat z belimi kaloricnimi prelivi in jih posledicno ful malokje jem.


Buf Brdo je ZAKON!!! Solata s piscancem v omaki!!! njam.gif

  • 0

#19727 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 08 November 2010 - 02:22 PM

za Zoisovo:
3. letnik faksa sem ponavljala - takrat so mi zamrznili štipendijo
4. letnik (in absolventa) sem dobivala štipendijo. S tem, da so mi za povprečje opravljenih izpitov upoštevali vse izpite, ko sem bila v 3. letnik vpisana (torej redno vpisana + ponavljanje).
  • 0

#19728 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 08 November 2010 - 02:31 PM

QUOTE(izabela @ 8. 11. 2010 - 14:19) View Post

Men je lososova bozanska. Z rakci je bla tut dobra, sam rakci niso bli kaj ekstra, z morskimi sadezi mi je kul, s pecenim piscancem pa tut njam, sam je pac na zelju, ne na zeleni solati. Odvisno od okusa, js ne maram solat z belimi kaloricnimi prelivi in jih posledicno ful malokje jem.

Jaz sem bila samo na solati s tunino in mi je bla ful pusta. Pa še nekaj sme jedla zraven in mi tudi ni bilo baš nekaj ... Samo se česa več ne spomnim. Pa nisem vedla, da imajo toliko ponudbe. Mogoče bom šla probat še to lososovo, da jim dam drugo šanso.

Btw kaj pa pri republiški - če recimo jo eno leto imaš, pa drugo leto pač pavziraš (nimam možnosti ponavljanja), oz. se nekam prepišeš zaradi statusa - moraš tudi vračat, ali jo v vsakem primeru za eno leto le zamrznejo, vrneš pa šele 2. leto, če ne napreduješ?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19729 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 08 November 2010 - 02:37 PM

ne bi vedla sad.gif
  • 0

#19730 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20104 posts

Posted 08 November 2010 - 03:59 PM

A se kateri sanja, kater film se še posebno splača et na liff gledat?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#19731 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5292 posts
  • Gender:Female

Posted 08 November 2010 - 04:12 PM

QUOTE(Braunkopf @ 8. 11. 2010 - 13:42) View Post

Pub Legende je pa poden. Samo enkrat sem šla tja "jest" in sem si premislila v momentu, ko sem not prišla.

Okolje je bolj tko, ampak hrano majo pa ful dobro. Sploh jedi na žlico.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#19732 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 08 November 2010 - 04:33 PM

Ej sori, ampak če pico lahko zaj***, pol ostalega niti probat nočem. smile.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19733 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18508 posts
  • Gender:Male

Posted 08 November 2010 - 04:37 PM

QUOTE(Neytiri @ 8. 11. 2010 - 15:59) View Post

A se kateri sanja, kater film se še posebno splača et na liff gledat?


To ne vem, se pa teli najbolje prodajajo:
1. Tamara Drewe
2. Ču do vi to
3. Tam nekje
4. Še eno leto
5. Jaz bi tudi

Meni se prvi štirje zdijo obetavni. Jaz sem kupila karto samo za Amer.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#19734

  • Guests

Posted 08 November 2010 - 04:38 PM

Jaz imam karte za 1., 3. in 5. s Podganinega seznama, pa še za Namišljene ljubezni, Dobro srce in Kako sem preživel to poletje.
  • 0

#19735 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20104 posts

Posted 08 November 2010 - 04:38 PM

Od teh mi je po prebiranju vseh predstavitev še najbolj v oči padel Ču do vi to, ampak če dobim jutri karte za v sredo za Curling, grem tja. Upam, da ne bo razprodan, zaenkrat je v CD rekla, da jih je še nekaj.. hmm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#19736 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90082 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 November 2010 - 05:50 PM


Kakšne kvalitete so H&M moške boksarice?
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#19737 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46728 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 November 2010 - 05:59 PM

Kar dobre. Fant jih nosi in glede na to koliko se perejo, so super. IMO boljše kot njihove ženske spodnje hlače, ki jih kupiš v paketu po več skupaj.
  • 0

#19738 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33967 posts
  • Location:Primorska

Posted 08 November 2010 - 06:22 PM

Kolikor se spomnim, ni treba nobene štipendije vračat, če letnik le ponavljaš in imaš torej status študenta. Takrat ti zamrzne. Če pa naslednje leto ne napreduješ, naj bi jo pa vračal, ja. V bistvu si lahko 1 leto brez štipendije, potem moraš izpolnit pogoje, da ti jo vrnejo.
  • 0

#19739 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 November 2010 - 06:32 PM

Kaj pa če si letnik enkrat že ponavljal in tokrat zgubiš status (štipendijo imaš pa letos prvič)?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19740 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15672 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 08 November 2010 - 07:35 PM

QUOTE(PurePoison @ 8. 11. 2010 - 13:26) View Post

U, Laterna je tudi dobra, se strinjam. Čeprav za piščanca ne vem, sem jo vedno jedla s tuno. Dobiš pa zraven še eno malo piceto (pica testo s sirom) in se nažreš ko žival.




And I did. laugh.gif Božanska, hvala za nasvete. Tudi piceto sva dobili zraven, spet, božansko.
A, pa sori sarah za napačen information, sem misla da avtomatsko vračaš, če ne narediš letnika.


H&M boksarice - moj pob sam te nosi in si jih kopuje vsakič, ko kakšen nov model pride ven, ima več gat kot jaz skupaj gat&modrcov. laugh.gif

  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users