Jump to content


Photo

Kakšna je bila vaša današnja nega obraza?


  • Please log in to reply
1954 replies to this topic

#1941 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90088 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 September 2025 - 07:47 PM

So pa v zadnjih letih dvignili cene za skoraj 100 % pri nekaterih izdelkih (TO). Do konca tedna imajo zastonj poštnino na uradni strani.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1942 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30081 posts
  • Gender:Female

Posted 08 September 2025 - 08:51 PM

Ravno prej videla, sicer tudi jaz nabavljam v novembrski akciji.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1943 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30081 posts
  • Gender:Female

Posted 15 September 2025 - 08:55 PM

Važno, da sem danes hitela polniti košarico in na koncu ugotovila, da je akcija že mimo.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1944 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25800 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 15 October 2025 - 08:17 AM

Jaz trenutno

 

Zjutraj

- Balea Med ultra sensitive čistilni gel

- Hada Labo Vlažilni losjon - Super Hydrator

-     ali MIXA Hyalurogel Rich intenzivno vlažilna dnevna krema s hialuronsko kislino 50 ml 

      ali CeraVe Moisturizers vlažilna krema za obraz in telo za suho do zelo suho kožo;

      med vikendom Cosrx Aloe krema za sončenje SPF 50

 

Zvečer (se imam energijo) - enako, kot zjutraj

- Balea Med ultra sensitive čistilni gel

- Hada Labo Vlažilni losjon - Super Hydrator

- MIXA Hyalurogel Rich intenzivno vlažilna dnevna krema s hialuronsko kislino 50 ml

 

 

 

Zdaj, ko je jesen, moram parkrat na teden spet uvest, da zvečer po kremi namažem še Retiridesa  in pa zjutraj dodam Vitamin C

(kako pa sploh naredim zaporedje? - Najprej Hitrator, potem Vitamin C in potem kremo? 

 

 

Aja, kadar uporabljam Retiridesa, imam potem zjutraj ali Bepanten ali Cicaplast kremo, ker se mi zna koža tako izsušit in "lupit". Zdaj bom Retiridesa poskusila po nanosu kreme (a je tako sploh kaj efekta ali je potem brezveze?)

 

Če ima katera kakšen predlog ali popravek, na dan z besedo, ker jaz nimam pojma kaj delam. Ko vas berem, poskušam ugotovit kaj bi bilo prav in to je to  :P 


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#1945 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4844 posts
  • Gender:Male

Posted 15 October 2025 - 08:38 AM

Ob uporabi retinala ali pa glikolne kisline (izmenjaje zvečer) vedno počakam, da se to dvoje vpije nato pa radodarno na vrh nanesem negovalno kremo in je koža zjutraj super.


  • 0

#1946 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25800 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 15 October 2025 - 08:58 AM

Hvala za nasvet! 


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#1947 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17849 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 15 October 2025 - 09:43 AM

Jaz retinoide po navadi dam na očiščeno kožo, potem pa preko serume in kreme. Na tak način je pametno zaščitit okoli oči in ustnice. Mogoče dodaš kak fajni vlažilni serum ali pa pač bolj bogato kremo. 

Če daš Retirides preko kreme ga malo razredčiš, bi pa moralo vseeno imet nek učinek. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1948 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28772 posts

Posted 07 May 2026 - 11:24 AM

Že 20 let imam več ali manj podobno nego, menjujejo se večinoma kreme ali kake druge hit zadeve, glede na letni čas in druge potrebe. Skratka zjutraj po umivanju z vodo, dam okrog oci caffein, drugod pa vitamin C. Zvečer po dvojnem umivanju sledi dvakrat na teden kislinski peeling, pred tem je bil encimski. Zdaj dajem tudi retinol med zimskimi meseci. Potem so vlazilne kreme, nekih 6let je bil to lipikar, vmes občasno Cicaplast, ce je bila koza bolj suha. Pa okrog oci in ustnih Hada Labo krema, pa neko Alverde sem imela en čas. Vem da sem imela eno večjo spremembo po enem od porodov, takrat mi je Derma-e postala premastna, pa nehvaležna mi je embalaza v lončku, zato ne bi šla nazaj na to. Zdaj sem naročila še ta milky toner,ki ga je Podgana predlagala. Ker sem v zadnjem času opazila, da imam prav tisto suho nagubano kožo na večih predelih obraza.
  • 0

#1949 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17849 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 07 May 2026 - 11:34 AM

Mogoče prenehaš s kislinami dokler se ti koža ne popravi, ali pa da si je nisi skurila s kislinami. Sploh če imaš retinol in še kisline. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1950 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30081 posts
  • Gender:Female

Posted 07 May 2026 - 11:35 AM

^^
Sem enako pomislila. Jaz se že nekaj let izogibam kislinam (in tretinoinu).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1951 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28772 posts

Posted 07 May 2026 - 12:08 PM

S kislinskimi peelingi mislita? Ne vem, ful mam porazno kozo brez, sem tudi že naredila pavzo. Izmenicno sem poskušala brez retinola najprej, potem samo z vlažilno nego, tako da to je zadnji sklep, da poskušam še z nečim vlazilnim in zamenjam kremo 😯
  • 0

#1952 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30081 posts
  • Gender:Female

Posted 07 May 2026 - 03:35 PM

Ora, ja.
Pa ni dovolj, da je vlažilno, mora obnoviti bariero (Haruharu npr.). Vsaj, če sklepam po sebi.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1953 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18509 posts
  • Gender:Male

Posted 07 May 2026 - 04:04 PM

Jap. Ce ne vpija, je lahko poskodovana bariera in imas obcutek, da nic ni dovolj. Jaz bi tudi vsaj za kaksna 2 tedna prenehala s kislinami.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1954 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28772 posts

Posted 07 May 2026 - 04:52 PM

Ok, hvala punce!
  • 0

#1955 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17849 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 07 May 2026 - 05:22 PM

Pa mogoce ce azelaicno poskusis, zna bit malo manj agresivna, pa vsekakor bariero postimat.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users