vprašanja (zanima me, ...)
#19581
Posted 25 October 2010 - 10:42 AM
#19582
Posted 25 October 2010 - 11:58 AM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19583
Posted 25 October 2010 - 01:54 PM
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
#19584
Posted 25 October 2010 - 02:01 PM
Katera mehiška restavracija je v Ljubljani in okolici odlična in kaj naročiti, če greš prvič, da se ne bom kej preveč oštela... nekaj preprostega in ne preveč pekočega.
Zanima me pa še, če je katera že jedla v restavraciji na Ljubljanskem gradu? Kakšno vrsto hrane imajo in ali je dobra ter kakšne so cene?
NA gradu je zadnja dva meseca restavracija: http://www.nagradu.si/#na-gradu
kakšna je iz prve roke ne bi vedela, sem pa slišala da ni slaba. Če boš šla prosim napiši oceno v ustrezno temo
Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)
#19585
Posted 25 October 2010 - 02:43 PM
Vem, da je to strupeno, ampak a se mi lahko kaj resnega zgodi (bil je res mini košček)??
Sem se poskusila prisiliti, da bi bruhala, pa ne morem.
ॐ Be a voice, not an echo. ॐ
#19586
Posted 25 October 2010 - 02:55 PM
Tudi cantina Mexicana v Knaflovem prehodu je full dobra. Če je kje kaj pekočega, imajo to označeno že v menujih (ampak ponavadi ni nič). Povsod imaš zraven napisano kaj kakšna zadeva vsebuje, tako da težko fališ!
Ja saj je dobra, samo kelnarji imajo pa nadvse beden odnos in ni šanse, da bi znali karkoli ustrežno razložiti.
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19587
Posted 25 October 2010 - 09:12 PM
Kam je treba it po novo osebno izkaznico? Piše, da na Upravno enoto - alahko na katerokoli izpostavo?
EDIT: Našla, samo na Tobačni se da.
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19588
Posted 25 October 2010 - 09:15 PM
NUJNO: po nesreči sem pogoltnila majhen košček tablete za pomivalni stroj (očitno je neraztopljen delček po pranju ostal v skodelici)!
Vem, da je to strupeno, ampak a se mi lahko kaj resnega zgodi (bil je res mini košček)??
Sem se poskusila prisiliti, da bi bruhala, pa ne morem.
Zdaj nimaš kaj. Priporočila bi ti, da popiješ veliiikooo vode, da se ti čim prej izpere iz telesa. Če je bil majhen košček po moje (?) ne bi smelo biti nič narobe. Vodo pa le pij.
#19589
Posted 26 October 2010 - 07:04 AM
Drugače pa nič drugega ni bilo z mano narobe. Na srečo.
ॐ Be a voice, not an echo. ॐ
#19590
Posted 26 October 2010 - 09:18 AM
#19591
Posted 26 October 2010 - 09:22 AM
#19592
Posted 26 October 2010 - 09:27 AM
#19593
Posted 26 October 2010 - 09:32 AM
#19594
Posted 26 October 2010 - 09:36 AM
#19595
Posted 26 October 2010 - 11:09 AM
There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.
#19596
Posted 27 October 2010 - 12:15 PM
#19598
Posted 27 October 2010 - 10:05 PM
---------------------------------------------------------------------------------------------
When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.
#19599
Posted 28 October 2010 - 09:42 PM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#19600
Posted 28 October 2010 - 09:51 PM
“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)
“Point of view is everything.“ (Kathleen Winter: Annabel.)
LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users










